Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ЕК)

Мова:

Студентам

Хакатон Empowering Youth

Ти коли-небудь замислювався про те, щоб перетворити ідею на діючий прототип, на продукт чи послугу, а зрештою – на компанію, яка є невід’ємною частиною життя?

Garage48 запрошує тебе на хакатон Empowering Youth, що буде проходити онлайн 1-4 квітня 2021 року.

Ми запрошуємо студентів з таких галузей:

Розробка та дизайн програмного забезпечення

Маркетинг

Розвиток бізнесу

Проектний менеджмент

А також чекаємо мотивовану молодь зі сфери транспорту, медицини, соціального благополуччя, туризму з баченням та внутрішнім стимулом створювати нові рішення та нові продукти, послуги та використати цей хакатон як можливість втілити першу версію своєї ідеї у реальність!

Реєструйся як індивідуальний учасник чи команда, з ідеєю чи без неї до 28 березня

Використовуй унікальну можливість!

Курс лекцій з французької мови

З 25.02.2021 р. у ХНУРЄ розпочнеться курс лекцій з французької мови (початковий рівень, А-1). Заняття будуть проходити на 5-ій та 6-ій парі щовівторка та щочетверга в гібридному форматі (ауд. 336 головного корпусу та онлайн за цим же розкладом).

Курс лекцій буде проводитись для співробітників та студентів ХНУРЕ.

Лекції буде проводити пан Емманюель Ніколя Фешо.

Для всіх зацікавлених, які зареєструються у таблиці, буде надіслана анкета для визначення рівня володіння французькою мовою.

Усім бажаючим прослухати цей курс необхідно до 22.02.2021 року зареєструватися за посиланням у таблиці, у домені nure.

 зареєструватись до 22 лютого у таблиці

 

Університетська агенція Франкофонії (УАФ) запрошує прийняти участь у конкурсі на отримання стипендії для проходження професійного стажування! 

Використовуй унікальну можливість!

Стажування проводиться від одного до трьох місяців у 2021 році за умови, якщо це передбачено навчальним планом.

Місце: будь-яка країна. Кінцевий термін подання документів: 23 березня 2021 року.

Період проходження стажування: з 15 квітня по 17грудня 2020 року.

Витрати за рахунок агенції: щомісячна стипендія, проїзд в обидва кінці, медичне страхування.

ВАЖЛИВО: До конкурсу допускаються кандидати, які на момент проходження стажування не мають жодного диплому про вищу освіту.

Програма «Всесвітні студії» фонду Віктора Пінчука

1 лютого 2021 року Фонд Віктора Пінчука розпочав 12-й конкурсний добір учасників грантової програми «Всесвітні студії», яка з 2009 року надає можливість талановитим молодим українським студентам та професіоналам отримати гранти на навчання за магістерськими програмами в 200 кращих університетах світу. Метою програми є формування групи професіоналів, здатних стати рушійною силою перетворень в Україні.

Прийом документів триватиме на сайті програми worldwidestudies.org з 1 лютого до 15 травня 2021 року.

Підтримка надається тим аплікантам, хто планує навчання в галузях, які є особливо важливими для розвитку України, а саме: аграрні науки, альтернативна енергетика, державне управління, інженерія та технології, публічне право, екологія й охорона навколишнього середовища. Фонд також може розглядати заявки для отримання гранту в інших галузях, але потенційні кандидати мають представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.

Стипендія фонду Конрада Аденауера

 для навчання в  Німеччині

Фонд Конрада Аденауера надає підтримку для навчання іноземців у вищих навчальних закладах Федеративної Республіки Німеччина. Завдяки такому сприянню молоді люди мають можливість здобути диплом вищого навчального закладу ФРН (магістерська стипендія) або ступінь доктора наук (написання та захист дисертації) й поглибити свої фахові знання. Таким чином ФКА хоче зробити внесок у підвищення кваліфікації молодих науковців, очікуючи, що згодом на своїй Батьківщині стипендіати зможуть взяти на себе відповідальність за розвиток держави та суспільства, зокрема – у політиці та публічному управлінні, науці та економіці, мас-медіа та культурі, а також у міжнародних організаціях.

Кінцевий термін подання аплікаційного пакету документів: 28 лютого 2021 року.

Подавати заявки можуть студенти всіх наукових дисциплін, які найпізніше станом на червень 2021 року закінчать щонайменше чотири курси вищого навчального закладу.

СтудентамВебінар 15 лютого 2021р. о 19.00 «Стипендіальна програма ім.Л.Кіркланда і як на неї потрапити?”

15 лютого 2021 року о 19.00 (за київським часом) відбудеться вебінар на тему: «Що таке стипендіальна програма ім.Л.Кіркланда і як на неї потрапити?”

Вебінар буде проводити Іван Кульчицький (https://www.facebook.com/kulchytskyy.ivan),

який має досвід участі у цій програмі

Участь безкоштовна. Реєстрація: https://forms.gle/38R8UftDXswQvkA88

Про цю програму та її умови Ви можете прочитати за посиланнями:

https://www.prostir.ua/?grants=stypendialna-prohrama-im-lejna-kirklanda-2021

https://kirkland.edu.pl/ru/

Кінцевий термін подання заявки – 1 березня 2021 року

Кому буде корисна дана інформація:

Якщо Ви:

 • маєте повну вищу освіту (магістр або спеціаліст);
 • віком до 45 років;
 • громадянин України;
 • експерт; політик; працівник державних органів влади; підприємець; менеджер; представник ГО; діяч культури та мистецтва; викладач, науковець чи журналіст,

та хочете вивчити європейський досвід у своїй галузі, пройшовши 9-ти місячне проєкне або 4 місячне наукове стажування в Польщі, найкращий варіант подати свої документи на стипендію імені Л.Кіркланда.

Прослухавши Вебінар Ви дізнаєтеся:

 • Що таке стипендійна програма ім.Л.Кіркланда?;
 • Чи варто Вам подавати документи на програму ім.Л.Кіркланда?;
 • Які документи потрібно готувати для подачі на стипендію?;
 • Як правильно заповнити аплікаційну форму?;

Зареєструватися для участі:

https://forms.gle/38R8UftDXswQvkA88

Студентам

Розпочався прийом заявок на здобуття стипендії імені Фулбрайта

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта/Київського офісу Інституту Міжнародної Освіти оголосило про початок приймання заявок для участі у чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування й проведення досліджень на 2022-2023 академічний рік.За посиланням інформація про щорічні конкурси для українських науковців, викладачів, спеціалістів, студентів та випускників ЗВО, представників громадських організацій. Програма імені Фулбрайта посідає чільне місце у системі міжнародної освіти та успішно діє з 1946 року, нині – більш аніж у 160 країнах світу. За час існування Програми в Україні – з 1992 року – понад 1100 українців навчалися, стажувалися, проводили дослідження у США; більше ніж 750 американців викладали в українських вищих навчальних закладах і займались науковою працею.

 

Студентам

Запрошуємо взяти участь в опитуванні

Харківський національний університет радіоелектроніки бере участь у соціологічному моніторингу розповсюдження залежної поведінки серед молоді “Молодь та наркотики”. Окрім запитань про залежну поведінку до складу опитувальника включено психодіагностичні методики спрямовані на вивчення особистості, скринінг проявів найпоширеніших серед молоді психологічних проблем таких як: депресія, тривожність, травматичний досвід, булінг тощо.

Опитування повністю анонімне та регулярно проводиться з 1995 року серед студентської молоді міста Харкова Соціологічною Асоціацією України та Харківським національним університетом внутрішніх справ за підтримки Департамента науки і освіти ХОДА в межах комплексної регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2020-2022 роки.

Пройти опитування можна за посиланням.

 

YEP запрошує стартапи на інкубаційну програму 

YEP!Starter

YEP!Starter — інкубаційна програма для стартапів на ранній стадії розвитку. Вона зекономить тобі 10 000 годин, необхідних для того, аби стати професіоналом.

Інкубаційна програма для стартапів YEP!Starter відбувається за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Міністерства закордонних справ Естонії та Garage48.

У 2020 випускники програми отримали 157000$ інвестицій у стартапи. Ми готові навчати, щоб ти також перетворив свою ідею на масштабний прибутковий проєкт. Безкоштовно, долю зі стартапів також не беремо. Ти готовий?

 

Вступ до аспірантури

Відділ аспірантури та докторантури з 4.02.2021 р по 12.02.2021р. проводить прийом документів для вступу до аспірантури на контрактній основі.

Вступні іспити з 16 по 24 лютого, зарахування з 1 березня 2021 р.

 

СтудентамКонкурс на стипендію ім. Лене Кіркленда в 2021/2022 н.р.

Дослідження в Польській академії наук – Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркленда

Стипендія надає можливість пройти наукове стажування в Польщі,  у тому числі в інститутах Польської академії наук.
Пропонується два види стипендії;
• стипендія Кіркленда – це 9-місячна стипендія для експертів, що мають щонайменше 2 роки професійного досвіду;
• Кігкленд Reseагсh – це 4-місячна стипендія для дослідників із щомісячною стипендию розміром близько 1450,00 евро.

Заявки можна подавати до 1 березня 2021 року.
Більше інформації можна знайти на веб-сайті програми (польською та англійською мовами) та веб-сайті Представництва ПАН у Киеві.

Повний текст листа.

Запрошуємо студентів взяти участь у студентському кейс-чемпіонаті Financial case від Kernel.

Студентам   Вітаємо з прийдешніми святами та  запрошуємо ваших студентів взяти участь у студентському кейс-чемпіонаті Financial case від Kernel.
Проєкт буде цікавим для  всіх, хто полюбляє аналітику даних і хотів би розвиватись у галузі міжнародних фінансів
Хто може брати участь:
для студентів 3+ курсів та випускників 2018-19 рр. економічних та/або STEM спеціальностейДедлайн подачі рішення: 14 лютого
Деталі та реєстрація на сторінці проєкту
 
Офіційне запрошення.
Будемо щиро вдячні за співпрацю та поширення інформації серед  студентів та у соціальних мережах.
Інформація для розміщення у соціальних мережах за посиланням
 — https://docs.google.com/document/d/1SRQpaVfSHvN8BSqVK70-dqsKf5vAE22WESGqBTw_ndk/edit?usp=sharing. З вдячністю та повагою, Команда CASERS

Головна кейс-спільнота України

FACEBOOK: CASERS

MOBILE:  +38 (050) 056 27 70

VIBER/TELEGRAM: +38 (050) 056 27 70

.
.
Студентам
Цього тижня (21 -24 грудня) на кафедрі ЕК відбувся онлайн-захист магістерських атестаційних робіт.
Представлені до захисту роботи були виконані на високому професійному рівні, відрізнялися різномаїттям тем та містили багато аналітичного матеріалу. Відповідно і оцінки були отримані високі.
Щиро вітаємо всіх наших студентів-магістрів з успішним захистом!
Напередодні новорічних свят бажаємо всім Вам успіху, нових та цікавих зустрічей, творчої наснаги та, звичайно, здоров’я!
#КафедраЕК – це Лідер Освіти, що Генерує Особистість!

 

Інститут програмних систем Макса Планка (MPI-SWS) пропонує дослідні стажування студентам і аспірантам. 

Очікується, що стажисти будуть вирішувати нові складні дослідницькі завдання в тісній співпраці з аспірантами та викладачами інституту. Успішні стажування часто призводять до публікацій у співавторстві на провідних наукових конференціях. Можливості стажистів обмежені, а прийом дуже конкурентоспроможний.

Всі стажери отримують щомісячну стипендію, безкоштовне житло та проїзд в інститут, в якому проходить стажування, і назад.

Терміни подачі заявок на літнє стажування:

Ранній термін: 31 грудня (для стажувань, що починаються в травні або червні)

Пізній термін: 31 cічня (для стажувань, що починаються в липні або серпні)

СтудентамУвага! Міжнародні програми для студентів!

У четвер об 11.30 відбудеться онлайн захід: “Презентація навчання та освітніх програм у Франції”

Під час заходу директор Аьянс Франсез м. Харкова Фабріс Дісд‘є та представник Кампус Франс Анастасія Дербунова презентують можливості для участі у міжнародних програмах для студентів.
Зустріч відбудеться в онлайн форматі.

 

 

 

 

Студентам     Анкетування студентів

в рамках WARN-проєкту   “Академічна протидія гібридним загрозам”  Erasmus+  Capacity Building Project 610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP

Для оновлення освітньо-професійної програми Управління фінансово-економічною безпекою, спеціальність 073 Менеджмент (в рамках WARN-проєкту Erasmus+ Capacity Building Project 610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP https://warn-erasmus.eu/ua/ ) проводиться постійне опитування роботодавців та студентів щодо оновлення навичок в умовах гібридних впливів.

анкета для студентів:          Анкетування работодавців та студентов в рамках WARN-проєкту Erasmus+

 

Студентам   Студентам

Запрошуємо студентів взяти участь  у літньому професійному конкурсі   від компаній-лідерів українського бізнесу People Management Challenge.

Це перший міжгалузевий кейс-чемпіонат за напрямком управління людським капіталом.

Серед партнерів проєкту компанії METRO, UKRSIBBANK, GRAMMARLY, WARGAMING та інші.

Викладачі та студенти можуть використовувати цей кейс як елемент літніх стажувань, додаткових онлайн занять. В рамках кейсу відбудуться вебінари та панельні дискусії. Це класна можливість продовжувати професійний  розвиток та представити університет перед компаніями-лідерами ринку.

Головний приз — 10 000 грн — чудова можливість провести літо з користю))

Офіційне запрошення на участь у чемпіонаті у вкладенні до листа!

Просимо поширити інформацію серед студентів і викладачів та на офіційних ресурсах університету у соціальних мережах.

Інформація  за посиланням: https://bit.ly/2VG2Jm4

Збирайте команду та долучайтеся до чемпіонату!

📌 Деталі та реєстрація: https://bit.ly/2BpW3Sc

Головна кейс-спільнота України     CASERS

 

СтудентамОнлайн захист бакалаврів на кафедрі ЕК

23 червня відбувся захист атестаційних робот здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання за спеціальністю 051 Економіка освітньо-професійної програми “Економічна кібернетика”.

Члени атестаційної комісії відзначили, що студенти беруться за важкі, але цікаві для них проекти, вільно володіють рідною мовою. Всі роботи виконано на актуальні і сучасні теми.

Вітаємо наших, тепер вже бакалаврів з прекрасними результатами захистів і бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

Студентам Студентам Студентам

СтудентамCASERS продовжує інформувати  провідні ЗВО та викладачів-новаторів України

про найцікавіші можливості для практичної освіти від представників бізнесу та органів державної влади.

Наразі, запрошуємо Ваших студентів взяти участь у новому кейсі від Національного банку України – Коронакриза: НБУ завдає удар у відповідь

Викладачі можуть використати цей кейс у своїй програмі.

Запропонований реальний кейс з Національним банком України може бути відмінним доповненням!

Щоб взяти участь, необхідно:

1. Бути студентом, або випускником 1-3 років;

2. Бути громадянином України;

3. Любити фінанси та мати жагу до реформування банківського та фінансового

сектору України;

4.Брати участь можна самостійно або в команді від 2 до 5 осіб

5. Зареєструватись на платформі casers за посиланням – https://casers.org/cases/koronakriza-nbu-zavda-udar-u-v-dpov-d

Офіційне запрошення від Національного банку – Студентам

ДО УВАГИ кандидатів для навчання на кафедрі війскової підготовки офіцерів запасу

     За умов виконання карантинних заходів щодо запобігання поширення захворювання на COVID-19, прийом документів на зарахування кандидатом для навчання на кафедрі військової підготовки офіцерів запасу Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” буде здійснюватися з 25 травня 2020 року:

 • в електронному вигляді за електронною адресою: kafedraVPOZ2020@gmail.com 
 • або індивідуально за адресою: ВІТВ НТУ “ХПІ”: 61098, м. Харків – 98, вул. Полтавський шлях, 192. (щоденно, крім суботи-неділі з 09.00 до 13.00   на КПП зі сторони танка).

     Телефони для довідок:                 095-016-89-33 (основний);  067-5-427-427

      Документи для зарахування кандидатом:

 • заява (зразок на сайті кафедри/ВІТВ-абітурієнт-заява студента);
 • копію паспорта (1, 2, прописка);
 • копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
 • посвідчення про приписку до призивної дільниці.

      ДАТИ ЗБОРУ КАНДИДАТІВ НА НАВЧАННЯ, БУДУТЬ ВИЗНАЧЕНІ ПІСЛЯ РОЗГЛЯДУ НАДАНИХ ДОКУМЕНТІВ.

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ В МАГІСТРАТУРУ ХНУРЕ!

З 12 травня 2020 року починається реєстрація на ЄВІ (єдиний вступний іспит) з іноземної мови, який проводиться у формі ЗНО!
У 2020 році для вступу до магістратури ХНУРЕ необхідно скласти 2 вступних випробування: (…)
 1. 1) ЄВІ з іноземної мови (у формі ЗНО);
 2. 2) вступне фахове випробування зі спеціальності (складається в ХНУРЕ, серпень)
Приймальна комісія ХНУРЕ звертає увагу, що для вступників, які будуть вступати до магістратури на неспоріднену спеціальність (тобто якщо попередній ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) здобуто за іншою спеціальністю або іншим напрямом), тепер немає необхідності складати додаткове фахове вступне випробування. Додаткове фахове випробування при вступі до магістратури ХНУРЕ у 2020 році скасовано!

3D визуализация бизнесмен красный восклицательный знак — стоковое фото   Порядок перевірки на академічний плагіат

атестаційних робіт на здобуття ступеня «магістр»

здійснюється  відповідно до таких документів:

1. Положення про атестаційну роботу здобувачів ВО на другому (магістерському) рівні (Наказ ХНУРЕ від 01.11.2019 р. №419).
2. Положення про протидію академічному плагіату в ХНУРЕ (Наказ ХНУРЕ від 28.04.2017 р №290).
3. Інструкція щодо порядку перевірки на академічний плагіат атестаційних робіт на здобуття ступеня «магістр» (Розпорядження ХНУРЕ від 29.03.2019 р. №51Р).

Студентам 15 листопада 2019 року   в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбудеться

XV Міжрегіональний Ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття». Час проведення: 11.15 – 14.00.

Шановні студенти, запрошуємо вас відвідати Ярмарок вакансій!

Увага, студенти 4 курсу!

У 2020 році усі студенти при вступі до магістратури будуть здавати Єдиний вступний іспит з іноземної мови. На даний час на сайті Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/pidgotovka-yefvv-yevi/   є повна інформація щодо тестів 2019 року. Прохання ознайомитись з цією інформацією для їх підготовки до ЄВІ 2020 року.