Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ЕК)

Мова:

Участь в асоціаціях

Участь в асоціаціях

Українська Асоціація з розвитку менеджменту

та бізнес-освіти (УАРМБО)

Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою  постійно розвивається задля розширення можливостей. З 2018 року викладачі кафедри долучилися до роботи Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (УАРМБО), щоб  впроваджувати в освітню діяльності сучасні ефективні навчальні та управлінські технології.

УАРМБО – це добровільний союз освітніх установ різних форм власності, створений для задоволення спільних потреб його членів, а також індивідуальних потреб професійного розвитку.

Основними цілями УАРМБО є:

  • Покращення робочого середовища українських вищих навчальних закладів, які пропонують бізнес- та менеджмент освіту, тренінги та бізнес – послуги.
  • Розробка стандартів якості та процесів оцінки, які спрямували б розвиток навчальних закладів, програм та викладачів у напрямку до досягнення міжнародних стандартів.
  • Сприяння розвитку національного та міжнародного партнерства освіти та ділової сфери.
  • Підтримка розвитку бакалаврських, магістерських програм з менеджменту та навчальних програм для керівників бізнес-компаній.

Ми радіємо новим перспективам та сподіваємося на плідну співпрацю.

Участь в асоціаціях Участь в асоціаціях Участь в асоціаціях Участь в асоціаціях Участь в асоціаціях

 Українська асоціація європейських студій (УАЄС)

Участь в асоціаціях

 

«Українська асоціація європейських студій» – провідна загальнонаціональна неприбуткова організація, що має на меті об’єднання викладачів європейських студій та фахівців у сфері європейської інтеграції. Створена у 2006 р., УАЄС входить до Світової асоціації європейських студій (ECSA-World).

До Асоціації входять викладачі та дослідники європейської інтеграції, членами УАЄС також є представники проєвропейського громадянського суспільства, які реалізують проекти неформальної освіти в галузі євростудій, підтримують розвиток євроклубівського руху, надають експертну підтримку євроінтеграційним процесам на національному, регіональному та місцевому рівнях. УАЄС об’єднує більше двадцяти локальних осередків, майже у всіх регіонах України та підтримує активні партнерські зв’язки з асоціаціями європейських студій в мережі ECSA-World.