Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ЕК)

Мова:

Заходи для абітурієнтів

Заходи для абітурієнтів  День знайомства з ХНУРЕ

 5 грудня о 10:00 Харківський національний університет радіоелектроніки гостинно відчиняє свої двері і запрошує до себе на “День знайомства з ХНУРЕ” – це новий формат Дня відкритих дверей онлайн на каналі  NURE TV  🎥  https://youtu.be/rOKCsH83wRk та вперше у відеочаті  💻  https://t.me/nure_vstup телеграм каналу «Абітурієнт ХНУРЕ 2022».
На Вас чекає:
💥  Знайомство з університетом мрії;
💥  Спілкування з Приймальною комісією про особливості вступної кампанії 2022 та правил прийому до ХНУРЕ;
💥  Відповіді Приймальної комісії на будь-які питання щодо вступної кампанії 2022 від вступників та їх батьків;
💥Приємні подарунки від партнерів університету.
Обирай своє майбутнє з Першим серед кращих вже 5 грудня о 10. 😀

#Вступ2022 #абітурієнтХНУРЕ #ДеньЗнайомства

🎓🎓  А поки чекаєш зустрічі з Першим серед кращих 👍  , ти маєш час самостійно познайомитися з освітніми програмами, які є в нашому університеті, адже тепер усі інформаційні ресурси для абітурієнтів зібрані за одним посиланням: https://nure.ua/abituriyentam/links

 

Приєднуйтесь! Відкрито чат вступної кампанії ХНУРЕ у Телеграм: https://t.me/nure_osvita

 

Заходи для абітурієнтів  ХНУРЕ запрошує абітурієнтів та школярів взяти участь у NURE MedaiHolidays

20 жовтня запрошуємо абітурієнтів та школярів взяти участь у NURE MedaiHolidays. Участники матимуть змогу отримати корисні навички у сфері сучасного медіа мистецтва, а також можливість взяти участь у конкурсі подарунків від партнерів ХНУРЕ NIX Solutions.

Як отримати подарунки:

-Бути підписаним на наш офіційний Інстаграм @khnure_official, Телеграм-канал «Шалений ХНУРЕшник» та канал студентського телебачення в YouTube NURE TV.
-Бути підписаним на наш абітурієнтський канал в Телеграмі “Абітурієнт ХНУРЕ 2022”.
-Натиснути на кнопку, яка з’явиться в каналі

Розклад майстер-класах з медіа:
20 жовтня:
Photo and Design Day
21 жовтня:
Video and Edit Day
22 жовтня:
Graphics and Sound Day
23 жовтня:
Creative Day

 

Заходи для абітурієнтів Така довгоочікувана та така цікава Ніч Науки в ХНУРЕ💡

Цієї суботи 18 вересня з 16 години коридори та аудиторії нашого університету заповняться школярами, які мріють пізнати світ науки та поринути в нього з головою.🙋‍♂️

Ми підготували для вас безліч майстер-класів, воркшопів та wow-лекцій, серед яких:
🌡 Жива фотографія
🌡 Таємниці кода Шредінгера або квантовий захист інформації
🌡 Пригоди в чарівному світі програмування
🌡 Зроби сам комп’ютерну гру
🌡 Магічна математика
https://drive.google.com/file/d/1k6l09T0-J2lLZEWkOkHDgC43JUNdeiyJ/view
Чекаємо на всіх за адресою проспект Науки 14, метро Наукова🗺

Вхід вільний, тому приходь, бо буде так цікаво з Першим серед кращих⭐️

Приймальна комісія ХНУРЕ допоможе розібратися в усіх деталях  “Вступу 2021”

1 липня, відповідно до умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України, у Харківському національному університеті радіоелектроніки розпочала роботу Приймальна комісія.

Кожний абітурієнт зможе ознайомитись з порядком подання документів на вступ на базі середньої школи.

Ректор ХНУРЕ Валерій Семенець щиро привітав абітурієнтів та побажав майбутнім студентам відповідального ставлення до вибору майбутньої спеціальності.

Заходи для абітурієнтів Заходи для абітурієнтів Заходи для абітурієнтів Заходи для абітурієнтів Заходи для абітурієнтів Заходи для абітурієнтів

Приймальна комісія

 

Приймальна комісія ХНУРЕ допоможе розібратися в усіх деталях вступу 2021

Усі ЗНО вже написано, залишилося тільки дочекатися результатів на інформаційній сторінці. Так, 11 років вже позаду, найскладніше, здавалося б, також, але настає такий хвилюючий та важливий період – подачі документів до ЗВО та вступ до університету мрії ХНУРЕ.⭐️Ми чудово розуміємо, що після стресу на іспитах буде важко сконцентруватися на усіх особливостях вступної кампанії.
Приймальна комісія ХНУРЕ допоможе розібратися в усіх деталях вступу 2021 та як подати документи до нашого університету!👨💻 Вже 29, 30 червня та 1 липня о 12:00 відбудуться Онлайн-зустрічі з Приймальною комісією “Особливості вступу до ХНУРЕ”.
✍️Запрошуємо кожного з Вас:
🎥29 червня, якщо Ви молодший спеціаліст;

🎥30 червня, якщо Ви випускник школи, ліцею або гімназії;

🎥1 липня, якщо Ви бакалавр, який планує вступати на магістратуру

Ви маєте змогу ознайомитися із особливостями вступу 2021 до ХНУРЕ, процесом подання та переліком потрібних для вступу документів, а також дізнатися про усі підводні камені подачі документів.📋
Приймальна комісія надасть консультації з питань сертифікатів ЗНО, вступу за пільгами, умовних прохідних балів за окремими спеціальностями, всього, що необхідно знати про електронний кабінет вступника та розстановку пріоритетів та інше.
А якщо у вас виникнуть додаткові питання, запитуйте у чаті онлайн трансляції. Ви точно усе зрозумієте і нічого не забудете.😉
Чекаємо Вас студентами Першого серед кращих⭐️

 

Розпочав роботу онлайн-марафон “Ярмарок професій.  Обери свою майбутню професію з ХНУРЕ”.

Сьогодні, 14 червня стартував онлайн марафон зустрічей з роботодавцями “Ярмарок професій. Обери свою майбутню професію з ХНУРЕ”.
Як правильно обрати свою майбутню професію в ХНУРЕ та про освітню програму 051 Економічна кібернетика розповідали доцент кафедри ЕК С.В. Гришко та випускник нашого вишу Олександр В’ячеславович Олійник, заступник директора з розвитку бізнесу компанії REZINA.CC. Він розповів про ведення бізнесу, про питання на співбесідах, про те на що в першу чергу потрібно звертати увагу при виборі майбутньої професії і ще багато цікавого.
Переглянути зустріч можна за посиланням: https://youtu.be/sl8_Cvgko6Q

Заходи для абітурієнтів Заходи для абітурієнтів

Зустрічі з роботодавцями у онлайн-марафоні “Ярмарок професій.

Обери свою майбутню професію з ХНУРЕ”.

Вступаючи до ХНУРЕ, абітурієнт може уявляти собі лише можливі орієнтири своєї майбутньої роботи, перспективи професії та працевлаштування. Одне з найпопулярніших запитань від абітурієнтів: «Ким я можу працювати після закінчення омріяної освітньої програми?»😯
✍Запрошуємо абітурієнтів ХНУРЕ 14-17 червня о 10.00 на YouTub-каналі NURE TV на зустрічі з роботодавцями по кожній освітній програмі у онлайн-марафоні “Ярмарок професій. Обери свою майбутню професію з ХНУРЕ”.
🤓😎Роботодавці кожної освітньої програми порадять, як правильно обрати свою майбутню професію в ХНУРЕ та нададуть відповіді на наступні запитання:
✅ Де можуть працювати випускники ХНУРЕ?
✅ Які особливості майбутньої професії випускника кожної освітньої програми?
✅ Які перспективи професійного росту у цій професії?
✅ Як роботодавці обирають найкращого кандидата на робоче місце?
✅ Які навички та знання потрібні, щоб стати фахівцем?
✅ Які додаткові Soft Skills цінуються?
Про все це поговоримо вже 14-17 липня на каналі NURE TV, а зовсім скоро анонсуємо програму кожного дня, аби ти не пропустив ті професії та освітні програми, які тебе найбільше цікавлять.
✋Обирай свою професію майбутнього в Першому серед кращих!😀😄🙃
Не забувай задавати свої питання роботодавцям та приймати участь у вікторині щоб виграти цікаві призи від ХНУРЕ та Kharkiv IT cluster!

    Заходи для абітурієнтів    Мапа професій ХНУРЕ 

Сьогодні одне з найпопулярніших запитань від абітурієнтів: «Ким я можу працювати після закінчення омріяної освітньої програми?».
Саме тому ми створили “Мапу професій ХНУРЕ”, яка допоможе не помилитися з вибором своєї майбутньої професії та правильно обрати освітню програму для вступу до Першого серед кращих!☺️
Мапа професій ХНУРЕ об’єднала всі загальні професії, за якими абітурієнти ХНУРЕ зможуть працювати після закінчення університету, спеціальності, які треба обрати щоб працювати на омріяній професії, необхідні навички щоб стати фахівцем, затребуваність професії на ринку праці – кількість вакансій та, що важливо, середню заробітну плату.💰
Завантажуй Мапу професій ХНУРЕ та обирай з ХНУРЕ найкращу професію!👨💻

А вже скоро, 14-17 червня о 10:00 завітайте на “Ярмарку професій ХНУРЕ”, аби поспілкуватися з роботодавцями.😉

 

Премія Британської Ради IELTS 2021

Маєте сильну мотивацію розвивати свою кар’єру і можете продемонструвати, що ви маєте потенціал, щоб зробити свій внесок у розвиток технологій і суспільства своїми дослідженнями?
 
Нагорода дозволить успішним абітурієнтам навчатися на бакалаврському та аспірантському рівнях у вищих навчальних закладах у будь-якій точці світу (у Німеччині чи за кордоном) за програмою, що викладається англійською мовою, яка приймає IELTS як частину вимог до вступу.
 
Щоб мати право подати заявку на премію Британської Ради IELTS, Німеччина 2021, ви повинні:
 
– бути віком від 18 років на 31 липня 2021 року
– пройшли тест IELTS в центрі Британської Ради
планувати вступити в 2021–22 навчальному році (тобто, починаючи з серпня 2021 року), на денну бакалаврську або аспірантську програми
– мати можливість надіслати лист-підтвердження від відповідної освітньої організації до 31 липня 2021 року
 
❗ Кінцевий термін подання заявки:  30 червня 2021 р. (14:00 за німецьким часом)

More information: 

 Заходи для абітурієнтівЄдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ)

До уваги вступників до магістратури!

11 травня стартувала реєстрація вступників, які планують складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ).

Реєстрацію здійснює Приймальна комісія закладу вищої освіти до 3 червня 2021 року включно. Кроки, які потрібно виконати для успішної реєстрації, доступні за посиланням: https://nure.ua/abituriyentam/vstupna-kampanija/poryadok-podannya-dokumentiv-na-vstup-do-magistraturi

 

   Заходи для абітурієнтів   Олімпіада з предметів ЗНО в ХНУРЕ 2021

Харківський національний університет радіоелектроніки запрошує абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з предметів ЗНО: українська мова, математика.
Учасникам Олімпіади необхідно:

1. Зареєструватися для участі в I (дистанційному) турі Олімпіади шляхом заповнення і відправки форми, яка буде опублікована на сайті vstup.nure.ua в період з 01 березня по 26 березня 2021 року.

2. Відповісти на завдання, які будуть надіслані Вам електронною поштою, переслати відповіді на e-mail Олімпіади olimp@nure.ua до 19 квітня 2021 року.

3. Отримати запрошення на ІІ (очний тур) Олімпіади, який буде проходити 24 квітня 2021 року.

4. Прибути до університету о 9-00 24 квітня, виконати завдання Олімпіади і отримати додаткові бали до сертифікату ЗНО з певного предмету при вступі до ХНУРЕ.

При собі мати паспорт.

Освітній онлайн-марафон “Вступ 2021 в ХНУРЕ”

Трансляція зустрічі за посиланням – https://www.youtube.com/watch?v=zQGLTWz8sW4

 

Заходи для абітурієнтів Заходи для абітурієнтів Заходи для абітурієнтів Заходи для абітурієнтів

Онлайн марафон “Вступ 2021 в ХНУРЕ. Обери своє майбутнє з ХНУРЕ”

Харківський національний університет радіоелектроніки запрошує 13-14 та 20-21 березня з 10:00 на освітній онлайн марафон “Вступ 2021 в ХНУРЕ. Обери своє майбутнє з ХНУРЕ” який пройде на каналі NURE TV.

Ви зустрінетесь з викладачами, студентами та випускниками кожної освітньої програми ХНУРЕ, дізнаєтесь все про освітній процес та перспективи працевлаштування, аби обрати саме ту спеціальність, про яку мрієте🤩🤩.

Нагадуємо, 13, 14 та 20, 21 березня з 10 години ми чекаємо тебе на каналі NURE TV.
Освітній марафон 13 березня
https://youtu.be/zQGLTWz8sW4
Освітній марафон 14 березня
https://youtu.be/u9jWCzh8ZOc
Освітній марафон 20 березня
https://youtu.be/N4Bj44FBvVc
Освітній марафон 21 березня
https://youtu.be/lctUkMfaQAc

А поки ти чекаєш Освітнього онлайн марафону, маєш час самостійно познайомитися зі спеціальностями, які є в нашому університеті:
✍На офіційному сайті у вкладці “Абітурієнтам”: https://nure.ua/abituriyentam
Телеграм каналі Абітурієнт ХНУРЕ: https://t.me/nure_osvita
На каналі студентських медіа NURE TV: https://www.youtube.com/user/nuretv
У студентському інтернет-журналі: http://i.nure.ua/

ХНУРЕ допоможе тобі зробити влучний вибір.
Обирай свою професію майбутнього в Першому серед кращих!🤩

Заходи для абітурієнтів Запрошуємо абітурієнтів взяти участь в Олімпіаді

Харківський національний університет радіоелектроніки запрошує абітурієнтів взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді ХНУРЕ для абітурієнтів на базі повної загальної середньої освіти з предметів: Українська мова; Математика;
Для того щоб взяти участь в Олімпіаді потрібно:
1. Зареєструватися для участі в I (дистанційному) турі Олімпіади шляхом заповнення і відправки форми, яку буде опубліковано на сайті vstup.nure.ua в період з 01 березня по 26 березня 2021 року.
2. Відповісти на завдання, які будуть надіслані Вам електронною поштою, переслати відповіді на e-mail Олімпіади olimp@nure.ua до 19 квітня 2021 року.
3. Отримати запрошення на ІІ (очний тур) Олімпіади, який відбудеться 24 квітня 2021 року.
4. Прибути до університету радіоелектроніки о 9-00 24 квітня, виконати завдання Олімпіади і отримати додаткові бали до сертифікату ЗНО з певного предмету при вступі до ХНУРЕ. При собі мати паспорт.

  Заходи для абітурієнтівТи майбутній випускник коледжу чи технікуму?

Досі не обрав університет, до якого вже найближчим часом будеш вступати?🤔
👍Харківський національний університет радіоелектроніки допоможе тобі з вибором та наддасть відповіді на всі запитання молодшого спеціаліста, адже 27 лютого о 10:00⏰ на каналі NURE TV відбудеться трансляція🎥 “Вступ до ХНУРЕ після технікуму чи коледжу. Питання-відповіді”✔
https://youtu.be/kGIbskh81Ds

Під час спілкування з Приймальною комісією на тебе чекає:
📌 Особливості вступу 2021 (бакалавр) на базі диплому молодшого спеціаліста;
📌 Які спеціальності Ви оберете для вступу до ХНУРЕ у 2021 році;
📌 Деталі про вступний іспит та які екзамени необхідно здавати;
📌 Орієнтовний обсяг державного замовлення;
📌 Порядок подачі документів для вступу та багато іншого;
📌 Відповіді на запитання.
🎯Тож чекаємо на всіх молодших спеціалістів 27 лютого о 10:00 на каналі NURE TV.🕙✍️

💯Обирай своє майбутнє з Першим серед кращих!
Запрошуємо на “День знайомства з ХНУРЕ”, який відбудеться у форматі онлайн 13 лютого о 10.00 на каналі NURE TV.

Запрошуємо на “День знайомства з ХНУРЕ”, який відбудеться у форматі онлайн 13 лютого о 10.00 на каналі NURE TV.

Представники факультетів та кафедр презентують кожну освітню програму та відповідатимуть на питання під час онлайн-зустрічі на платформі Google Meet, яка відбуватиметься протягом години. Детальніше – за посиланням.

Спеціальність 051 Економічна кібернетика презентувала доцент кафедри ЕК С.В.Гришко.

Заходи для абітурієнтів ДЕНЬ ЗНАЙОМСТВА З ХНУРЕ

День знайомства з ХНУРЕ 2021

13 лютого о 10:00 Харківський національний університет радіоелектроніки гостинно відчиняє свої двері і запрошує до себе на “День знайомства з ХНУРЕ” – це новий формат Дня відкритих дверей онлайн на каналі NURE TV.
https://youtu.be/7XBsIzCfm84
👍На Вас чекає:
📌Онлайн екскурсія університетом мрії;
📌Спілкування з Приймальною комісією про особливості вступної кампанії 2021 та правила прийому до ХНУРЕ;
📌Відповіді Приймальної комісії на будь-які питання щодо вступної кампанії 2021 від вступників та їх батьків;
📌Онлайн-зустрічі на платформі Google Meet з представниками факультетів та кафедр, які презентують кожну освітню програму та наддадуть відповіді всі ваші на запитання;
📌Розіграш подарунків від головного партнера заходу компанії NIX Solutions.
Вся необхідна інформація про вступ до провідного технічного ВНЗ України чекає на тебе у «День знайомства з ХНУРЕ», головне запам’ятай:
✍️13 лютого
✍️10:00
🎥NURE TV
⏰Онлайн зустрічі у Google Meet, з презентаціями освітніх програм почнуться о 11:20 та 12:20 та триватимуть 1 годину, чекайте на посилання та обирайте своє майбутнє разом з 🎯Першим серед кращих🎯
#Вступ2021 #абітурієнтХНУРЕ #ДеньЗнайомства

А поки чекаєш зустрічі з Першим серед кращих, ти маєш час самостійно познайомитися з освітніми програмами, які є в нашому університеті, адже тепер усі інформаційні ресурси для абітурієнтів зібрані за одним посиланням:

https://nure.ua/abituriyentam/links

В Україні стартувала реєстрація на ЗНО-2021

У понеділок, 1 лютого, стартувала реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання, яка триватиме до 5 березня. Про це повідомило Міністерство освіти і науки України.

«Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року розпочнеться 1 лютого і продовжиться до 5 березня. Такий термін встановлює календарний план підготовки та проведення ЗНО 2021, затверджений наказом МОН від 30.09.2020 №1210 », – йдеться в повідомленні.

Варто відзначити, що також в Україні буде проведено і додатковий період реєстрації на ЗНО-+2021. Він триватиме з 6 по 18 травня. Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання для деяких категорій учасників відбудеться з 29 червня по 16 липня.

Графік основної сесії ЗНО:

21 травня – хімія,
24 травня – іспанська, німецька, французька мови,
25 травня – англійська мова,
28 травня – математика, математика (завдання рівня стандарту),
1 червня – українська мова, українська мова та література,
4 червня – історія України,
7 червня – фізика,
10 червня – біологія,
15 червня – географія.

Школярі можуть отримати премії за високі результати на зовнішньому незалежному оцінюванні. Так, якщо сума балів з чотирьох предметів буде 790 і більше, в тому числі один предмет на 200 балів, то школяр отримає премію в розмірі 100 тисяч гривень. Однак умовою отримання виплати буде обов’язковий вступ до українського вишу.

NUREWinter Holidays 2021  починається!
Заходи для абітурієнтів Заходи для абітурієнтів Заходи для абітурієнтів
З 8 січня по 10 січня 2021 року кожного дня з 10:00 по 17:00, тебе чекають цікаві, яскраві та корисні майстер-класи, захопливі воркшопи у прямих ефірах NURE TV.
Проведи зимові канікули цікаво та корисно з Першим серед кращих.
Розклад трансляцій NURE Winter Holidays 2021

Пробне ЗНО – 2021

Абітурієнтам

Український центр оцінювання якості освіти нагадує, що реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме протягом 5–19 січня 2021

Winter Holidays 2021

Абітурієнтам

Харківський національний університет радіоелектроніки запрошує школярів, батьків, вчителів і всіх охочих на NURE Winter Holidays 2021. З 8 січня по 10 січня 2021 року кожного дня з 10:00 по 17:00, тебе чекають цікаві, яскраві та корисні майстер-класи, захопливі воркшопи у прямих ефірах NURE TV.

20 пізнавальних майстер-класів, воркшопів, онлайн-тренінгів та wow-лекцій з фізики, математики, робототехніки, електроніки, 3D графіки, мультимедіа технологій, ІТ, бізнесу тощо.
Це унікальна можливість дізнатися багато цікавої інформації, познайомитсь з новітніми технологіями, получити практичні поради, опанувати створення різноманітних проектів, засобів та приладів. А також поставити питання, що Вас цікавлять. Ведучі та лектори онлайн-зустрічей — викладачі ХНУРЕ та Фізматики.
Приєднуйтесь, аби отримати масу корисної інформації.
Чекаємо Всіх на нашому ютуб-каналі NURE TV. Відмічай цей день в календарі та натискай на нагадування, буде цікаво.

8 січня 2021 року;

9 січня 2021 року;

10 січня 2021 року.

А якщо мрієш обирати свою професію майбутнього в Першому серед кращих, та стати нашим майбутнім студентом, ти маєш час самостійно познайомитися з освітніми програмами, які є в нашому університеті, адже тепер усі інформаційні ресурси для абітурієнтів зібрані за одним посиланням: https://nure.ua/abituriyentam/links

Відбувся День відкритих дверей

6 грудня на базі Харківського національного університету радіоелектроніки відбувся День відкритих дверей онлайн. Під час заходу до майбутніх студентів звернувся ректор Валерій Семенець. Абітурієнтів ознайомили з особливостями вступу 2021 до ХНУРЕ, із факультетами та освітніми програмами університету також вони мали можливість поставити питання представникам приймальної комісії університету радіоелектроніки.

З відео Дня відкритих дверей можна ознайомитись на каналі NURE TV.

Спеціальність 051 Економічна кібернетика презентувала доцент кафедри ЕК С.В.Гришко.

День відкритих дверей «On-line NURE» 6 грудня о 10.00        

Харківський національний університет радіоелектроніки запрошує 6 грудня о 10:00 на День відкритих дверей «On-line NURE», який буде транслюватися в онлайн режимі на каналі NureTV.

Запам’ятай, а краще запиши до свого планера, що 6 грудня о 10:00 на каналі NureTV https://youtu.be/RBeV7__vu_4, ти зможеш дізнатися всю інформацію з приводу твого вступу. І це тобі дуже потрібно.

Ми познайомимо тебе з усіма факультетами та освітніми програмами університету, ти дізнаєшся про всі особливості вступу 2021, зможеш поставити питання представникам приймальної комісії.‍

Ти побачиш все власними очима. Адже тобі важливо точно обрати саме те, про що ти мріяв насправді.

Обирай свою професію майбутнього в Першому серед кращих!⭐️

А поки ти чекаєш, маєш час самостійно познайомитися з освітніми програмами, які є в нашому університеті, адже тепер усі інформаційні ресурси для абітурієнтів зібрані за одним посиланням: https://nure.ua/abituriyentam/links

Отже, наш майбутній студент, нагадуємо, 6 грудня о 10:00. Канал NureTV. Ми допоможемо тобі обрати саме твою спеціальність в першому серед кращих.

«Освітній онлайн марафон «Вступ 2020 в ХНУРЕ»

 Вибір майбутньої професії відповідальний крок!

Твоє майбутнє – в твоїх руках. 

Обирай свою професію майбутнього в Першому серед кращих!

Зустрінься з викладачами кафедр, студентами та випускниками нашого університету на Освітньому онлайн марафоні «Вступ 2020 в ХНУРЕ» кожного дня з 9 по 15 червня з 10 години на каналі NURE TV, де ти дізнаєшся про особливості навчання на всіх освітніх програмах ХНУРЕ, зможеш поставити прямі запитання тим, хто буде тебе вчити, або вже вчиться, чи вже отримав диплом, та обери саме свою освітню програму, за якою будеш навчатись в Першому серед кращих.

Також під час трансляції тебе чекають круті подарунки від ХНУРЕ, Приймальної комісії та Наукового парку Синергія.

А поки ти чекаєш Освітнього онлайн марафону, маєш час самостійно познайомитися зі спеціальностями, які є в нашому університеті:
На офіційному сайті у вкладці “Абітурієнтам”: https://nure.ua/abituriyentam
В офіційному додатку університету NURE Hub на головній сторінці: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nure.hub
На каналі студентських медіа NURE TV: https://www.youtube.com/user/nuretv
У студентському інтернет-журналі: http://i.nure.ua/

Нагадуємо, кожного дня з 9 по 15 червня з 10 години ми чекаємо тебе на каналі NURE TV.

9 червня 2020 року https://youtu.be/0AyIEPzPdJ0

10 червня 2020 року https://youtu.be/5auqqC8RXM0

11 червня 2020 року https://youtu.be/2Eyxs15jnHw

12 червня 2020 року https://youtu.be/bkFK9Q45Vn8

13 червня 2020 року https://youtu.be/_SidkD7ctiU

14 червня 2020 року  https://youtu.be/l96AGJpUBbo

15 червня 2020 року  https://youtu.be/WOOgxP5vB5g

Ми допоможемо тобі обрати саме твою професію майбутнього в ХНУРЕ!

Освітній онлайн-марафон Вступ 2020 в ХНУРЕ (11 червня)

Спеціальність 051. ОП Економічна кібернетика

Заходи для абітурієнтів

У форматі PDF подивитися презентацію  спеціальності 051 Економіка,  освітньо-професійної програми Економічна кібернетика –   Заходи для абітурієнтів.

 

Освітній онлайн марафон «Вступ 2020 в ХНУРЕ»

Заходи для абітурієнтів

День відкритих дверей ХНУРЕ онлайн – приєднуйся!  Абітурієнтам