Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ЕК)

Мова:

Міжнародні гранти кафедри ЕК

1. «Еразмус Жан Моне модуль 2019-2022, EU Digital Single Market: Policy, Integration and Harmonisation»

Координатор – к. н. держ. управ., доцент кафедри ЕК  Колісник М.М.

Загальний обсяг фінансування – 552 тис. грн.

Міжнародні гранти кафедри ЕК

2. «Academic Response to Hybrid Threats – WARN (610133-EPP-1-2019-1-FIEPPKA2-CBHEJP

Офіційний сайт проєкту – https://warn-erasmus.eu/ua/
WARN-проєкт має на меті модернізацію освітніх програм і забезпечення взаємодії в міжгалузевому середовищі для протидії гібридним загрозам і посилення національної безпеки в Україні. Головний результат проєкту – отримання студентами (слухачами) нових навичок безпеки та підвищена громадська стійкість до гібридних загроз в Україні.

Координатор – к.е.н., доцент кафедри ЕК Гришко С.В.

Загальний обсяг фінансування – 90 тис. евро.

Презентація на відкритті WARN-проєкту 2019  Міжнародні гранти кафедри ЕК Міжнародні гранти кафедри ЕК

 

3. Проект “Сталий цифровий розвиток економічних суб’єктів регіону ЕКО (NUMECO)”

Координатор – к. н. держ. управ., доцент кафедри ЕК Колісник М.М.

Проект “Сталий цифровий розвиток економічних суб’єктів регіону ЕКО (NUMECO)” став єдиним від України переможцем конкурсу з підтримки наукових та інноваційних структур Університетського агентства франкофонії у регіоні Центральної та Східної Європи. Проект буде реалізовано у 2021-2022 роках. Метою проекту є дослідження рівня цифрової “зрілості” малих та середніх підприємств України, Румунії та Латвії в контексті “Зеленої угоди” Європейського Союзу.

Координатором від ХНУРЕ є доцент кафедри ЕК Максим Колісник, команда проекту: к.ю.н. Оксана Цукан, д.ю.н. Василь Россіхін, д.т.н. Кирило Смеляков та аспірант Олександр Богомолов.
Ключовим виконавцем проекту є кафедра ЕК, партнерами виступають кафедра ПІ та Центр підтримки технологій та інновацій ВОІВ (TISC).
Довідково: Університетське агентство франкофонії є найбільшою мережею ЗВО у світі, яка нараховує 1007 університетів з понад 100 країн світу, які у своїй навчальній і науковій діяльності використовують французьку мову. Метою УАФ є підтримка наукового простору для технічного, економічного, соціального і культурного розвитку суспільства. ХНУРЕ є асоційованим членом цієї організації з 2020 року й активно розвиває франкофонне співробітництво. Більше деталей за посиланням: https://nure.ua/universytet/mizhnarodna-diyalnist/mizhnarodni-organizacii-ta-asociacii/universitetska-agencija-frankofonii-auf

Команда проекту: к.ю.н. Оксана Цукан, д.ю.н. Василь Россіхін, д.т.н. Кирило Смеляков та аспірант Олександр Богомолов.

Ключовим виконавцем проекту є кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою  (ЕК), партнерами виступають кафедра ПІ та Центр підтримки технологій та інновацій ВОІВ (TISC).

Міжнародні гранти кафедри ЕК