Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ЕК)

Мова:

Абітурієнтам

Абітурієнтам Запрошуємо абітурієнтів взяти участь в Олімпіаді

Харківський національний університет радіоелектроніки запрошує абітурієнтів взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді ХНУРЕ для абітурієнтів на базі повної загальної середньої освіти з предметів: Українська мова; Математика;
Для того щоб взяти взяти участь в Олімпіаді потрібно:
1. Зареєструватися для участі в I (дистанційному) турі Олімпіади шляхом заповнення і відправки форми, яку буде опубліковано на сайті vstup.nure.ua в період з 01 березня по 26 березня 2021 року.
2. Відповісти на завдання, які будуть надіслані Вам електронною поштою, переслати відповіді на e-mail Олімпіади olimp@nure.ua до 19 квітня 2021 року.
3. Отримати запрошення на ІІ (очний тур) Олімпіади, який відбудеться 24 квітня 2021 року.
4. Прибути до університету радіоелектроніки о 9-00 24 квітня, виконати завдання Олімпіади і отримати додаткові бали до сертифікату ЗНО з певного предмету при вступі до ХНУРЕ. При собі мати паспорт.

 Абітурієнтам  Ти майбутній випускник коледжу чи технікуму?
Досі не обрав університет, до якого вже найближчим часом будеш вступати?🤔
👍Харківський національний університет радіоелектроніки допоможе тобі з вибором та наддасть відповіді на всі запитання молодшого спеціаліста, адже 27 лютого о 10:00⏰ на каналі NURE TV відбудеться трансляція🎥 “Вступ до ХНУРЕ після технікуму чи коледжу. Питання-відповіді”✔
https://youtu.be/kGIbskh81Ds

Під час спілкування з Приймальною комісією на тебе чекає:
📌 Особливості вступу 2021 (бакалавр) на базі диплому молодшого спеціаліста;
📌 На які спеціальності Ви зможети вступити до ХНУРЕ у 2021 році;
📌 Деталі про вступний іспит та які екзамени необхідно здавати;
📌 Орієнтовний обсяг державного замовлення;
📌 Порядок подачі документів для вступу та багато іншого;
📌 Відповіді на запитання.
🎯Тож чекаємо на всіх молодших спеціалістів 27 лютого о 10:00 на каналі NURE TV.🕙✍️

💯Обирай своє майбутнє з Першим серед кращих!

Абітурієнтам  Більш детально про те, чому ми вчимо і що в підсумку:

Абітурієнтам  Абітурієнтам    Абітурієнтам Абітурієнтам    Абітурієнтам   Абітурієнтам

 

 

Абітурієнтам

Запрошуємо на “День знайомства з ХНУРЕ”, який відбудеться у форматі онлайн 13 лютого о 10.00 на каналі NURE TV.

Представники факультетів та кафедр презентують кожну освітню програму та відповідатимуть на питання під час онлайн-зустрічі на платформі Google Meet, яка відбуватиметься протягом години. Детальніше – за посиланням.

ДЕНЬ ЗНАЙОМСТВА З ХНУРЕ

День знайомства з ХНУРЕ 2021

13 лютого о 10:00 Харківський національний університет радіоелектроніки гостинно відчиняє свої двері і запрошує до себе на “День знайомства з ХНУРЕ” – це новий формат Дня відкритих дверей онлайн на каналі NURE TV.
https://youtu.be/7XBsIzCfm84
👍На Вас чекає:
📌Онлайн екскурсія університетом мрії;
📌Спілкування з Приймальною комісією про особливості вступної кампанії 2021 та правила прийому до ХНУРЕ;
📌Відповіді Приймальної комісії на будь-які питання щодо вступної кампанії 2021 від вступників та їх батьків;
📌Онлайн-зустрічі на платформі Google Meet з представниками факультетів та кафедр, які презентують кожну освітню програму та наддадуть відповіді всі ваші на запитання;
📌Розіграш подарунків від головного партнера заходу компанії NIX Solutions.
Вся необхідна інформація про вступ до провідного технічного ВНЗ України чекає на тебе у «День знайомства з ХНУРЕ», головне запам’ятай:
✍️13 лютого
✍️10:00
🎥NURE TV
⏰Онлайн зустрічі у Google Meet, з презентаціями освітніх програм почнуться о 11:20 та 12:20 та триватимуть 1 годину, чекайте на посилання та обирайте своє майбутнє разом з 🎯Першим серед кращих🎯
#Вступ2021 #абітурієнтХНУРЕ #ДеньЗнайомства

А поки чекаєш зустрічі з Першим серед кращих, ти маєш час самостійно познайомитися з освітніми програмами, які є в нашому університеті, адже тепер усі інформаційні ресурси для абітурієнтів зібрані за одним посиланням:

https://nure.ua/abituriyentam/links

В Україні стартувала реєстрація на ЗНО-2021

У понеділок, 1 лютого, стартувала реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання, яка триватиме до 5 березня. Про це повідомило Міністерство освіти і науки України.

«Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року розпочнеться 1 лютого і продовжиться до 5 березня. Такий термін встановлює календарний план підготовки та проведення ЗНО 2021, затверджений наказом МОН від 30.09.2020 №1210 », – йдеться в повідомленні.

Варто відзначити, що також в Україні буде проведено і додатковий період реєстрації на ЗНО-+2021. Він триватиме з 6 по 18 травня. Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання для деяких категорій учасників відбудеться з 29 червня по 16 липня.

Графік основної сесії ЗНО:

21 травня – хімія,
24 травня – іспанська, німецька, французька мови,
25 травня – англійська мова,
28 травня – математика, математика (завдання рівня стандарту),
1 червня – українська мова, українська мова та література,
4 червня – історія України,
7 червня – фізика,
10 червня – біологія,
15 червня – географія.

Школярі можуть отримати премії за високі результати на зовнішньому незалежному оцінюванні. Так, якщо сума балів з чотирьох предметів буде 790 і більше, в тому числі один предмет на 200 балів, то школяр отримає премію в розмірі 100 тисяч гривень. Однак умовою отримання виплати буде обов’язковий вступ до українського вишу.

Абітурієнтам  Абітурієнт! Абітурієнтам

 

 

 

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року триватиме з 1 лютого до 5 березня включно.  Посилання на реєстрацію – Абітурієнтам

Абітурієнтам

Інформаційні ресурси для абітурієнтівАбітурієнтам

Ознайомся з правилами прийому 2021 та особливостями вступної компанії 2021 Абітурієнтам

Чудова новина для абітурієнтів ХНУРЕ – Вказівник Абітурієнта ХНУРЕ 2021
Досі вагаєтесь, яка зі спеціальностей подобається більше? Передивляєтесь відео освітніх програм по декілька разів, але не знаєте, що обрати?
Ми зібрали всю необхідну інформацію про кожну освітньо-професійну програму в одному місці. І сьогодні ми презентуємо Вам наш “Вказівник абітурієнта ХНУРЕ 2021”.
“Вказівник абітурієнта ХНУРЕ 2021” – це структурований довідник, з усією інформацією, яка так хвилює абітурієнта під час вибору спеціальності.
Кожна сторінка містить інформацію про предметний склад програми, необхідні ЗНО та їх коефіцієнти, конкурсний бал минулого року, перспективи працевлаштування, а також данні про контактну особу та випускову кафедру.📚
Тепер не потрібно відкривати з десяток сторінок у Вашому браузері – достатньо просто завантажити наш довідник, який уже доступний у телеграм каналі “Абітурієнт ХНУРЕ 2021” t.me/nure_osvita .
Або завантажуй за посиланням:

NURE Winter Holidays 2021  починається! 
З 8 січня по 10 січня 2021 року кожного дня з 10:00 по 17:00, тебе чекають цікаві, яскраві та корисні майстер-класи, захопливі воркшопи у прямих ефірах NURE TV.
Проведи зимові канікули цікаво та корисно з Першим серед кращих.

Розклад трансляцій NURE Winter Holidays 2021
   Абітурієнтам                                          Абітурієнтам                                     Абітурієнтам

Пробне ЗНО – 2021

Абітурієнтам

Український центр оцінювання якості освіти нагадує, що реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме протягом 5–19 січня 2021 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти https://testportal.gov.ua/probzno/.

 

Навчальні плани  

прийом 2021 року

 • Абітурієнтам  за спеціальністю 051 Економіка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки, освітньо-професійна програма Економічна кібернетика;
 • Абітурієнтам  за спеціальністю 051 Економіка другого (магістерського) рівня вищої освіти, галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки, освітньо-професійна програма Економічна кібернетика ;
 • Абітурієнтам  за спеціальністю 073 Менеджмент другого (магістерського) рівня вищої освіти, галузі знань 07 Управління та адміністрування, освітньо-професійна програма Управління фінансово-економічною безпекою.

Освітньо-професійні програми

прийом 2021

 • Навчальні плани та освітні програми  за спеціальністю 051 Економіка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки, освітньо-професійна програма Економічна кібернетика;
 • Навчальні плани та освітні програми  за спеціальністю 051 Економіка другого (магістерського) рівня вищої освіти, галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки, освітньо-професійна програма Економічна кібернетика ;
 • Навчальні плани та освітні програми  за спеціальністю 073 Менеджмент другого (магістерського) рівня вищої освіти, галузі знань 07 Управління та адміністрування, освітньо-професійна програма Управління фінансово-економічною безпекою ;

 

 

Winter Holidays 2021

Абітурієнтам

Харківський національний університет радіоелектроніки запрошує школярів, батьків, вчителів і всіх охочих на NURE Winter Holidays 2021. З 8 січня по 10 січня 2021 року кожного дня з 10:00 по 17:00, тебе чекають цікаві, яскраві та корисні майстер-класи, захопливі воркшопи у прямих ефірах NURE TV.

20 пізнавальних майстер-класів, воркшопів, онлайн-тренінгів та wow-лекцій з фізики, математики, робототехніки, електроніки, 3D графіки, мультимедіа технологій, ІТ, бізнесу тощо.
Це унікальна можливість дізнатися багато цікавої інформації, познайомитсь з новітніми технологіями, получити практичні поради, опанувати створення різноманітних проектів, засобів та приладів. А також поставити питання, що Вас цікавлять. Ведучі та лектори онлайн-зустрічей — викладачі ХНУРЕ та Фізматики.
Приєднуйтесь, аби отримати масу корисної інформації.
Чекаємо Всіх на нашому ютуб-каналі NURE TV. Відмічай цей день в календарі та натискай на нагадування, буде цікаво.

8 січня 2021 року;

9 січня 2021 року;

10 січня 2021 року.

А якщо мрієш обирати свою професію майбутнього в Першому серед кращих, та стати нашим майбутнім студентом, ти маєш час самостійно познайомитися з освітніми програмами, які є в нашому університеті, адже тепер усі інформаційні ресурси для абітурієнтів зібрані за одним посиланням: https://nure.ua/abituriyentam/links

Відбувся День відкритих дверей

6 грудня на базі Харківського національного університету радіоелектроніки відбувся День відкритих дверей онлайн. Під час заходу до майбутніх студентів звернувся ректор Валерій Семенець. Абітурієнтів ознайомили з особливостями вступу 2021 до ХНУРЕ, із факультетами та освітніми програмами університету також вони мали можливість поставити питання представникам приймальної комісії університету радіоелектроніки.

З відео Дня відкритих дверей можна ознайомитись на каналі NURE TV.

Спеціальність 051 Економічна кібернетика презентувала С.В.Гришко, доцент кафедри ЕК

 

Абітурієнтам Абітурієнтам  Абітурієнтам  Абітурієнтам  Абітурієнтам  Абітурієнтам

 

День відкритих дверей ХНУРЕ онлайн – приєднуйся!

Абітурієнтам

 

Приєднуйтесь! Відкрито чат вступної кампанії ХНУРЕ у Телеграм: https://t.me/nure_osvita

Абітурієнтам

День відкритих дверей «On-line NURE» 6 грудня о 10.00        

Харківський національний університет радіоелектроніки запрошує 6 грудня о 10:00 на День відкритих дверей «On-line NURE», який буде транслюватися в онлайн режимі на каналі NureTV.

Запам’ятай, а краще запиши до свого планера, що 6 грудня о 10:00 на каналі NureTV https://youtu.be/RBeV7__vu_4, ти зможеш дізнатися всю інформацію з приводу твого вступу. І це тобі дуже потрібно.

 Ми познайомимо тебе з усіма факультетами та освітніми програмами університету, ти дізнаєшся про всі особливості вступу 2021, зможеш поставити питання представникам приймальної комісії.‍

Ти побачиш все власними очима. Адже тобі важливо точно обрати саме те, про що ти мріяв насправді.

Обирай свою професію майбутнього в Першому серед кращих!⭐️

 А поки ти чекаєш, маєш час самостійно познайомитися з освітніми програмами, які є в нашому університеті, адже тепер усі інформаційні ресурси для абітурієнтів зібрані за одним посиланням: https://nure.ua/abituriyentam/links

 Отже, наш майбутній студент, нагадуємо, 6 грудня о 10:00. Канал NureTV. Ми допоможемо тобі обрати саме твою спеціальність в першому серед кращих.    

 

Абітурієнтам Абітурієнтам  

Студенти вчергове зібрали  нагороди творчих конкурсів – на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Grand music fest»

Студентський клуб Харківського національного університету радіоелектроніки вкотре зібрав найвищі нагороди творчих конкурсів. Так, на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Grand music fest» творчі колективи ХНУРЕ зібрали перші нагороди за виступи у різноманітних жанрах і номінаціях, зокрема, в таких номінаціях як: «Хореографічне мистецтво» та «Вокальне містецтво». Крім того, Гран-прі конкурсу отримав колектив бального танцю ХНУРЕ «Електрон».
Також колективи університету вибороли місця у першій трійці на Харківському міському конкурсі студентської художньої самодіяльності «Студентська весна 2020».

 

Абітурієнтам Національний День дівчат у технологіях: онлайн-екскурсії до провідних STEM- компаній

CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” і UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення, за фінансової підтримки уряду Швеції, у рамках ініціативи #ДівчатаSTEM проведуть Національний День Дівчат у технологіях, що відбудеться 19 листопада 2020 року.  Партнером заходу виступить Міністерство цифрової трансформації України. Національний День Дівчат у технологіях: онлайн-екскурсії до  провідних STEM-компаній

До участі запрошуються дівчата віком 14-24 роки, яких цікавить кар’єрний розвиток у топових українських STEM-компаніях. Впродовж “Національного Дня Дівчат у технологіях” учасниць очікує знайомство з надихаючими фахівчинями STEM-компаній, багато нових знань і неймовірні подарунки для найактивніших учасниць.

До участі запрошуються дівчата віком 14-24 роки, яких цікавить кар’єрний розвиток у топових українських STEM-компаніях. Впродовж “Національного Дня Дівчат у технологіях” учасниць очікує знайомство з надихаючими фахівчинями STEM-компаній, багато нових знань і неймовірні подарунки для найактивніших учасниць.

Реєстрація для учасниць відкрита до 17 листопада 2020 року: https://bit.ly/31uu9xS

Реєстрація для компаній:  https://bit.ly/341gAaV

Детальна інформація: Юлія Шкуліпа, +380930922481, yuliiashkulipa@gmail.com

*STEM – це акронім, який означає науку (Science), технології (Technology), інженерію (Engineering) та математику (Mathematics).

Реєстрація для учасниць відкрита до 17 листопада 2020 року.

Докладніше 

Абітурієнтам

 Спеціальність 051. ОП Економічна кібернетика

Абітурієнтам

У форматі PDF подивитися презентацію  спеціальності 051 Економіка,  освітньо-професійної програми Економічна кібернетика –   Абітурієнтам.

Абітурієнтам

Спеціальність 051 – Економіка 

Спеціальність 073 – Менеджмент

Більш детальна інформація:

Ми на Facebook

Офіційний Telegram-канал


ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНІ ПРОГРАМИ 2020

 • Навчальні плани та освітні програми  за спеціальністю 051 Економіка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки, освітньо-професійна програма Економічна кібернетика;
 • Навчальні плани та освітні програми  за спеціальністю 051 Економіка другого (магістерського) рівня вищої освіти, галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки, освітньо-професійна програма Економічна кібернетика ;
 • Навчальні плани та освітні програми  за спеціальністю 051 Економіка третього (доктор філософії) рівня вищої освіти, галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки, освітньо-наукова програма Економічна кібернетика;
 • Навчальні плани та освітні програми  за спеціальністю 073 Менеджмент другого (магістерського) рівня вищої освіти, галузі знань 07 Управління та адміністрування, освітньо-професійна програма Управління фінансово-економічною безпекою ;

 

 

 

В ХНУРЕ на базі підготовчого відділення працюють  КОМП’ЮТЕРНІ КУРСИ ХНУРЕ  та ПІДГОТОВКА ДО ДПА ТА ЗНО  для абітурієнтів та школярів.

ФАКУЛЬТАТИВИ ХНУРЕ

Від 9 років

Підготовче відділення ХНУРЕ запрошує учнів 3-5 класів для занять з дисципліни «Середовище програмування Scratch».
Особливість середовища Scratch дозволяє створювати мультфільми, анімацію, найпростіші ігри.

Від 14 років

Операційна система WINDOWS, мова програмування Turbo Pascal, комп’ютерні ігри.

Від 15 років

Введення в 3-х мірну графіку, основи моделювання, джерела світла та камери, основи анімації.

З переліком необхідних документів та умовами початку навчання на підготовчому відділенні ХНУРЕ можна ознайомитись за посиланням: Підготовче відділення.

В соціальних мережах:

Абітурієнтам

ПЕРШОКУРСНИКИ, УВАГА!

Посвята в студенти ХНУРЕ відбудеться 27 вересня о 10:00. У цьому році – онлайн

 

Освітній онлайн марафон «Вступ 2020 в ХНУРЕ»

Абітурієнтам

 Спеціальність 051. ОП Економічна кібернетика

Абітурієнтам

У форматі PDF подивитися презентацію

спеціальності 051 Економіка,  освітньо-професійної програми Економічна кібернетика можна тут   Абітурієнтам

 

«Освітній онлайн марафон «Вступ 2020 в ХНУРЕ»

 Вибір майбутньої професії відповідальний крок!

Твоє майбутнє – в твоїх руках. 

Обирай свою професію майбутнього в Першому серед кращих!

Зустрінься з викладачами кафедр, студентами та випускниками нашого університету на Освітньому онлайн марафоні «Вступ 2020 в ХНУРЕ» кожного дня з 9 по 15 червня з 10 години на каналі NURE TV, де ти дізнаєшся про особливості навчання на всіх освітніх програмах ХНУРЕ, зможеш поставити прямі запитання тим, хто буде тебе вчити, або вже вчиться, чи вже отримав диплом, та обери саме свою освітню програму, за якою будеш навчатись в Першому серед кращих.

Також під час трансляції тебе чекають круті подарунки від ХНУРЕ, Приймальної комісії та Наукового парку Синергія.

А поки ти чекаєш Освітнього онлайн марафону, маєш час самостійно познайомитися зі спеціальностями, які є в нашому університеті:
На офіційному сайті у вкладці “Абітурієнтам”: https://nure.ua/abituriyentam
В офіційному додатку університету NURE Hub на головній сторінці: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nure.hub
На каналі студентських медіа NURE TV: https://www.youtube.com/user/nuretv
У студентському інтернет-журналі: http://i.nure.ua/

Нагадуємо, кожного дня з 9 по 15 червня з 10 години ми чекаємо тебе на каналі NURE TV.

9 червня 2020 року https://youtu.be/0AyIEPzPdJ0

10 червня 2020 року https://youtu.be/5auqqC8RXM0

11 червня 2020 року https://youtu.be/2Eyxs15jnHw

12 червня 2020 року https://youtu.be/bkFK9Q45Vn8

13 червня 2020 року https://youtu.be/_SidkD7ctiU

14 червня 2020 року  https://youtu.be/l96AGJpUBbo

15 червня 2020 року  https://youtu.be/WOOgxP5vB5g

Ми допоможемо тобі обрати саме твою професію майбутнього в ХНУРЕ!

 

Увага: Терміни подачі заяв, виконання умов на зарахування та інші терміни у зв’язку з карантином  будуть оприлюдненні після відповідного рішення Міністерства освіти і науки!

 

 

Абітурієнтам

 

Спеціальність 051 – Економіка

Освітньо-професійна програма «Економічна кібернетика» – це унікальне поєднання економіки, бізнесу та інформаційних технологій, яке надає можливість отримати якісну базову економічну підготовку, а інформаційні технології забезпечують особливі системні навички, що дозволяють здійснювати оцінку, аналіз і прогнозування діяльності економічних систем в умовах ризику і невизначеності.

Програма підготовки складається з блоків:

 1. Загальноекономічні дисципліни.
 2. Спеціальні дисципліни з економіко-математичного моделювання.
 3. Дисципліни з інформаційних технологій.

За результатами навчання випускник отримає навички:

 1. Використовувати аналітичний та методичний інструментарій для розуміння логіки прийняття господарських рішень в контексті поведінки різних економічних агентів.
 2. Описувати моделі соціально-економічних явищ з погляду фундаментальних принципів і знань на основі розуміння основних напрямів розвитку економічної науки.
 3. Застосовувати відповідні економіко-математичні методи та моделі для вирішення економічних задач.
 4. Аналізувати основні особливості сучасної світової та національної економіки, інституційної структури, напрямів соціальної, економічної та зовнішньоекономічної політики держави.
 5. Проводити аналіз функціонування та розвитку суб’єктів господарювання, визначати функціональні сфери, розраховувати відповідні показники, які характеризують результативність їх діяльності.
 6. Аналізувати процеси державного та ринкового регулювання соціально-економічних і трудових відносин.
 7. Ідентифікувати джерела та розуміти методологію визначення і методи отримання соціально-економічних даних, збирати та аналізувати необхідну інформацію, розраховувати економічні та соціальні показники.
 8. Здійснювати міждисциплінарний аналіз функціонування соціально-економічних систем.
 9. Використовувати нормативні та правові акти, що регламентують діяльність суб’єктів господарювання.
 10. Використовувати інформаційні та комунікаційні технології для вирішення соціально-економічних завдань, підготовки та представлення аналітичних звітів.
 11. Моделювати та удосконалювати бізнес-процеси.
 12. Обґрунтовувати управлінські рішення щодо формування інноваційно-інвестиційної стратегії підприємства.

Наші випускники працюють:

 • підприємства різних галузей економіки;
 • банківські установи;
 • страхові, аудиторські та консалтингові компанії;
 • органи влади;
 • міжнародні компанії та ін

 

Спеціальність 073 – Менеджмент

Основний напрямок спеціальності «Менеджмент»  є організація та управління системою фінансово-економічною  безпеки на підприємствах,  організаціях  і фінансових  установах.

Програма підготовки складається з блоків :
1. Правове забезпечення безпеки підприємства
2. Економічна безпека
3. Інформаційно-аналітичне забезпечення безпеки підприємства
4. Забезпечення соціальної  безпеки

Більш детальна інформація:

Ми на Facebook

Офіційний Telegram-канал


.

День знайомства з ХНУРЕ