Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ЕК)

Мова:

Стейкхолдери

Стейкхолдери Стейкхолдери Стейкхолдери

Стейкхолдер (stakeholder) – поняття, яке описує людину, групу осіб або окремі організації, чиї дії, поведінка або рішення можуть впливати на успішність системи. Найкоротше і ємне визначення цьому поняттю дав Бредлі Гугінс (Bradley Googins), директор Центру з корпоративного громадянства Бостонського коледжу (Boston College Corporate Citizenship Center). Стейкхолдери – це групи, організації або індивідууми, на які впливає компанія і від яких вона залежить.

_____________________________________________________________________________________________________________

EU Prize for Women Innovators 2021

Нагорода для жінок-підприємиць які стоять за революційними інноваціями в Європі: EU Prize for Women Innovators 2021

Подання заявок на премію ЄС для жінок-новаторів 2021 року відкриється в кінці березня і закриється в червні.

Можливості, створювані новими технологіями і революційними інноваціями, обіцяють забезпечити справедливе і сталий розвиток, якого потребує Європа.

Премія видається найбільш талановитим жінкам-підприємцям з усього ЄС і країн, пов’язаних з Horizon Europe, які заснували успішну компанію і представили інновації на ринку.

Премія заснована і управляється Європейською радою з інновацій та Виконавчим агентством малого і середнього бізнесу, а переможці вибираються незалежним експертним журі.

Критерії участі:

жінка 35 років або молодше

резидентом держави-члена ЄС або країни, пов’язаної з Horizon 2021

Заявки будуть оцінюватися журі високого рівня. Журі: група незалежних експертів з бізнесу, фінансів та з академічних кіл, призначених Комісією.

Full (virtual) room for COST Awareness Day NNCs

11.03. 2021 програма COST провела Європейський інформаційний захід  для асоційованих країн, до яких відноситься Україна.

Запис заходу за посиланням в You Tube, включно з питаннями/відповідями та виступи учасників Cost Acrion: https://www.youtube.com/watch?v=dZQiQt2Vx08

Програма науково-технічного співробітництва COST – це інструмент ЄС для створення та підтримки міжнародних наукових та інноваційних мереж. Починаючи з 1971 року програма фінансується за рахунок фондів Європейського Союзу, зокрема через рамкові програми ЄС з досліджень та інновацій.

На сьогоднішній день програма налічує близько 150 діючих мереж (COST Actions). Програма не має обмежень щодо галузей науки та інновацій, підтримує міждисциплінарні та перспективні напрями. Програма також є відкритою для різних груп стейкхолдерів, зокрема приватного сектору, закладів вищої освіти та наукових установ, неурядових організацій, державних органів влади.

Активізація участі України у програмі COST сприятиме поглибленню співпраці та посиленню комунікації між зацікавленими сторонами, обміну досвідом та пошуку потенційних партнерів у контексті приєднання України до наступної рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт Європа».

Підписана угода про співпрацю

04.03.2020 р. ХНУРЕ і ТОВ “ДКЗ ЮА” підписали угоду про співробітництво щодо науково-технічної, навчальної й виробничої діяльності. Співробітництво здійснюється у вигляді обміну некомерційною інформацією з питань, що стосуються науково-технічної діяльності обох сторін, підготовки фахівців для підприємств, установ та організацій різних галузей економіки України за спеціальностями 051 Економіка та 073 Менеджмент та підвищення кваліфікації викладачів і співробітників кожної з сторін.

     Подивитися презентацію ТОВ “ДКЗ ЮА” 

Стейкхолдери Стейкхолдери Стейкхолдери Стейкхолдери

 

15 листопада у Харківському національному університеті радіоелектроніки проходив XV ярмарок вакансій «Молодий фахівець ХХІ століття», який було організовано та проведено відділом практики «Центр-Кар’єра» ХНУРЕ за підтримки керівництва університету.

В рамках цього заходу на кафедрі економічної кібернетики та управління економічного безпекою відбувся Круглий стіл, на якому були присутні студенти, викладачі та представники таких компаній та організацій, як: UKRSIBBANK, IT-компанії CHI Software Ukraine та DARLY SOLUTIONS, ТОВ «КОМПАНІЯ СТВ ГРУП», науково-дослідний центр індустріальних проблем розвитку Національної академії наук України, ПП «Хлібниця» та ін. Серед представників бізнесу дуже приємно було бачити випускників кафедри ЕК.

У ході зустрічі представники стейкхолдерів презентували майбутнім фахівцям можливості та перспективи їх реалізації в тій чи іншій сферах. Презентаційний матеріал викликав жвавий інтерес серед студентів. Найбільш активні учасники обговорення отримали приємні несподіванки-подарунки від UKRSIBBANK.

Стейкхолдери Стейкхолдери Стейкхолдери Стейкхолдери  Стейкхолдери  Стейкхолдери Стейкхолдери Стейкхолдери  Стейкхолдери Стейкхолдери Стейкхолдери Стейкхолдери                                                         Стейкхолдери Стейкхолдери Стейкхолдери