Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ЕК)

Мова:

Участь в українській асоціації європейських студій (УАЄС)

Участь в українській асоціації європейських студій (УАЄС)

«Українська асоціація європейських студій» – провідна загальнонаціональна неприбуткова організація, що має на меті об’єднання викладачів європейських студій та фахівців у сфері європейської інтеграції. Створена у 2006 р., УАЄС входить до Світової асоціації європейських студій (ECSA-World).

До Асоціації входять викладачі та дослідники європейської інтеграції, членами УАЄС також є представники проєвропейського громадянського суспільства, які реалізують проекти неформальної освіти в галузі євростудій, підтримують розвиток євроклубівського руху, надають експертну підтримку євроінтеграційним процесам на національному, регіональному та місцевому рівнях. УАЄС об’єднує більше двадцяти локальних осередків, майже у всіх регіонах України та підтримує активні партнерські зв’язки з асоціаціями європейських студій в мережі ECSA-World.

Більш детальна інформація за посиланням     https://jmce.ukma.edu.ua/uk/uaes-membership. Членство в асоціації безкоштовне і безстрокове.

 

Для членства в УАЄС потрібно заповнити заяву (додається), додати фото, резюме та список публікацій. Переслати все на адресу М.М.Колісника, який потім направить до правління для формального затвердження.

 Участь в українській асоціації європейських студій (УАЄС)    Заява для членства в УАЄС

Участь в українській асоціації європейських студій (УАЄС)    maksym.kolisnyk@nure.ua