Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ЕК)

Мова:

Стейкхолдери

СтейкхолдериСтейкхолдер (stakeholder) – поняття, яке описує людину, групу осіб або окремі організації, чиї дії, поведінка або рішення можуть впливати на успішність системи. Найкоротше і ємне визначення цьому поняттю дав Бредлі Гугінс (Bradley Googins), директор Центру з корпоративного громадянства Бостонського коледжу (Boston College Corporate Citizenship Center). Стейкхолдери – це групи, організації або індивідууми, на які впливає компанія і від яких вона залежить.

_____________________________________________________________________________________________________________

Підписана угода про співпрацю

04.03.2020 р. ХНУРЕ і ТОВ “ДКЗ ЮА” підписали угоду про співробітництво щодо науково-технічної, навчальної й виробничої діяльності. Співробітництво здійснюється у вигляді обміну некомірційною інформацією з питань, що стосуються науково-технічної діяльності обох сторін, підготовки фахівців для підприємств, установ та організацій різних галузей економіки України за спеціальностями 051 Економіка та 073 Менеджмент та підвищення кваліфікації викладачів і співробітників кожної з сторін.

     Подивитися презентацію ТОВ “ДКЗ ЮА” 

Стейкхолдери Стейкхолдери Стейкхолдери Стейкхолдери

 

15 листопада у Харківському національному університеті радіоелектроніки проходив XV ярмарок вакансій «Молодий фахівець ХХІ століття», який було організовано та проведено відділом практики «Центр-Кар’єра» ХНУРЕ за підтримки керівництва університету.

В рамках цього заходу на кафедрі економічної кібернетики та управління економічного безпекою відбувся Круглий стіл, на якому були присутні студенти, викладачі та представники таких компаній та організацій, як: UKRSIBBANK, IT-компанії CHI Software Ukraine та DARLY SOLUTIONS, ТОВ «КОМПАНІЯ СТВ ГРУП», науково-дослідний центр індустріальних проблем розвитку Національної академії наук України, ПП «Хлібниця» та ін. Серед представників бізнесу дуже приємно було бачити випускників кафедри ЕК.

У ході зустрічі представники стейкхолдерів презентували майбутнім фахівцям можливості та перспективи їх реалізації в тій чи іншій сферах. Презентаційний матеріал викликав жвавий інтерес серед студентів. Найбільш активні учасники обговорення отримали приємні несподіванки-подарунки від UKRSIBBANK.

Стейкхолдери Стейкхолдери Стейкхолдери Стейкхолдери  Стейкхолдери  Стейкхолдери Стейкхолдери Стейкхолдери  Стейкхолдери Стейкхолдери Стейкхолдери Стейкхолдери                                                         Стейкхолдери Стейкхолдери Стейкхолдери