Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ЕК)

Мова:

Шановні пані та панове!

ГО Агенція Європейських Інновацій (ГО АЄІ) в рамках ініціативи  «Підготовка та реалізація інноваційних проєктів на місцевому рівні» проводить інформаційний вебінар з основних аспектів участі місцевих громад, громадських організацій у підготовці спільних заявок з науковцями та інноваційним бізнесом на конкурси програми Горизонт Європа.

Вебінар плануємо провести 8 вересня, 14.00 – 16.00  онлайн у форматі ZOOM конференції.

Програма заходу складається із трьох частин.

  1. Як розвивати проєктну спроможність громад, формування проєктних команд, налагодження партнерств
  2. Специфіка конкурсів програми Горизонт Європа, ефективні шляхи та інструменти входження у міжнародні консорціуми. Приклади конкурсів та проєктів. Основна увагу буде приділена конкурсам які будуть відкриті осінню 2023 року та процедурам участі у партнерських заходах ЄК.
  3. Вікно представлення та обговорення проєктних планів учасників. Відповіді на запитання.

Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації  за посиланням:

https://forms.gle/5UmDMGx34E6LNXYh9

Контактна особа: Іван Кульчицький, i.kulchytskyy@aei.org.ua, тел.0509292396

Вебінар проводиться в системі ZOOM. У наявній у нас версії ми можемо надати одночасний доступ щонайбільше 100 учасникам.

Якщо бажаючих взяти участь у вебінару буде більше, то тоді ми організуємо онлайн трансляцію у Facebook на сторінці ГО АЄІ у Facebook: https://www.facebook.com/InnoEU.UA 

В першу чергу посилання на ZOOM буде надано тим учасникам, які нададуть інформацію про досвід та пропозиції у сфері інноваційного розвитку громад.

Учасники зможуть ставити питання як у ZOOM  сесії, так і у Facebook  в ході трансляції. При підготовці заходу будуть також враховані питання, які учасники нададуть при реєстрації.

Запрошуємо проєктних лідерів громад, агенцій місцевого розвитку оцінити перспективи розвитку своїх території у контексті кращого медичного забезпечення, енергозабезпечення та енергозбереження, покращення екологічного стану, цифровізації,  безпеки, смарт сіті, розвитку місцевого бізнесу, збереження культурного надбання, розвитку креативних індустрій  та творчого потенціалу молоді.

В ході реєстрації Ви можете надати інформацію про свій досвід, наявність співпраці у сфері інновацій, вказати додаткові питання та потреби своїх територій та організацій.Будемо  також раді, якщо  зможете поділитись своїм досвідом, або вказати на труднощі, які у є  Вас у сфері підготовки інноваційних проєктів.

Представників громад (місцева влада, агенції розвитку, комунальні підприємства) заохочуємо поділитись посиланнями на публікації про ваш досвід використання проєктного фінансування для розвитку своїх громад.

Будемо раді почути від представників  закладів  освіти різного рівня та дослідницьких організацій що вони можуть запропонувати громадам для їх розвитку. Достатньо надати коротку анотацію з посиланням на публікації в Інтернет чи на файли, які розміщено на Гугл диску чи на інших хмарних сервісах.

Основні спікери вебінару: Іван Кульчицький.

 Президент ГО Агенція Європейських Інновацій, керівник національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямом ІКТ, має досвід подання і реалізації проєктів у програмі Горизонт 2020 та Горизонт Європа.

Довідково:

Перелік інформаційних та брокерських заходів ЄК Ви можете знайти тут:
https://research-innovation-community.ec.europa.eu/events

Корисні матеріали ГО АЄІ щодо участі у конкурсах програми Горизонт Європа
https://aei.org.ua/category/materialy/

https://aei.org.ua/pitannya-ta-vidpovidi-pro-programu-gorizont/

Захід проводиться в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході є виключною відповідальністю  учасників заходу  і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу чи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.