Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ЕК)

Мова:

21 жовтня з 19.00 проводимо вебінар дискусію “Можливості стипендіальної програми MSCA4Ukraine – поради від експертів”

21 жовтня з 19.00 проводимо вебінар дискусію "Можливості стипендіальної програми MSCA4Ukraine - поради від експертів"

Шановні пані та панове!

Європейська комісія оголосила  нову цільову стипендіальну програму «MSCA4Ukraine» для підтримки українськиих науковців, які вимушено виїхали з України або які б хотіли тимчасово виїхати.

Ця підтримка дасть змогу дослідникам-переселенцям продовжувати роботу в академічних і неакадемічних організаціях у державах-членах ЄС і в асоційованих країнах програми ЄС «Горизонт Європа» (Horizon Europe), зберігаючи зв’язки з дослідницькими та інноваційними спільнотами в Україні.

Ця програма також може сприяти реінтеграції дослідників в Україні, щоб запобігти постійному «відтоку мізків» через еміграцію науковців, якщо будуть забезпечені умови для їхнього безпечного повернення, а також впливати на зміцнення українського університетського та науково-дослідницького сектора, його співпраці та обміну з міжнародною науковою спільнотою.

Мета заходу – представити найбільш важливі деталі цієї програми та оптимальні шляхи налагодження комунікації із приймаючими організаціями, а також обговорити бар’єри і труднощі, які виникають в українських науковців на цьому шляху.

Захід орієнтований в першу чергу на тих науковців, які зацікавлені у поданні заявок на цю стипендіальну  програму. 

В ході вебінару спікери звернуть увагу на базові умови для подання заявки, терміни  подачі, часові та фінансові параметри заявок, структуру заявки, критерії оцінювання, та нададуть практичні поради.

Ми також очікуємо, що колеги, які уже опрацювали конкурсну документацію, будуть мати власні коментарі та питання, які виникли в ході підготовки до участі у цій програмі.

Конкурсну документацію програми можна знайти за посиланням
https://sareurope.eu/msca4ukraine/

Дата і час: 21 жовтня  2022 року, 19.00 -20.30  онлайн у форматі ZOOM конференції

45 хвилин – інформаційна частина і 45 хвилин на питання, пропозиції учасників  та обговорення.

Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за посиланням:
https://forms.gle/YhjmuKbkRAuiyRJAA

Ви також можете поширити цю інформацію серед своїх колег як подію у Facebook

https://www.facebook.com/events/1290482748429955

Вебінар проводиться в системі ZOOM. У наявній у нас версії ми ми можемо надати одночасний доступ щонайбільше 100 учасникам.  В першу чергу посилання на ZOOM буде надано тим учасникам, які зазначать намір виступити в обговоренні. Будемо також враховувати і черговість подання заявок на участь у вебінарі.

Всі інші зацікавлені організації матимуть можливість брати участь у вебінарі шляхом спостереження за онлайн трансляцією у Facebook на сторінці ГО АЄІ у Facebook: https://www.facebook.com/InnoEU.UA

В ході трансляції ми реагуємо на ваші коментарі та пропозиції у Facebook.

Основні спікери вебінару:

Дмитро Хуткий, Науковий співробітник із цифрового урядування, Інститут політичних студій ім. Йохана Шютте, Кафедра ЕРА з е-врядування та цифрових публічних послуг, Університет Тарту, Естонія

https://www.khutkyy.com/         https://www.facebook.com/dmytro.khutkyy

Дмитро здобув ступінь кандидата соціологічних наук в Інституті соціології Національної академії наук України та викладав курси з соціології у Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Після цього завершив міжнародні програми в Австрії, Естонії, Італії, Німеччині, Польщі, Сполучених Штатах, Фінляндії та Швеції, вивчаючи форми демократичної участі в умовах сучасних глобальних трендів.

Іван Кульчицький,

Президент ГО Агенція Європейських Інновацій, керівник національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямом ІКТ, має досвід подання і реалізації проєктів у програмі Горизонт 2020 та Горизонт Європа.
https://www.facebook.com/ivan.kulchytskyy/

https://www.linkedin.com/in/ivankulchytskyy/

Довідково:

Вам будуть корисні матеріали попередніх заходів ГО АЄІ

https://aei.org.ua/category/materialy/

Нагадаємо, що триває друга хвиля опитування українських науковців і ваші відповіді важливі

https://groups.google.com/g/innoaei/c/YxkVZ6Pkowc