Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ЕК)

Мова:

BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів

BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів
Шановні колеги та колегині!
Від імені Американських Рад з міжнародної освіти засвідчуємо Вам свою повагу та висловлюємо вдячність за відвідування заходів у рамках наших попередніх проєктів та зацікавленість нашою роботою.
Сьогодні хочемо поділитися з Вами чудовою новиною та ще однією можливістю для науково-педагогічних працівників: Американські Ради адмініструють нову програму “BridgeUSA Ukrainian Academic Fellows Program” (“BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів”) та раді оголосити про відкриття анкети для участі в цій програмі.
“BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів” здійснюється за підтримки Офісу програм обміну приватного сектору Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США. BridgeUSA UAFP сприятиме розбудові взаємозв’язків між українськими та американськими викладачами та науковими працівниками з метою спільних досліджень, обміну педагогічним досвідом, розвитку навчальних курсів, а також публікування наукових праць.
Довготерміновою ціллю проєкту “BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів” є допомога українським університетам у підготовці фахівців, критично необхідних для відбудови та відновлення країни, шляхом побудови міцної та продуктивної співпраці з інституціями вищої освіти США.
Програма передбачатиме візити для українських викладачів тривалістю 1 місяць  у приймаючі університети США. Викладачі та наукові працівники, що працюють в українських університетах у таких академічних галузях як сільськогосподарські технології, вирішення конфліктів та досліджень миру, інженерія, інформаційні технології, ментальне здоров’я, педагогіка, та містобудування зможуть взяти участь у програмі.
Детальнішу інформацію про програму, умови участі, критерії відбору, а також анкету та новини програми можна знайти на сайті Американських Рад: https://americancouncils.org.ua/programs/bridgeusa-uafp/ та на сторінках програми у соціальних мережах:

Посилання на анкету для участі у конкурсі:https://ais.americancouncils.org/BridgeUSAUAFP

Якщо Ви відповідаєте критеріям відбору, чекатимемо на Ваші заявки. Також будемо вдячні, якщо поширите інформацію про програму “BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів” серед науково-педагогічних працівників, яким була б цікава участь у програмі.
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю.
У разі запитань можна написати нам на скриньку програми uafp@americancouncils.org, або зателефонувати за номером +38 (044) 289 39 52.
 
З найкращими побажаннями

Марта Томахів

Координаторка програми в Україні BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів

вул. Еспланадна, 20, 6 поверх
Київ, 01001
Т:  +38 044 289 3952
Ф:  +38 044 289 3953

www.americancouncils.org.ua
www.americancouncils.org

Marta Tomakhiv

Program Coordinator in Ukraine

BridgeUSA Ukrainian Academic Fellows Program

20 Esplanadna Street, 6th floor
Kyiv, 01001
T
+38.044.289.3952
F
+38.044.289.3953

www.americancouncils.org.ua
www.americancouncils.org

 

BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів