ЦІЛЬ 4.
ЯКІСНА ОСВІТА
4.1. Гостьовий лектор David Cayla, PhD, доцент з Університету Анже (Франція) представив сесію лекцій з питань регулювання конкуренції у цифровій економіці.
4.2. Гостьовий лектор Laszlo Vertesy, Dr. habil; PhD jur; PhD œc. з Будапештського університету технологій і економіки (Угорщина).
Основні тези, що було розглянуто під час зустрічей: Digital Banking 1.0-4.0, FinTech рішення в банківському та страховому секторі; Діджиталізація державних послуг та державного управління, електронне урядування; Застосування цифрового права в бізнесі та штучному інтелекті.
4.3. Науковцями кафедри економічної кібернетики та управління економічною безпекою опубліковано колективну монографію «Сучасні тенденції сталого розвитку: теорія, методологія, практика», ХНУРЕ, 2022.
Розділ 1. Теоретико-методологічні аспекти забезпечення сталого розвитку соціально-економічних систем.
Розділ 2. Сучасні стратегії інноваційного розвитку в умовах цифровізації та забезпечення економічної безпеки.
Розділ 3. Організаційно-економічне та методичне забезпечення діяльності суб’єктів господарювання: галузеві аспекти, практичний досвід.
4.4. Впровадження в освітній процес навчальних дисциплін:
«Україна – ЄС: цифрові інновації для змін». Метою викладання навчальної дисципліни «Україна – ЄС: цифрові інновації для змін» є надання студентам необхідних знань та навичок у сфері розвитку цифрових інновацій як ключового чинника української стратегії щодо інтеграції до ЄС.
«Гібридні загрози та комплексна безпека». Метою викладання навчальної дисципліни «Гібридні загрози та комплексна безпека» є надання здобувачам знань та навичок, необхідних для розуміння, аналізу та реагування на гібридні загрози в професійній діяльності та громадському житті.
«Аналіз та протидія гібридним загрозам в бізнес-менеджменті». Метою викладання навчальної дисципліни «Аналіз та протидія гібридним загрозам в бізнес-менеджменті» є отримання здобувачами нових знань та навичок, необхідних для попередження гібридних впливів, виявлення гібридних кампаній, планування та реалізацію ефективних відповідей на них в сфері фінансово-економічної безпеки.
4.5. Міжнародне стажування:
- Науково-педагогічне стажування на тему «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління» (спеціальність 051 Економіка). Балтійський науково-дослідний інститут проблем трансформації економічного простору (Латвійська республіка). д.е.н., проф. Полозова Т.В. Сертифікат: Серія C 20221148, 20.11.2022.
- Науково-педагогічне стажування на тему «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління» (спеціальність 073 Менеджмент). Балтійський науково-дослідний інститут проблем трансформації економічного простору (Латвійська республіка). д.е.н., проф. Полозова Т.В. Сертифікат: Серія C 202303101, 26.03.2023.
3. Університет Тарту програма «Teaching Entrepreneurship at University», Університет Тарту, Естонія, к.е.н., доц. Кирій В.В., Сертифікат № 10736-22 від 08.06.2022
- 4. Науково-педагогічне стажування на тему «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління» (спеціальність 073 Менеджмент). Балтійський науково-дослідний інститут проблем трансформації економічного простору (Латвійська республіка). к.е.н., доц. Довгопол Н.В. Сертифікат: Серія Серія C 20230339, 26.03.2023
- Міжнародне стажування «Improvement of mechanism of digital regulatory policy of European Union and Ukraine»/ «Удосконалення механізму цифрової регуляторної політики Європейського Союзу та України», д.е.н., проф. Колупаєва І.В., Університет Лінчепінгу, Швеція, сертифікат від 29.06.2023
- Науково-педагогічне стажування на тему «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління» (спеціальність 051 Економіка). Балтійський науково-дослідний інститут проблем трансформації економічного простору (Латвійська республіка). к.е.н., доц. Кирій В.В. Сертифікат: Серія C20230356, 26.03.2023.
- Науково-педагогічне стажування на тему «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління» (спеціальність 051 Економіка). Балтійський науково-дослідний інститут проблем трансформації економічного простору (Латвійська республіка). ст. викл. Пересада О.В. Сертифікат: Серія C20230395 від 26.03.2023.
4.6. Участь у відкритому семінарі УКРІНТЕІ на тему «Міжнародні рейтинги інноваційного та сталого розвитку як джерела оцінювання результативності політики в Україні»
30 травня 2023 р. викладачі та здобувачі кафедри економічної кібернетики та управління економічною безпекою взяли участь у відкритому cемінарі УкрІНТЕІ на тему «Міжнародні рейтинги інноваційного та сталого розвитку як джерела оцінювання результативності політики в Україні».
Спікерка – Мусіна Л. А., кандидат економічних наук, завідувач сектору УкрІНТЕІ
4.7. Презентація результатів навчання слухачів курсу «Україна-ЄС: цифрові інновації для змін».
12 квітня 2023 відбулася презентація результатів навчання слухачів курсу «Україна-ЄС: цифрові інновації для змін», який реалізується в рамках міжнародного проєкту Еразмус+ Жан Моне Модуль «Україна-ЄС: Цифрові інновації встановлюють зв’язки для змін» #101047751-EUDI4C (Координатор д.е.н., проф. Колупаєва І.В.)
Студенти презентували європейський досвід цифрових інновацій, а також визначили подальші можливості цифрової стратегії для України. Зустріч організована за допомогою онлайн платформи Google meet.