Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ЕК)

Мова:

Корисна інформація від Команди Academic IQ

1. Менторська програма для студентів, які вирішили продовжувати навчання в країнах ЄС: https://www.ci.edu.pl/aktualnosci/project_fleck/

2. Стипендії для тих, хто залишився в Україні та має намір продовжувати там залишатися: https://www.iwm.at/news/new-non-residential-fellowships-to-support-ukrainian-scholars У конкурсі заохочуються брати участь науковці зі ступенем PhD у галузях гуманітарних та соціальних наук, а також митці, письменники та лідери думок, які працюють з метою поглиблення розуміння українського суспільства міжнародною спільнотою; науковці, журналісти та митці, які документують перебіг війни в Україні.

3. Програма Польсько – української співпраці для науковців з України: https://www.fnp.org.pl/en/fnp-oglasza-nowy-program-dla-polsko-ukrainskiej-wspolpracy-naukowej/ .

4. Програма обміну для студентів та аспірантів/докторантів, які прибули в Польщу після 24 лютого 2022 року: https://nawa.gov.pl/solidarni-z-ukraina;

5. Стипендії від Тайваню для українських науковців та студентів: https://institution.pan.pl/index.php/759-academia-sinica-taiwan-scholarships-for-ukrainian-students.

6. Стипендії від Університету Оулу, Фінляндія, для науковців зі ступенем PhD та аспірантів, які проводять дослідження на тему зміни навколишнього середовища, втрати біорізноманіття та соціокультурної реакція людства на ці процеси: https://www.oulu.fi/en/news/visitants-ukraine-funds?fbclid=IwAR0_-jytlK5s2nH594GOItaelCGE0Xg9TYxjM_SNxXJVfd2mpFKX_rYVPYk.

7. Можливості працевлаштування для українських науковців у Вроцлавському університеті та у Дослідницькій мережі імені Лукасевича: https://uni.wroc.pl/en/university-of-wroclaw-with-help-for-ukraine-and-ukrainian-students/jobs-for-scholars-from-ukraine/ .