Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ЕК)

Мова:

Міжнародний проект “EU IC AI POLICY”

Міжнародний проект "EU IC AI POLICY"

Конкурс: Erasmus Jean Monnet: Modules

Назва: Європейський підхід до етичної, правової та соціально-економічної політики в галузі штучного інтелекту

Проєкт #101047552

Акронім: EU ic AI policy

Період: 2021-2024 роки

Координатор:

Олексій Турута, доцент кафедри програмної інженерії, к.т.н., доцент

Учасники проекту:

Іріна Колупаєва, професор кафедри економічної кібернетики та управління економічною безпекою, доктор економічних наук, професор.

Олена Турута, доцент кафедри філософії, кандидат юридичних наук, доцент.

Вікторія Цокота, науковий співробітник, кандидат психологічних наук.

Загальною метою проекту є дослідження та поширення європейського підходу до досконалості в галузі штучного інтелекту. Аналіз підходів у підготовці наборів даних, узагальнення етичних та правових знань для навчання розробників та користувачів систем штучного інтелекту, заохочення досвіду впровадження технологічних розробок у державному та приватному секторах та підготовка до соціально-економічних змін, спричинених штучним інтелектом.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ ПРОЕКТУ І ЗАХОДІВ, ЩО ПРОВОДЯТЬСЯ ДЛЯ ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЇ

European approach in charge of ethical, legal and socio-economic artificial intelligence policy (EU ic AI policy)

25.01.2022

Проєкт Еразмус+ Jean Monnet #101047552-EU ic AI policy «Європейський підхід до етичної, правової та соціально-економічної політики в галузі штучного інтелекту» презентовано на засіданні кафедрі економічної кібернетики та управління економічною безпекою. Учасник проєкту Іріна Колупаєва представила напрями реалізації проєкту та планові заходи з викладання та дослідження.

Міжнародний проект "EU IC AI POLICY" Міжнародний проект "EU IC AI POLICY" Міжнародний проект "EU IC AI POLICY" Міжнародний проект "EU IC AI POLICY"    Матеріали за посиланням  Міжнародні гранти кафедри ЕК

24.01.2022

Відбулася робоча зустріч виконавців проєкту Еразмус+ Жан Моне Модуль #101047552-EU ic AI policy «Європейський підхід до етичної, правової та соціально-економічної політики в галузі штучного інтелекту». За результатами зустрічі було визначено план роботи та завдання учасників проектної команди.

Міжнародний проект "EU IC AI POLICY" Міжнародний проект "EU IC AI POLICY" Міжнародний проект "EU IC AI POLICY" Міжнародний проект "EU IC AI POLICY"