Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ЕК)

Мова:

Запрошення та вимоги до матеріалів монографії «Функціонування соціально-економічних систем в контексті цілей сталого розвитку» (2023)

Запрошення та вимоги до матеріалів монографії «Функціонування соціально-економічних систем в контексті цілей сталого розвитку» (2023)

Шановні колеги!

 Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою Харківського національного університету радіоелектроніки запрошує Вас взяти участь у підготовці колективної монографії «Функціонування соціально-економічних систем в контексті цілей сталого розвитку» в межах виконання НДР «Організаційно-економічне забезпечення інноваційного розвитку та економічної безпеки суб’єктів господарювання» (Державний реєстраційний номер 0122U000510).

Монографії присвоюється Міжнародний стандартний номер ISBN, DOI, УДК.

Рік видання монографії – 2023.

Автори мають можливість отримати довідку про участь у НДР.

ВИМОГИ ДО МАТЕРІАЛІВ МОНОГРАФІЇ

  1.  Матеріали повинні містити елементи наукової новизни, мати теоретичну, методичну, методологічну та/або практичну цінність.
  2. Викладені наукові положення підлягають обґрунтуванню, мають супроводжуватися конкретними пропозиціями щодо поліпшення наявного стану та можливими напрямами використання результатів дослідження.
  3. Текст має бути побудований у логічній послідовності, без повторень, із чіткими формулюваннями й відповідно до вимог стилістики наукового тексту, без граматичних і стилістичних помилок. Матеріал має бути вичитаний і відкоригований.
  4. Наукові роботи студентів необхідно направляти виключно у співавторстві з науковим керівником.
  5. Матеріали подаються українською або англійською мовою.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ

  •  прізвище та ініціали автора статті; науковий ступінь і вчене звання, посада, місце роботи (кожен співавтор з нового рядка), назва статті;
  • матеріал повинен мати наступну структуру: вступ, аналіз останніх досліджень та публікацій, мета та основні результати дослідження, висновки. Структурні елементи виділяти не потрібно;
  • у переліку джерел посилання, який розміщується після статті, бібліографічні описи подають у порядку, за яким джерела вперше згадують у тексті. Бібліографічні описи джерел у переліку наводять згідно з ДСТУ 8302:2015;
  • обсяг статті від 7 до 12 сторінок; формат А4, шрифт Times New Roman, міжрядковий інтервал – 1,5, розмір 14 пт; абзацний відступ – 1,25 см; поля тексту: верхнє – 20 мм, нижнє – 25 мм, ліве – 20 мм, праве – 20 мм.

Графічний матеріал виконують у доступних для подальшого редагування програмах. Для рисунків і таблиць застосовують шрифт Times New Roman, інтервал 1,0, розмір 12 пт, чорно-біла гама.  Під таблицями та рисунками слід вказувати джерело.

Таблиці повинні мати заголовок і номер арабськими цифрами (у рядок із заголовком). Не допускається розташування таблиць в альбомному форматі. Ширина таблиць не повинна перевищувати ширину тексту.

Математичні формули виконують у редакторі формул Microsoft Equation або Math Type.

Просимо авторів також звернути увагу на такі вимоги:

  1.  Перенесення слів (у тому числі й автоматично) не допускається.
  2. Не допускаються скановані й великі таблиці, скановані (сфотографовані), не згруповані або кольорові рисунки.

Редколегія залишає за собою право на незначне редагування поданих матеріалів без погодження з автором, якщо це не змінює змісту тексту.

 

Довідки про авторів та матеріали для публікації в монографії приймаються до 20 листопада 2023 року (включно).

Е-mail для подання матеріалів до монографії: sser.conf@gmail.com

 

Матеріали до монографії надсилаються окремими файлами:

  1. Файл із текстом статті – з назвою, що містить прізвища всіх авторів (наприклад, Іваненко_Петренко_стаття.doc). У темі листа слід вказати «Стаття до монографії та прізвище автора (авторів)».
  2. Довідка про автора (авторів) – з назвою, що містить прізвища автора (авторів) та слово «довідка» (наприклад, Іваненко_довідка, Петренко_довідка.doc). Довідка подається обов’язково на кожного автора.
  3. Відсканована копія квитанції (Іваненко_Петренко_оплата). Оплата здійснюється після отримання від редакційної колегії електронного повідомлення щодо включення матеріалів у монографію. Реквізити щодо оплати публікації будуть вислані на електронну пошту автору окремо.

ФІНАНСОВІ УМОВИ

Вартість публікації статті в колективній монографії складає 900 грн. Якщо стаття більше зазначеного обсягу, вартість кожної додаткової сторінки – 30 грн. Під час оплати слід ураховувати розмір комісії банку, яка не входить до загальної суми оплати за публікацію.

Кожному автору на електронну пошту буде надіслано електронний примірник колективної монографії та за бажанням довідку про участь в НДР «Організаційно-економічне забезпечення інноваційного розвитку та економічної безпеки суб’єктів господарювання» (Державний реєстраційний номер 0122U000510) після 20 грудня 2023 року.

 

Оплату слід здійснити протягом 3-х робочих днів після рішення про прийняття матеріалів до друку й одержання реквізитів для оплати.

МАТЕРІАЛИ, ЩО НЕ ВІДПОВІДАТИМУТЬ УСТАНОВЛЕНИМ ВИМОГАМ, ЗАПРОПОНОВАНІЙ ТЕМАТИЦІ, НАДІСЛАНІ БЕЗ ГРОШОВОГО ПЕРЕКАЗУ АБО ПІЗНІШЕ ВКАЗАНОГО ТЕРМІНУ, НЕ БУДУТЬ ПРИЙНЯТІ ДО ПУБЛІКАЦІЇ.

 

ДОВІДКА ПРО АВТОРІВ

Авторська довідка для участі в  колективній монографії

 (обов’язково на кожного автора)

 

Прізвище, ім’я, по батькові

(повністю)

Науковий ступінь
Вчене звання
Посада (обов’язкова інформація про кафедру або структурний підрозділ)
Установа, організація, заклад освіти
Контактний телефон

(за бажанням)

Електронна адреса

(Е-mail)

Необхідність отримання довідки про участь в НДР  (ТАК / НІ)

 

 

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЗМІСТ СТАТЕЙ, ДОСТОВІРНІСТЬ ДАНИХ, ФАКТІВ, ЦИТАТ, РІВЕНЬ САМОСТІЙНОСТІ ЗДОБУТИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ПОВНІСТЮ НЕСУТЬ АВТОРИ СТАТЕЙ.

 Контактна особа:

Мурзабулатова Олена Вячеславівна,

к.е.н., доцент кафедри економічної кібернетики та управління економічною безпекою,

Електронна адреса: sser.conf@gmail.com

 

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ СТАТТІ

Петренко П.П.,

к.е.н., доцент кафедри економічної кібернетики

та управління економічною безпекою,

Харківський національний університет радіоелектроніки

ORCID: https://orcid.org/0000-0003-0000-1828

Іваненко І.І.,

аспірант,

Харківський національний університет радіоелектроніки

ORCID: https://orcid.org/0000-0003-0000-000

 

ФІНАНСОВИЙ ДИСБАЛАНС У СУЧАСНОМУ СВІТІ

 

Зі зміною економічних реалій сьогодення виникає нагальна потреба […текст доповіді…]

Таблиця 1 – Розрахунок показників платоспроможності підприємства

ПоказникАлгоритм

розрахунку

Нормативне

значення

Планове значенняФактичне значення
12345
1. Коефіцієнт автономії
2. Коефіцієнт поточної ліквідності

Джерело: складено автором

Запрошення та вимоги до матеріалів монографії «Функціонування соціально-економічних систем в контексті цілей сталого розвитку» (2023)

Рисунок 1 – Динаміка чисельності персоналу на підприємстві

Джерело: складено за даними [5]

 

Перелік джерел посилання:

  1. Лутинський Ю. С. Гроші, фінанси та кредит: підручник. Київ: Наука, 2007. 124 с.
  2. Масловська Л. Ц., Савчук В. А. Оцінка результативності і ефективності виробництва органічної агропродовольчої продукції. Агросвіт. 2016. № 6. С. 23-28.
  3. Скидан О. В., Судак Г. В. Розвиток сільськогосподарського підприємництва на кооперативних засадах. Кооперативні читання: 2013 рік: матеріали Всеукр. наук.-практ. конф., 4-6 квіт. 2013 р. Житомир: ЖНАЕУ, 2013. С. 87-91.