…
Distributed Labзапрошує на безкоштовний курс “Decentralized Finance”
Web3 стає невід’ємною частиною світу. Кожен має розумітися на тому, як це працює зсередини!
Курс буде у нагоді для розробників, економістів та всіх зацікавлених осіб! Ми підготували велику кількість нестандартних та реальних практичних завдань, що дозволить відразу застосувати ваші знання на практиці. На вас очікує цікава конкурентна боротьба за право отримати Сертифікат
Дізнайся, як працюють нові типи фінансових додатків
Зрозумій принципи і механізми DeFi, щоб зосереджуватись на аспектах безпеки та приватності при створенні додатків
Опануй базові фінансові операції з реальними токенами
Отримай цікаві бенефіти на кожному етапі курсу
Курс організовано за підтримкиQ Foundation
Старт: 24 січня 2024; 18:00.
Періодичність: 1 раз на тиждень щосереди.
Тривалістькурсу: 2 місяці.
Формат: online.
Реєстрація: https://forms.gle/TiSooaQ449qgqcg5A
Вебінар Участь місцевих громад, науки, бізнесу та ГО у конкурсах програми Горизонт Європа
(08.09.2023)
ГО Агенція Європейських Інновацій (ГО АЄІ) в рамках ініціативи “Підготовка та реалізація інноваційних проєктів на місцевому рівні” проводить інформаційний вебінар з основних аспектів участі місцевих громад, громадських організацій у підготовці спільних заявок з науковцями та інноваційним бізнесом на конкурси програми Горизонт Європа.
Вебінар плануємо провести 8 вересня, 14.00 – 16.00 онлайн у форматі ZOOM конференції.
Програма заходу складається із трьох частин.
- Як розвивати проєктну спроможність громад, формування проєктних команд, налагодження партнерств
- Специфіка конкурсів програми Горизонт Європа, ефективні шляхи та інструменти входження у міжнародні консорціуми. Приклади конкурсів та проєктів. Основна увагу буде приділена конкурсам які будуть відкриті осінню 2023 року та процедурам участі у партнерських заходах ЄК.
- Вікно представлення та обговорення проєктних планів учасників. Відповіді на запитання.
Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/5UmDMGx34E6LNXYh9
Контактна особа: Іван Кульчицький, i.kulchytskyy@aei.org.ua, тел.0509292396
Вебінар проводиться в системі ZOOM. У наявній у нас версії ми можемо надати одночасний доступ щонайбільше 100 учасникам.
Якщо бажаючих взяти участь у вебінару буде більше, то тоді ми організуємо онлайн трансляцію у Facebook на сторінці ГО АЄІ у Facebook:https://www.facebook.com/InnoEU.UA
В першу чергу посилання на ZOOM буде надано тим учасникам, які нададуть інформацію про досвід та пропозиції у сфері інноваційного розвитку громад.
Учасники зможуть ставити питання як у ZOOM сесії, так і у Facebook в ході трансляції. При підготовці заходу будуть також враховані питання, які учасники нададуть при реєстрації.
Запрошуємо проєктних лідерів громад, агенцій місцевого розвитку оцінити перспективи розвитку своїх території у контексті кращого медичного забезпечення, енергозабезпечення та енергозбереження, покращення екологічного стану, цифровізації, безпеки, смарт сіті, розвитку місцевого бізнесу, збереження культурного надбання, розвитку креативних індустрій та творчого потенціалу молоді.
В ході реєстрації Ви можете надати інформацію про свій досвід, наявність співпраці у сфері інновацій, вказати додаткові питання та потреби своїх територій та організацій. Будемо також раді, якщо зможете поділитись своїм досвідом, або вказати на труднощі, які у є Вас у сфері підготовки інноваційних проєктів.
Представників громад (місцева влада, агенції розвитку, комунальні підприємства) заохочуємо поділитись посиланнями на публікації про ваш досвід використання проєктного фінансування для розвитку своїх громад.
Будемо раді почути від представників закладів освіти різного рівня та дослідницьких організацій що вони можуть запропонувати громадам для їх розвитку. Достатньо надати коротку анотацію з посиланням на публікації в Інтернет чи на файли, які розміщено на Гугл диску чи на інших хмарних сервісах.
Основні спікери вебінару: Іван Кульчицький,
президент ГО Агенція Європейських Інновацій, керівник національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямом ІКТ, має досвід подання і реалізації проєктів у програмі Горизонт 2020 та Горизонт Європа.
https://www.facebook.com/ivan.kulchytskyy/
https://www.linkedin.com/in/ivankulchytskyy/
Довідково:
Перелік інформаційних та брокерських заходів ЄК Ви можете знайти тут:
https://research-innovation-community.ec.europa.eu/events
Корисні матеріали ГО АЄІ щодо участі у конкурсах програми Горизонт Європа
https://aei.org.ua/category/materialy/
https://aei.org.ua/pitannya-ta-vidpovidi-pro-programu-gorizont/
Захід проводиться в рамках проєкту “Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.”, який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході є виключною відповідальністю учасників заходу і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу чи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.
Запрошуємо на онлайн-презентацію програми Fulbright Research and Development Program
У вівторок, 5 жовтня, о 18.00, Офіс Фулбрайта в Україні запрошує всіх зацікавлених на онлайн-презентацію програми Fulbright Research and Development Program (FRDP) — конкурсу для молодих дослідників та викладачів.
Під час зустрічі, разом з випускниками Програми FRDP, ми розповімо про умови участі у конкурсі, цьогорічними вимогами до подання матеріалів. Заявки на конкурс приймають до 1 листопада щороку. Реєстрація є обов’язковою.
Запрошення на Zoom – презентацію буде надіслано зареєстрованим учасникам 5 жовтня, за годину до початку зустрічі.
За детальною інформацією звертатися до Відділу міжнародних зв’язків, к.3 або за електронною поштою international_dept@nure.ua.
Нагадуємо, що у конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій, викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ.
Шановні науковці, викладачі! УкрІНТЕІ запрошує вас до співпраці!
З метою популяризації наукових досягнень та сприяння розвитку інноваційної діяльності Український інститут науково-технічної експертизи та інформації пропонує великий масив актуальних матеріалів у електронному вигляді за різними науковими напрямами. Наші видання – це результат щоденного моніторингу новин щодо інновацій, трансферу технологій, науково-дослідних проєктів, міжнародних програм, змін законодавства у науковій сфері, проведення тематичних заходів (детальніше у додатках). Інформація призначена для здійснення наукової та освітньої діяльності. Контакти для замовлення: т/ф: (067) 773-91-82, (044) 521-00-39, e-mail: uintei.ua@gmail.com, uintei.info@gmail.com
УкрІНТЕІ надає такі послуги: присвоєння DOI; створення «Особистого електронного кабінету наукового видання».
Детальніше на сайті УкрІНТЕІ http://www.ukrintei.ua/
Проведення конкурсу “Наука для безпеки і сталого розвитку України”
Національним фондом досліджень України оголошується конкурс проєктів з виконання наукових досліджень і розробок “Наука для безпеки і сталого розвитку України”. Метою конкурсу є фінансування найкращих наукових проєктів, спрямованих на вирішення актуальних проблем безпеки людини та суспільства в Україні. З умовами конкурсу можна ознайомитись на офіційному сайті Фонду.
Elsevier SummerAcademy (Літня академія Elsevier)
Протягом липня-серпня цього року відбудеться низка вебінарів, присвячених питанням використання бібліографічних та повнотекстових баз даних, інструментів, які застосовуються для проведення досліджень.
У межах Elsevier SummerAcademy ми пропонуємо спеціальні освітні програми, доступні виключно фахівцям українських установ.
А саме.
6 липня 2021 року, 10:00 (за київським часом)
ВЕБІНАР АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ
“HowtopublishaneBook: tipsfrom Elsevier contentacquisitionexperts”
Вебінар стосуватиметься питань публікації результатів досліджень у вигляді електронної книги, від рецензування до етичних проблем у книговиданні. На сесії будуть представлені поради та підказки щодо найкращих практик під час написання книги, висвітлюватиметься процес редагування та основні проблеми, з якими щодня зустрічаються автори, рецензенти, редактори та видавці.
Реєстраційна форма за посиланням: bit.ly/3dCyoxv
Webinar ID: 984 2452 9804
WebinarPasscode: 987648
Вебінар проведеШарлот Кокл
Шарлот Кокл очолює міжнародну команду редакторів, що займаються дослідженнями, отриманням, розробкою та публікацією результатів наукових досліджень в AcademicPress (Elsevier) з понад 22 дисциплін (в тому числі у галузях сільського господарства, біологічних та харчових наук). Вона отримала ступінь бакалавра з генетики людини в Ноттінгемському університеті (Велика Британія), і, після досвіду роботи науковим співробітником Королівського ветеринарного коледжу (Лондон) у 2015 році приєдналася до Elsevier.
***
ВЕБІНАРИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ:
20 липня 2021 року
“ScienceDirect TopicPages – Перетворення вмісту на результат”
(попередньо записаний)
Вебінар присвячений використанню ексклюзивного інструменту ScienceDirect TopicPages, який завдяки поєднанню новітніх технологій та високоякісного наукового контенту дає можливість дослідникам полегшити та пришвидшити освоєння нових міждисциплінарних знань, краще розуміти та інтерпретувати наукову літературу.
Реєстраційна форма за посиланням: bit.ly/2UjLnxc
Access Passcode: h@eYhSk8
З серпня 2021 року
Стратегії написання успішних заявок на гранти (попередньо записаний)
Дедалі складніше стає писати конкурентоспроможні заявки для отримання грантового фінансування. На цьому вебінарі ми представимо практичні поради щодо написання заявки для отримання гранту.
Реєстраційна форма за посиланням: bit.ly/3wbU0Y7
Access Passcode: z=4u*7nF
17 серпня 2021 року
Ефективне використання дослідницьких метрик та показників у грантових пропозиціях (попередньо записаний)
Під час роботи над заявкою на фінансування метрики є важливим способом відображення кількісної оцінки успішності дослідження. На вебінарі ми розповімо, як вибрати та використовувати найкращі дослідницькі показники етично та відповідально.
Вебінари проведе Марина Назаровець
Марина Назаровець –тренер Elsevier, кандидат наук з соціальних комунікацій, головний бібліотекар Наукової бібліотеки імені М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Працює тренером Elsevier протягом трьох років, комунікує з українськими користувачами та колегами з усього світу з питань використання цифрових інструментів для поліпшення їх наукової співпраці.
***
Обов’язково відвідайте Elsevier OnlineTrainingHubforCentralandEasternEurope, де ви знайдете детальну інформацію про те, як отримати доступ до всіх вебінарів “SummerAcademy”. Наш TrainingHub – чудовий ресурс для доступу до навчальних вебінарів на різних мовах – обов’язково додайте його у свої закладки!
Ми сподіваємось, що вебінари Літньої академії будуть для вас актуальними та цікавими, і сподіваємось надати вам всебічну підтримку на вашому дослідницькому шляху.
Команда підтримки Elsevier для України
#GIS2021 – Глобальний інноваційний саміт 2021
Станьте частиною чогось більшого!
Global Innovation Summit – це міжнародне місце зустрічі підприємств і новаторів для обміну знаннями, налагодження контактів, співпраці і забезпечення майбутніх можливостей зростання бізнесу. Компанії з усього світу зберуться разом і поділяться своїми унікальними ідеями і рішеннями для спільної роботи. Міжнародні спікери розкажуть свої захоплюючі історії про зростання власних ідей та інновацій.
❗ 18 – 20 травня 2021 г. – Зустрічай однодумців, знайомся з людьми, у яких є чому повчитися!
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://gis2021.b2match.io/
Мережа Глобального Договору ООН в Україні анонсує запуск гри “Sustainable Development Goals” і запрошує викладачів ЗВО першими зіграти у гру онлайн
Шановні асоційовані члени УАРМБО! Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес освіти з 2009 року підтримує Глобальний Договір. Ми були співорганізаторами впровадження гри “Етичні дилеми бізнесу” у навчальний процес закладів вищої освіти.
Мережа Глобального Договору ООН в Україні анонсує запуск гри “Sustainable Development Goals” і запрошує викладачів ЗВО першими зіграти у гру онлайн 14 травня об 11:00 у Zoom.
Обізнаність про Цілі сталого розвитку та уміння знаходити рішення шляхом роботи в команді – це не тільки важливі компетенції для кожного представника суспільства, це можливість вивести організацію на новий, сталий рівень та врятувати світ.
Незалежно від того, пов’язана ваша галузь зі сталим розвитком чи ще ні, ви можете взяти участь. Гарантуємо, після гри у вас виникне бажання інтегрувати Цілі сталого розвитку до свого викладацького курсу.
За правилами, гравці кидають виклик одне одному, намагаючись досягти Цілей до 2030-го року. Так, в ході гри вони отримують базові знання про 17 Цілей, викладених у вигляді якісних та кількісних завдань на наступні роки.
Станьте першими, хто досягне Цілей до 2030-го року, давши відповідь на 20 запитань, що дорівнює 100 балам.
Майбутнє починається з цілі, серйозні справи починаються з гри!
Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3u115KQ
Приглашает Вас принять участие в XX Международной научно-практической конференции “Priorities in the development of science and education” 13-16 апреля 2021, Будапешт, Венгрия
Перейти на сторінку конференції |
Приём материалов до 11 апреля (включительно) |
та XXI Международной научно-практической конференции “Problems of practical application of innovations, methodology and experience” 15-16 апреля 2021, Лиссабон, Португалия
Перейти на сторінку конференції |
Приём материалов до 14 апреля (включительно) |
Міжнародний форум “Публічне управління та інновації”
– Кращі практики публічного управління та адміністрування.
– Цифрові рішення в публічному управлінні та бізнесі.
– Інноваційні освітні програми підготовки державних службовців.
– Смарт міста та смарт спеціалізації.
Кафедра АФМ, Інститут адміністрування та післядипломної освіти Національного універcитету “Львівська політехніка”
Вебінар “Супутниковий моніторінг – як драйвер цифрової трансформації”
Дата і час: 12 квітня, 15.00-16.30 онлайн у форматі ZOOM конференції. Мета вебінару – представити можливості використання даних супутникового моніторингу у різних сферах наукових досліджень та економіки і суспільного життя людей, а також досвід реалізації українською організацією проєкту ERA-Planet програми Горизонт 2020 і перспективи підготовки нових проєктів у контексті очікуваних конкурсів програми Горизонт Європа.Основні теми вебінару:Досвід участі у програмі Горизонт 2020.Інноваційний погляд з супутника.Цифрова трансформація в Україні.Наукові горизонти. Відкриті питання в галузі прикладної математики та інформаційних технологій.Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за посиланням
Графік семінарів Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації на березень
02.03.21 | Платформа REALIUM: новий підхід до приватних інвестицій в стартапи |
09.03.21 | Проєктування системи реєстрації та супроводження науково-комунікаційних заходів та заходів з популяризації науки |
16.03.21 | Автоматизована система організації та проведення науково-технічної експертизи |
23.03.21 | Базова відмінність знання від інформації і взаємозв’язок між ними |
30.03.21 | Комплексна система захисту інформації в УкрІНТЕІ |
Ця інформація розміщена на сайті УкрІНТЕІ http://www.ukrintei.ua/ та сторінці в Фейсбуці https://www.facebook.
Запрошуємо всіх бажаючих. Участь безкоштовна.
Cемінар: 23/02/21 11.00
Про проєкт “Розвиток Міжрегіональної мережі трансферу технологій”. Система КАІС
Вхід вільний за посиланням: webinar.ukrintei.ua Бажаючим отримати сертифікати — звертатися до організаторів.
Контакти: Матусевич Вікторія Володимирівна (050) 351-59-22; matusevich@uintei.kiev.ua
В умовах дистанційної роботи УкрІНТЕІ пропонує великий масив актуальних матеріалів за різними напрямами наукової діяльності в електронному вигляді. Інформація призначена для здійснення наукової та освітньої діяльності (детальніше у додатках).
Контакти для замовлення: тел: (044) 521-00-39, (067) 773-91-82
е-mail: uintei.ua@gmail.com, uintei.inform@gmail.com
Міжнародне науково-педагогічне онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників
Конкурс стипендій уряду Франції
на 2021-2022 навчальний рік
Подача документів на конкурс триває до 21 березня 2021
Це можливість поїхати до Франції, щоб отримати ступінь магістра або захистити дисертацію під керівництвом одразу двох науковців — з Франції та України. Стипендія покриє перебування й гарантує куратора, що допоможе з організаційними питаннями.
У магістратурі (Master) за будь-якою дисципліною, тривалістю від 5 до 9 місяців ( 700 євро/місяць)
В аспірантурі під французько-українським подвійним науковим керівництвом для роботи над дисертацією: три наукові стажування по 3 місяці впродовж 3 років ( 1415 євро/місяць).
Університетське агентство франкофонії оголошує відкритим конкурс наукових стажувань
за програмою Ежен Іонеско
Докторські і постдокторські дослідні гранти «Eugen Ionescu»
Програма “Eugen Ionescu” пропонує дослідникам наукову мобільність на 3 місяці в одному з 26 університетів Румунії із закладів вищої освіти, що є членами Університетської агенції франкофонії (AUF) за підтримки Міністерства закордонних справ Румунії.
Міжнародний конкурс заявок відкритий до 23 березня 2021 року (23:00 за часом Бухареста, GMT + 2).
Переможці програми отримують фінансування на транспортні витрати, щомісячні стипендії (800 євро для аспiрантiв, 1000 євро для постдокторантів), страхування та витрати на дослідження.
Відкрита реєстрація на лютневу сесію DELF / DALF
Французький альянс м. Харкова відкрив реєстрацію на лютневу сесію іспитів на отримання дипломів і знання французької мови DELF/DALF (А, В та С за стандартами Ради Європи)!
Запис триває до 25 січня
Реєстрація відкрита онлайн https://forms.gle/y5giPdj4wCC9J1jy5
Календар іспитів та тарифи доступні за посиланням:
|
Найкращий варіант пройти стажування під час карантину – пройти стажування онлайн. Гарна можливість перейняти досвід польських колег. Найкращі спікери від Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie поділяться з вами цінною інформацією та яскравими презентаціями. Стажування передбачає ряд онлайн – конференцій в зазначені дати з можливістю дискусії через перекладача з польськими колегами. Цікаві теми, гарні лектори, приємна аудиторія.
Стажування надасть вам нові теоретичні знання, ви опануєте новітніми унікальними методиками, набудете досвіду викладацької діяльності, обміняєтеся корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримаєте нові наукові зв’язки. Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування. Стажування організовано за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом матеріалів та онлайн – конференцій на українську мову.
Дати стажування: 01 березня до 26 березня 2021 року
Під час стажування Вас чекає цілий ряд відеоконференцій за трьома модулями:
Модуль 1
Мобільність в освіті.
Модуль 2
Європейська та польська система вищої освіти
Модуль 3
Освіта та дослідження в перехідному періоді. Нові та інноваційні методи навчання.
Запрошуємо до реєстрації на стажування : https://elpd.com.ua/online-
Український інститут науково-технічної експертизи та інформаціїпродовжує з січня 2021 р. щотижневі онлайн семінари для співробітників УкрІНТЕІ. Запрошуємо всіх бажаючих. Участь безкоштовна. Вхід вільний за посиланням: webinar.ukrintei.ua
З графіком семінарів можна ознайомитися на сайті УкрІНТЕІ http://www.ukrintei.ua/ та нашій сторінці в Фейсбуці https://www.facebook.com/UkrISTEI. Бажаючим отримати сертифікати — звертатися до організаторів.
Контакти: Матусевич Вікторія Володимирівна (050) 351-59-22; matusevich@uintei.kiev.ua
В умовах дистанційної роботи УкрІНТЕІ пропонує великий масив актуальних матеріалів за різними напрямами наукової діяльності у електронному вигляді. Інформація призначена для здійснення наукової та освітньої діяльності.
Детальніше — у додатках.
Контакти для замовлення: тел: (044) 521-00-39, (067) 773 91 82
е-mail: uintei.ua@gmail.com, uintei.inform@gmail.com
—
Відділ аналізу інформації та сприяння розвитку інноваційної діяльності Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації
тел: (044) 521-00-39, (067) 773 91 82
1. Реалізація та визначення стратегії формування державної політики у сфері наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності.
2. Основні досягнення українських науковців та інноваторів у програмі «Горизонт 2020» та комплементарних до неї програм.
3. Можливості дев’ятої програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» та інших європейських ініціатив.
4. Перспективи використання міжнародних та національних фінансових інструментів підтримки розвитку наукових досліджень та інновацій.
5. Нові тенденції та виклики, що стоять перед світовою спільнотою та українськими науковцями та інноваторами
на яких будуть розглянуті такі питання:
- інформування щодо здійснених кроків для долучення України до Європейського дослідницького простору;
- підвищення обізнаності щодо нових пріоритетів та напрямів дев’ятої програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт Європа»;
- обговорення нових тенденцій та глобальних викликів наступного десятиліття.
Blockchain Hackathon 2020
Старт Blockchain Hackathon 2020 року — 5 грудня 2020 року, Київ.
Завдання організаторів Blockchain Hackathon 2020 року — надати можливість технологічним командам розробити продукт за допомогою розподілених технологій, отримати якісні консультації від експертів Blockchain індустрії та створити прототип проекту, який, можливо, стане проривним в екосистемі Blockchain проектів.
Якщо ти: розробник, винахідник, економіст, фінансист, підприємець, аналітик, маркетолог або студент одного з перерахованих вище фахів — приходь боротися за головний приз Blockchain Hackathon 2020!
До участі запрошуються software проекти, які будуть використовувати розподілені бази даних — різного роду Blockchain, smart contracts, і тп
Erasmus Mundus: стипендії на навчання в магістратурі
Це можливість безкоштовно навчатися на магістратурі одразу в декількох університетах у різних країнах. Виші разом складають програму й видають спільний диплом. Навчання, проживання та подорожі покриє стипендія.
Ви можете обрати з понад сотні різних програм — від лісівництва до цифрових комунікацій. Окрім країн ЄС та Великої Британії, навчання може відбуватися у Латинській Америці, Японії та інших країнах світу. Конкурси відкриваються щороку в жовтні й тривають до лютого. Кожна програма має свій кінцевий термін подачі заявок.
Тривалість навчання складає 1/1,5/2 роки.
Розмір коштів на перебування: стипендіати магістерських програм отримують кошти на перебування в розмірі 1000 євро на місяць.
Кінцевий термін: 28 лютого 2021 о 23:59 за київським часом
Конкурс “Завтра.UA”
15-й конкурс на отримання стипендій від програми “Завтра.UA” запущено!
В рамках стипендіальної програми “Завтра.UA” Фонд Віктора Пінчука здійснює пошук, добір та підтримку обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних закладів вищої освіти (ЗВО) України.
Долучайся до найбільшої молодіжної спільноти “Завтра.UA”, стипендіати якої впродовж року отримують щомісячну стипендію розміром 2240 грн, а також мають змогу отримати фінансову та експертну підтримку проектів наукового, соціального, екологічного або бізнес спрямувань. Дізнайся більше про можливості для стипендіатів на сайті програми.
Завтра.UA – перша приватна загальнонаціональна програма в Україні, метою якої є виховання нового покоління українців з відмінною освітою та сильним почуттям громадянської відповідальності, які змінять країну. Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.
11 листопада – 18 грудня: Прийом та реєстрація документів студентів.
VI конкурс для здобувачів вищої освіти
В межах соціального проєкту для студентів “Scholarship в Україні” стартував новий VI конкурс для здобувачів вищої освіти.
Ми звертаємося до вас з офіційним листом на ім`я ректора (офіційний лист завантажено для зручності за посиланням https://www.scholarship.in.ua/list-zvo/nure.pdf (натиснути на посилання,щоб завантажити) із проханням поширити інформацію про конкурс:
- серед студентів на сторінках у соціальній мережі;
- на сайті вашого закладу https://nure.ua/.
Для освітян, які навчаються у закладах вищої освіти, це вже VI конкурc, який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проєкту в Україні, організовуємо. Призовий фонд VI конкурсу складає 63 000 грн.
Детальніше про діючий конкурс:
Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може будь-який здобувач освіти 2-5 курсів (в т.ч. і магістри), не зважаючи на фаховий напрямок навчання. Переможці (а їх буде троє) отримають грант на навчання у розмірі 15 000 грн, а студенти, які займуть 2гі та 3ті місця, отримають заохочувальні грошові призи.
Студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих організаторами тем та надіслати на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua для оцінки журі.
Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінках конкурсу грантонадавачів:
- І грант – https://proflowers.ua/page/scholarship«Онлайн-продажі: тактики думаючого покупця або на що варто звернути увагу»
- ІІ грант – https://avtoboom.com.ua/scholarship/«Сучасний ринок авто в Україні: тенденції та перспективи розвитку»
- ІІІ грант – https://posylka.net/uk/scholarship«Роль трекінгових сервісів на сучасному ринку онлайн-продажів»
Готові роботи приймаються до 14 грудня.
Карантин не вплине на проведення конкурсу. Студенти обов’язково отримають свої гранти.
Гранти освітяни можуть використати на сплату навчання в вашому закладі або сплату будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.
Освітнім закладам, студенти яких беруть участь у конкурсах, ми надаємо сертифікати учасників соціального грантового проєкту “Scholarship в Україні”.
Ми маємо всі чеки виплат грантів у підтвердження правдивості проведених конкурсів.
Прес-конференцію, з приводу старту нового конкурсу, можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/fJ8WDbUG_rY
Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні» можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.
Маємо надію, що студенти Харківського національного університету радіоелектроніки опиняться серед переможців. Заздалегідь вдячні за підтримку нашого соціального проєкту “Sсholarship в Україні” щодо мотивування та підтримки української молоді!
Якщо необхідно, ми можемо підготувати новину та графічний матеріал спеціально для вашого сайту.
Юлія Валуєва керівник проєкту «Scholarship в Україні» тел.: +380 67 622 62 82
Міністерство освіти і науки інформує, що Міністерство розвитку громад та територій України оголосило про початок конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти ЄС.
Більш детальна інформація за посиланням – . Телефони для довідок (044) 287 82 54, 287 82 02. Ел. адреси: borovich@mon.gov.ua, belugina@mon.gov.ua.
Оголошено конкурс на Премію Кабінету Міністрів України (КМУ) за розроблення і впровадження інноваційних технологій за 2020 рік
Опубліковано 01 червня 2020 року о 18:43
Почався конкурс на отримання Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій за 2020 рік. Відповідне оголошення було розміщено на сайті МОН сьогодні, 1 червня 2020 року.
Одержати Премію можуть роботи, результатом яких є реалізовані інноваційні проєкти. Щороку присуджується до 5 премій, розмір кожної наразі становить 200 тис гривень.
Щоб претендувати на отримання Премії, підприємства, установи та організації мають до 1 серпня подати відповідне клопотання до міністерств або інших ЦОВВ, НАН, Національних академій медичних або аграрних наук. Зі свого боку вони повинні відібрати до 5 робіт і подати їх до 1 жовтня у Міністерство освіти і науки.
Подальший конкурсний відбір проводить Комітет Премії, а остаточне затвердження переможців здійснює Уряд.
інноваційна діяльність та трансфер технологій наука
Перелік і форми документів, вимоги до їхнього оформлення, процедуру подання та контактну інформацію можна переглянути тут.
Важливо відзначити, що наразі також триває відбір переможців за 2019 рік. Загалом на конкурс було подано 18 робіт. Визначення лауреатів і присудження премій мало відбутися ще в травні, однак через карантинні обмеження терміни довелося дещо скорегувати. Проведення Комітету, де мають бути затверджені пропозиції щодо переможців, відбудеться до кінця червня. Присудження премій орієнтовно має бути в середині липня.
Довідково: Премію Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій було засновано 1 серпня 2012 року. Вона присуджується щороку на конкурсних засадах і вручається до Дня науки. Премією відзначають кращих науковців і винахідників за розробку та впровадження у виробництво інноваційних технологій та виведення на ринок вітчизняної інноваційної продукції. З 2013-го щороку присуджується 5 премій, виключенням були лише 2017-й, коли вручили 4 премії, та 2015-й, коли премія взагалі не призначалася.
Оголошено перший конкурс Національного фонду досліджень України
Національний фонд досліджень України оголошує конкурс наукових і науково-технічних проектів “Наука для безпеки людини та суспільства”. Таке рішення прийняла наукова рада Фонду на своєму засіданні 11 травня 2020 р. Прийом заявок для участі в конкурсі розпочинається 15 травня і закінчується 15 червня 2020 року. Більш детальна інформація про конкурс міститься в Оголошенні та Умовах
Конкурс “Наука для безпеки людини та суспільства” період подачі заявок 15.05-15.06.2020
“Підтримка досліджень провідних та молодих учених” – другий конкурс НФДУ
Національний фонд досліджень України оголошує конкурс проєктів із виконання наукових досліджень і розробок “Підтримка досліджень провідних та молодих учених”. Таке рішення прийняла наукова рада Фонду на своєму засіданні 15 травня 2020 р. Метою конкурсу є надання фінансової підтримки провідним науковцям України, які разом із здібними молодими вченими здійснюють наукові дослідження і розробки, спрямовані на отримання нових фундаментальних та прикладних знань, на сприяння вирішенню актуальних проблем розвитку держави, людини та суспільства та інтеграції української науки до світового наукового простору. Прийом заявок для участі в конкурсі розпочинається 21 травня і закінчується 26 червня 2020 року. Більш детальна інформація про конкурс міститься в Оголошенні та Умовах
Сайт Національний фонд досліджень України (НФДУ) https://nrfu.org.ua/