Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка і молодь у ХХІ столітті»
Список наукових праць здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 051 Економіка освітньо-професійної програми «Економічна кібернетика»
Список наукових праць здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент освітньо-професійної програми «Управління фінансово-економічною безпекою»
…
Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент»
Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти Забелін Є.Ю., Ткаченко Є.Л. та Криленко В.А. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти, що проходив 26 вересня 2024 року на базі Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку, м. Одесса.
Забелін Євген підготував роботу на тему «Управління системою економічної безпеки ІТ-компанії в умовах недобросовісної конкуренції» та виборов Диплом ІІІ ступеня.
Велика подяка науковому керівнику – к.е.н., доценту кафедри ЕК Степаненку Сергію Віталійовичу.
Участь у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт
Здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти Матвієнко Ю.В. та Кончаківська Є.В. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт зі спеціальності 075 «Маркетинг» за першим (бакалаврським) та другим (магістрським) рівнями вищої освіти, що проходив 27 червня 2024 року на базі Хмельницького кооперативного торгівельно-економічного інституту.
Матвієнко Юлія підготувала роботу на тему «Математична модель ефективності маркетингової діяльності підприємства» та виборола Диплом ІІ ступеня перший (бакалаврський) рівень вищої освіти Кончаківська Євгенія підготувала роботу на тему «Математична модель оцінювання лояльності споживачів до брендів компанії ПрАТ «Оболонь»» та виборола Диплом ІІІ ступеня другий (магістерський) рівень вищої освіти.
Велика подяка науковому керівнику – д.е.н., професору Соколовій Людмилі Василівні.
Науково-методичний семінар “Академічна доброчесність”
31 травня 2024 року на кафедрі економічної кібернетики та управління економічною безпекою відбувся науково-методичний семінар зі здобувачами першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освтіньо-наукового) рівнів вищої освіти, на якому обговорювалися питання студентоцентрованого навчання, академічної доброчесності та академічної свободи, створення можливостей реалізації гнучких освітніх траєкторій та академічної мобільності.
Здобувачі надали пропозиції щодо оновлення освітніх компонентів, форм і методів навчання.
Також здобувачам надана інформація про можливості організаційної, соціальної, морально-психологічної підтримки, а також анонімного звернення через сайт кафедри до гарантів, кураторів, викладачів, завідувача кафедри.
Науково-методичний семінар “Обговорення результатів опитування за освітніми програмами кафедри ЕК”
10.05.20204 відбувся науково-методичний семінар «Обговорення результатів опитування за освітніми програмами кафедри ЕК». Зворотний зв’язок був отриманий від здобувачів і викладачів за результатами навчання в осінньому семестрі 2023-2024 навчального року та охоплював усі чотири освітні програми, за якими кафедра ЕК здійснює підготовку здобувачів:
- ОНП «Економіка» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка;
- ОПП «Економічна кібернетика» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка;
- ОПП «Управління фінансово-економічною безпекою» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 Менеджмент;
- ОПП «Економічна кібернетика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка.
Усі опитування в цілому продемонстрували позитивні результати оцінки якості навчання та викладання за всіма освітніми програмами. Також була зафіксована наявність необхідних для навчання та викладання компонентів академічної свободи, наявність механізмів та практики академічної доброчесності, застосування в освітньому процесі принципів студентоцентрованого підходу та елементів соціально-організаційної підтримки.
Фокус семінару був зосереджений на критичних зауваженнях та пропозиціях з боку здобувачів та викладачів за всіма освітніми програмами. В результаті жвавого обговорення, обміну думками та пропозиціями була прийнята низка рішень, які стосуються:
- оновлення освітніх програм: за якісною та організаційною складовою;
- активізації різних напрямів діяльності здобувачів і викладачів: міжнародної, наукової роботи;
- удосконалення організації освітнього процесу з боку викладачів;
- підвищення обізнаності здобувачів у контексті їхньої освітньої програми та напрямів діяльності кафедри (освітній процес, його можливості та сервіси, результати навчання, наукові школи тощо).
Спікер заходу – доцент кафедри ЕК Гришко С.В.
Участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку»
Студентка 4-го курсу групи ЕЕК-20-1 Гриценко Анастасія взяла участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку», що проходив протягом березня-квітня 2024 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (м. Івано-Франківськ, Україна) за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Анастасія Грищенко підготувала наукову роботу та виступила з доповіддю на тему «Цифрова трансформація в контексті сталого розвитку: досвід ЄС для України», отримавши грамоту від організаторів конкурсу.
Науковий керівник роботи – доцент кафедри Ірина ШЕЙКО.
Відкрита лекція на тему «Моніторинг фондового ринку в контексті забезпечення економічної безпеки» для здобувачів кафедри ЕК
02.04.2024
Ситниченко Євгеній Геннадійович, магістр з фінансового ринку, кандидат філософських наук, директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами «Реноме-2008» провів відкриту лекцію на тему «Моніторинг фондового ринку в контексті забезпечення економічної безпеки» для здобувачів кафедри економічної кібернетики та управління економічною безпекою першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освтіньо-наукового) рівнів вищої освіти спеціальностей 051 Економіка та 073 Менеджмент. Протягом лекції були висвітлені питання основних завдань і методів моніторингу фондового ринку. Особливу увагу було приділено значенню моніторингу для забезпечення економічної безпеки фондового ринку (зокрема, підвищення прозорості ринку, попередження кризових ситуацій, підтримка інвестиційного клімату, прийняття обґрунтованих рішень урядами та регуляторами тощо). Проблематика викликала інтерес серед здобувачів та викладачів кафедри.
Олена Єфіміна (група УФЕБм-19-1) взяла участь у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт зі спеціальності 073 Менеджмент за другим (магістерським) рівнем вищої освіти, який відбувся з 27 по 29 вересня 2023 року на базі Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку (м. Одеса) та отримала диплом лауреата ІІ ступеня. Вона представила свою кваліфікаційну роботу на тему «Механізм забезпечення захисту бізнесу в умовах гібридних загроз» (науковий керівник – к.е.н. С.В. Гришко).
А наша кафедра отримала ще одне визнання високої якості результатів навчання за освітньо-професійною програмою «Управління фінансово-економічною безпекою», спеціальність 073 Менеджмент, другий (магістерський) рівень вищої освіти.