Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ЕК)

Мова:

Наукові заходи

Міжнародний воркшоп для молодих дослідників 27.10.2021

27.10.2021 в рамках круглого столу “Нові стратегії сталого цифрового розвитку підприємств в умовах Єдиного цифрового ринку” відбувся онлайн воркшоп для молодих дослідників ХНУРЕ.
Європейські партнери з Латвії, Румунії, України презентували можливості проведення наукових досліджень, підготовки наукових проектів, алгоритми написання дисертацій та актуальні стипендіальні програми.
Воркшоп організовано згідно календарного плану проекту NUMECO за підтримки Університетського агентства франкофонії, який здійснюється на кафедрі ЕК у партнерстві з кафедрою ПІ та відділом ПР.
Наукові заходи Наукові заходи Наукові заходи
Наукові заходи Наукові заходи Наукові заходи
Наукові заходи

День науки в ХНУРЕ на кафедрі ЕК, 2021

У рамках Дня науки в ХНУРЕ на кафедрі ЕК 12 травня 2021 р. у форматі онлайн-конференції відбувся науково-методичний семінар з реалізації міжнародного проекта «Еразмус Жан Моне модуль 2019-2022, EU Digital Single Market: Policy, Integration and Harmonisation».

Доповідач: к.держ.упр., доц. Колісник М.М.

Наукові заходи Наукові заходи Наукові заходи Наукові заходи Наукові заходи Наукові заходи Наукові заходи Наукові заходи Наукові заходи Наукові заходи Наукові заходи Наукові заходи Наукові заходи Наукові заходи