Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ЕК)

Мова:

Тетяна Василівна Полозова

Тетяна Василівна Полозова
Завідувач кафедри економічної кібернетики та управління економічною безпекою Харківського національного університету радіоелектроніки, доктор економічних наук, професор

Освіта та кар’єра

1996 р. – закінчила Харківський державний економічний університет, спеціальність “Економіка підприємства”, спеціалізація “Економіка, організація та управління підприємством”.

1996 р. – аспірантка кафедри економіки та менеджменту (з 2003 р. – кафедра економічної кібернетики, з 2011 р. –  кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою) Харківського державного технічного університету радіоелектроніки.

1999 р. – асистент кафедри економіки та менеджменту Харківського державного технічного університету Радіоелектроніки.

2001 р. – кандидат економічних наук, спеціальність 08.02.02 – економіка та управління науково-технічним прогресом, тема дисертації “Методи оцінки інвестиційних проектів у промисловості”.

2003 р. – доцент кафедри економічної кібернетики Харківського національного університету радіоелектроніки.

2005 р. – присвоєне вчене звання доцента по кафедрі економічної кібернетики.

2018 р. – доктор економічних наук, спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), тема дисертації “Інноваційно-інвестиційний механізм забезпечення конкурентоспроможності підприємства”.

2018 р. – завідувач кафедри  економічної кібернетики та управління економічною безпекою Харківського національного університету радіоелектроніки.

2020 р. – присвоєне вчене звання професора по кафедрі економічної кібернетики та управління економічною безпекою Харківського національного університету радіоелектроніки.

Освітня діяльність

Викладає дисципліни: “Економіка та бізнес”, “Економічне обґрунтування проєктів”, “Моніторинг в економічних дослідженнях”, “Організація та управління системою фінансово-економічної безпеки підприємства”, “Інвестування”.

Наукова діяльність

Керівник НДР “Організаційно-економічне забезпечення інноваційного розвитку та економічної безпеки суб’єктів господарювання”, 2022-2025 рр. (Державний реєстраційний номер 0122U000510).

Експерт з експертизи проєктів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, що подаються для участі у конкурсах, які проводитиме Міністерство освіти і науки України, та звітів про їх виконання за тематичним напрямом “17. Економіка”.

Офіційний опонент двох докторських та однієї кандидатської дисертацій за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), PhD‑дисертації на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 051 Економіка галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки».

Наукові інтереси

Механізми забезпечення інноваційно-інвестиційного розвитку, економічної безпеки та адаптації підприємств в у мовах трансформаційної економіки; діагностика ефективності функціонування соціально-економічних систем.

Міжнародне підвищення кваліфікації та стажування

2023 р. – Міжнародне науково-педагогічне стажування на тему «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління» за спеціальністю 073 Менеджмент, Балтійський науково-дослідний інститут проблем трансформації економічного простору (м. Рига, Латвія).

2022 р. – Міжнародне науково-педагогічне стажування на тему «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління» за спеціальністю 051 Економіка, Балтійський науково-дослідний інститут проблем трансформації економічного простору (м. Рига, Латвія).

2019 р. – Міжнародна програма підвищення кваліфікації та Міжнародного стажування для освітян і науковців “Інноваційні методи та технології викладання у вищій школі в умовах глобалізації освітнього простору”, Варненський університет менеджменту (м. Варна, Болгарія).

Участь у міжнародних проєктах

  1. Член робочої групи з реалiзацiї Міжнародного проєкту Еразмус+ “Academic Response to Hybrid Threats” (610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP).
  2. Член проєктної команди у Міжнародному проєкті Еразмус+ “Ukraine-EU: Digital innovations making connections 4 changes” (Erasmus Jean Monnet Module #101047751-EUDI4C).
  3. Член робочої групи з реалізації Міжнародного проєкту Erasmus+ KA2 “University-communities: strengthening cooperation/UNICOM” (project #101083077 CBHE Strand 3), “Університети-громади: посилення співробітництва” (UNICOM).

Громадська діяльність

  1. Член Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти з 2018 року.
  2. Член Української Асоціації Економістів-Міжнародників з 2020 року.
  3. Член Всеукраїнської громадської організації “Українська асоціація європейських студій” з 2020 року (УАЄС).

Нагороди

Подяка Міністерства освіти і науки України, 2021 р.

Публікації

Має понад 240 публікацій, серед яких статті, що індексуються у міжнародних наукометричних базах Scopus та Web of Science, 15 монографій, 4 навчальних посібника та 4 авторських свідоцтва.

Тетяна Василівна Полозова Тетяна Василівна Полозова Тетяна Василівна Полозова

Тетяна Василівна Полозова Тетяна Василівна Полозова   Тетяна Василівна Полозова

Тетяна Василівна ПолозоваТетяна Василівна ПолозоваТетяна Василівна ПолозоваТетяна Василівна Полозова