Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ЕК)

Мова:

Тетяна Василівна Полозова

Тетяна Василівна Полозова
Завідувач кафедри економічної кібернетики та управління економічною безпекою Харківського національного університету радіоелектроніки, доктор економічних наук, професор

Освіта та кар’єра

1996 р. – закінчила Харківський державний економічний університет, спеціальність “Економіка підприємства”, спеціалізація “Економіка, організація та управління підприємством”.

1996 р. – аспірантка кафедри економіки та менеджменту (з 2003 р. – кафедра економічної кібернетики, з 2011 р. –  кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою) Харківського державного технічного університету радіоелектроніки.

1999 р. – асистент кафедри економіки та менеджменту Харківського державного технічного університету Радіоелектроніки.

2001 р. – кандидат економічних наук, спеціальність 08.02.02 – економіка та управління науково-технічним прогресом, тема дисертації “Методи оцінки інвестиційних проектів у промисловості”.

2003 р. – доцент кафедри економічної кібернетики Харківського національного університету радіоелектроніки.

2005 р. – присвоєне вчене звання доцента по кафедрі економічної кібернетики.

2018 р. – доктор економічних наук, спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), тема дисертації “Інноваційно-інвестиційний механізм забезпечення конкурентоспроможності підприємства”.

2018 р. – завідувач кафедри  економічної кібернетики та управління економічною безпекою Харківського національного університету радіоелектроніки.

2020 р. – присвоєне вчене звання професора по кафедрі економічної кібернетики та управління економічною безпекою Харківського національного університету радіоелектроніки.

Освітня діяльність

Викладає дисципліни: “Економіка та бізнес”, “Економічне обґрунтування проєктів”, “Моніторинг в економічних дослідженнях”, “Організація та управління системою фінансово-економічної безпеки підприємства”, “Інвестування”.

Наукова діяльність

Керівник НДР “Організаційно-економічне забезпечення інноваційного розвитку та економічної безпеки суб’єктів господарювання”, 2022-2025 рр. (Державний реєстраційний номер 0122U000510).

Експерт з експертизи проєктів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, що подаються для участі у конкурсах, які проводитиме Міністерство освіти і науки України, та звітів про їх виконання за тематичним напрямом “17. Економіка”.

Офіційний опонент двох докторських та однієї кандидатської дисертацій за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), PhD‑дисертації на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 051 Економіка галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки».

Наукові інтереси

Механізми забезпечення інноваційно-інвестиційного розвитку, економічної безпеки та адаптації підприємств в у мовах трансформаційної економіки; діагностика ефективності функціонування соціально-економічних систем.

Міжнародне підвищення кваліфікації та стажування

2023 р. – Міжнародне науково-педагогічне стажування на тему «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління» за спеціальністю 073 Менеджмент, Балтійський науково-дослідний інститут проблем трансформації економічного простору (м. Рига, Латвія).

2022 р. – Міжнародне науково-педагогічне стажування на тему «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління» за спеціальністю 051 Економіка, Балтійський науково-дослідний інститут проблем трансформації економічного простору (м. Рига, Латвія).

2019 р. – Міжнародна програма підвищення кваліфікації та Міжнародного стажування для освітян і науковців “Інноваційні методи та технології викладання у вищій школі в умовах глобалізації освітнього простору”, Варненський університет менеджменту (м. Варна, Болгарія).

Участь у міжнародних проєктах

  1. Член робочої групи з реалiзацiї Міжнародного проєкту Еразмус+ “Academic Response to Hybrid Threats” (610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP).
  2. Член проєктної команди у Міжнародному проєкті Еразмус+ “Ukraine-EU: Digital innovations making connections 4 changes” (Erasmus Jean Monnet Module #101047751-EUDI4C).
  3. Член робочої групи з реалізації Міжнародного проєкту Erasmus+ KA2 “University-communities: strengthening cooperation/UNICOM” (project #101083077 CBHE Strand 3), “Університети-громади: посилення співробітництва” (UNICOM).

Громадська діяльність

  1. Член Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти з 2018 року.
  2. Член Української Асоціації Економістів-Міжнародників з 2020 року.
  3. Член Всеукраїнської громадської організації “Українська асоціація європейських студій” з 2020 року (УАЄС).

Нагороди

Подяка Міністерства освіти і науки України, 2021 р.

Публікації

Має понад 240 публікацій, серед яких статті, що індексуються у міжнародних наукометричних базах Scopus та Web of Science, 15 монографій, 4 навчальних посібника та 4 авторських свідоцтва.

Тетяна Василівна Полозова

 

Тетяна Василівна Полозова Тетяна Василівна Полозова Тетяна Василівна Полозова

Тетяна Василівна Полозова Тетяна Василівна Полозова   Тетяна Василівна Полозова

Тетяна Василівна ПолозоваТетяна Василівна ПолозоваТетяна Василівна ПолозоваТетяна Василівна Полозова