Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ЕК)

Мова:

Відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань і спеціальностей 2024-2025 н. р. за напрямом «Економічна кібернетика»

25 квітня 2025 року, відповідно до наказу ХНУРЕ від 27.02.2025 № 66, на кафедрі економічної кібернетики та управління економічною безпекою відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з
галузі знань і спеціальностей 2024-2025 навчальному році за напрямом «Економічна кібернетика».

Галузева комісія розглянула роботи й визначила переможців:

І місце
Антонович Владислав Денисович, ст. гр. ЕКм-24-1, тема роботи «Модель дослідження рентабельності продукції машинобудівного заводу», науковий керівник: д.е.н., проф. завідувач кафедри ЕК Полозова Т.В.
ІІ місце
Кравець Микита Юрійович, ст. гр. ЕКм-24-1, тема роботи «Економіко-математична модель оцінки ризику портфеля банку», науковий керівник: д.е.н., доц., доцент кафедри ЕК Степаненко С.В.
ІІІ місце
Сопко Віталій Валерійович ст. гр. ЕЕК-21-1 тема роботи «Оптимізація кредитного портфеля комерційного банку», науковий керівник: к.е.н, доц. доцент кафедри ЕК Мурзабулатова О.В.

Щиро вітаємо переможців з високими результатами та дякуємо всім учасникам за активну участь у конкурсі!

Відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань і спеціальностей 2024-2025 н. р. за напрямом «Економічна кібернетика» Відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань і спеціальностей 2024-2025 н. р. за напрямом «Економічна кібернетика» Відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань і спеціальностей 2024-2025 н. р. за напрямом «Економічна кібернетика»