Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ЕК)

Мова:

З Днем міста-героя Харкова!

З днем народження нескорений

місто-герой Харків!

Сьогодні подвійне свято, День Державного прапора України та День народження нашого міста-героя Харкова!

Харків – це місто в якому живуть, навчаються та працюють люди, які попри всі негаразди не здаються. Незважаючи на систематичні обстріли агресора, багато харків’ян повернулися до міста, створюють нові та перезапускають існуючі бізнеси, відновлюють житло та споруди, висаджують квіти та дерева, пристосовуються до нових умов життя і тим самим підтверджують, що наше місто – залізобетон, місто незламних людей.

Особлива дяка нашим Збройним силам та всім причетним за те, що відчайдушно боронять наше місто та ми маємо змогу жити і працювати у незалежній Україні під жовто-блакитним стягом!

Мирного нам всім неба над головою, добробуту, нових можливостей для зростання і розвитку!

З Днем міста-героя Харкова! З Днем міста-героя Харкова! З Днем міста-героя Харкова! З Днем міста-героя Харкова! З Днем міста-героя Харкова! З Днем міста-героя Харкова! З Днем міста-героя Харкова! З Днем міста-героя Харкова! З Днем міста-героя Харкова!

З Днем міста-героя Харкова!

З Днем міста-героя Харкова! З Днем міста-героя Харкова! З Днем міста-героя Харкова! З Днем міста-героя Харкова! З Днем міста-героя Харкова!  З Днем міста-героя Харкова! З Днем міста-героя Харкова! З Днем міста-героя Харкова! З Днем міста-героя Харкова!

Сьогодні середа, 23.08.2023 року. Триває 546-й день боротьби українського народу з рашистськими загарбниками. ХНУРЕ працює у змішаному режимі.
Слава Україні!
ppr.kharkov.ua/ua/news-230823-1