Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ЕК)

Мова:

Лабораторії кафедри

Навчально-наукова лабораторія «Моделювання економічних процесів в інфраструктурних галузях»

“Розробка методичних рекомендацій розвитку   АК ”Харківобленерго ”  в нових ринкових умовах. Організація роботи з персоналом підприємств електроенергетики . Методи поточного контролю послідовностей даних за умов їх викривленості на основі критичного підходу.


Науковий керівник лабораториії, адміністративний керівник лабораторії –

Лабораторії кафедри д.е.н., проф . Костін Юрій Дмитрович

ел. адреса – dmytro.kostin@nure.ua

Контакти: Корп.К, к. 306, 308, т. +380577021490

        Навчальна лабораторія Економічної кібернетики

В лабораторії впроваджуються комп’ютерні  технології у навчальний процес. Викладачі та співробітники розробляють комп’ютерні навчальні програми, які базуються на використанні стандартних і оригінальних продуктів. Розробляються посібники і методичні матеріали для дістанційного навчання. Кафедрою реалізуються заходи з використання нових інформаційних і навчальних технологій відповідно до сучасних вимог. Лабораторія укомплектована 12 сучасними ПОЕМ, які підключені до кафедральної та університетської мережі з виходом в Інтернет.Також усі приміщення кафедри ЕК оснащені ПОЕМ, які підключені до кафедральної та університетської мережі з виходом в Інтернет.

Лабораторії кафедри Лабораторії кафедри Лабораторії кафедри Лабораторії кафедри Лабораторії кафедри Лабораторії кафедри Лабораторії кафедри Лабораторії кафедри

Завідувач лабораторії

Лабораторії кафедри Гонтаренко Олена Евгенівна  ел. адреса – olena.gontarenko@nure.ua

Контакти: Корп.І, к. 202  т. +380577021490

 

Спеціалізована навчальна лабораторія управління фінансово-економічною безпекою

Завдання лабораторії – підготовка фахівців в області організації і управління фінансово-економічної безпеки. У лабораторії підготовлені 2 монографії: “Організаційно-правові основи захисту інформації з програмним доступом” і “Технічні засоби захисту інформації з програмним доступом”, навчальний посібник «Конкурентна розвідка і контррозвідка». На всеукраїнських студентських олімпіадах з «Управління фінансово-економічною безпекою» в 2018 р. cтуденти зайняли 2 і 3 місця. На всеукраїнському конкурсі студентських робіт по «Управлінню фінансово-економічною безпекою» в 2018 р робота студента УФЕБ зайняла 3 місце.


Керівник лабораторії

Лабораторії кафедри доктор економічних наук, професор Тетяна Василівна Полозова, ел. адреса – tetiana.polozova@nure.ua

Контакти: Корпус І, к. 201, т. +38(057)7021490