Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ЕК)

Мова:

Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

Положення про стипендіальне забезпечення у ХНУРЕ   Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

Графік консультацій викладачів кафедри ЕК у весняному семестрі 2023-2024 н.р. Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

 

UGEN (ГО “Нова генерація молоді”)

Вітаю! ❤️ Мене звати Ніколь, я представниця UGEN (ГО “Нова генерація молоді”). Активності UGEN допомагають молоді отримати корисні навички, і є повністю безкоштовними🙌🏻

Пишу вам з приводу партнерства та поширення інформації про проєкти та вакансії для молоді.

📎Наразі ми проводимо проєкт “UGEN Challenge IT” для студентів/-ок IT спеціальностей. Учасників/-ць чекають воркшопи від лідерів IT-галузі, секрети роботи в IT, індивідуальна перевірка резюме.

Будемо вдячні за поширення до 12.04 (включно).

Матеріали для поширення та деталі:
https://docs.google.com/document/d/1xyKMU7J2ShdqpFoWE5eQfcVoHeY541LsfLHrFS0Sq9I/edit

Зі свого боку ми пропонуємо такі можливості:

◾️Медіаспівпрацю для поширення інформації про ваші проєкти та події на наших медіаресурсах (Інстаграм, Фейсбук, Телеграм-канал).
◾️Спільні активності в медіа, включаючи спільні дописи та ефіри.
◾️Організацію онлайн-активностей, таких як вебінари та тренінги, орієнтованих на розвиток молоді та ваших членів студрад/парламенту.
◾️Виступи нашої команди як спікерів на вашій події (онлайн та офлайн)

Наша команда завжди відкрита до обговорення ваших ідей та готова активно підтримувати їх втілення. Підкажіть, будь ласка, де б вам зручніше було б комунікувати?☺️

Instagram Facebook | LinkedIn Telegram-канал кар’єрних можливостей для молоді

Більше про нас: https://www.ugen.agency/

Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми КОМАНДА UGEN

Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

Плануєш вступати до магістратури, але досі не знаєш де можна знайти всю необхідну інформацію? Що ж, маємо для тебе класні новини 😉

Приймальна комісія ХНУРЕ запускає власний телеграм-канал, за допомоги якого ти зможеш:
🔹Дізнатись все про вступ до магістратури
🔸Знайти інформацію про іспити та екзамени
🔹Отримати відповідь на всі свої питання
🔸Бути в курсі про актуальні новини та зустрічі з ПК
🔹Підготувати всі документи для вступу
t.me/magistraturaNURE

Обирай своє майбутнє з Першим серед кращих! ⭐️

 

 

 

Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській студентській конференції «ГІБРИДНІ ВІЙНИ СУЧАСНОСТІ: СТІЙКІСТЬ ТА ПРОТИДІЯ ГІБРИДНИМ ЗАГРОЗАМ» , яка організується  WARN-партнером ХНУРЕ – Національним університетом “Острозька академія” (НУОА).

Участь у конференції безкоштовна.

Кінцевий термін подачі тез  – 25 березня.

Якщо студентам при підготовці тез знадобиться керівник – можна звертатись на мейл

доц. Гришко С.В. (svitlala.gryshko@nure.ua).

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ_конф гібр загр

 

Відкрита лекція з дисципліни «Аналіз та протидія гібридним загрозам в бізнес-менеджменті»

Новаторська дисципліна  «Аналіз та протидія гібридним загрозам в бізнес-менеджменті» була створена як один з елементів оновлення ОПП УФЕБ другого (магістерського) рівня вищої освіти в рамках проєкту Erasmus+ «WARN: Академічна протидія гібридним загрозам» (610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP, 2019 – 2024). Ця дисципліна навчає наших здобувачів адаптувати робочі процеси та особистий простір до складних та непередбачуваних ситуацій, спричинених гібридними загрозами.

26.12.2023 відбулась відкрита лекція з дисципліни  «Аналіз та протидія гібридним загрозам в бізнес-менеджменті» відповідно до графіку взаємних і контрольних відвідувань кафедри ЕК. Лекційне заняття для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент освітньо-професійної програми «Управління фінансово-економічною безпекою» на тему «Місце бізнесу в ландшафті гібридних загроз» провела доцентка кафедри ЕК, к.е.н., національна координаторка проєкту WARN Гришко Світлана Валеріївна.

На лекції були присутні:

  • Дорошенко В.О., декан факультету інформаційно-аналітичних технологій та менеджменту ХНУРЕ, д.ф.-м.н., професор;
  • Полозова Т.В., завідувач кафедри економічної кібернетики та управління економічною безпекою ХНУРЕ, д.е.н., професор;
  • Шафроненко А.Ю., доцент кафедри інформатики ХНУРЕ, к.т.н., доцент, заступник декана факультету інформаційно-аналітичних технологій та менеджменту ХНУРЕ.

Відкрите заняття продемонструвало не лише відповідність аудиторних занять кафедри ЕК вимогам освітнього процесу, але й розвиток ОПП УФЕБ на основі впровадження результатів проєкту WARN (за його основними робочими пакетами):

  • 2WP: нова дисципліна та нова методика навчання, розроблені в рамках проєкту;
  • 3WP: імплементація нового освітнього контенту та нових педагогічних підходів в освітній процес;
  • 5WP: доступ здобувачів ОПП УФЕБ до проєктних матеріалів WARN-середовища.

Завдяки механізму взаємовідвідувань, відкрита лекція виконала ще й функції демо-заходу, який був спрямований на забезпечення стійкості результатів проєкту WARN.  Відкрите заняття продемонструвало факультетському менеджменту можливості впровадження нових курсів з протидії гібридним загрозам на інших освітніх програмах нашого факультету.

Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

 

Зустріч зі здобувачами вищої освіти кафедри економічної кібернетики т а управління економічною безпекою

факультету інформаційно-аналітичних технологій та менеджменту

Харківського національного університету радіоелектроніки

07.12.2023 відбулась зустріч зі здобувачами вищої освіти кафедри економічної кібернетики та управління економічною безпекою факультету інформаційно-аналітичних технологій та менеджменту Харківського національного університету радіоелектроніки.

Зустріч відбулась за участю завідувача кафедри ЕК проф. Полозової Т.В., заступника декана інформаційно-аналітичних технологій та менеджменту з питань наукової діяльності доц. Мурзабулатової О.В., викладачів, кураторів академічних груп.

Під час зустрічі ст. викладач кафедри ЕК Прібильнова І.Б. ознайомила здобувачів з Положенням про стипендіальне забезпечення у ХНУРЕ та розповіла про особливості нарахування додаткових балів за наукову, науково-технічну діяльність, участь у громадському житті та спортивну діяльність.

Також протягом зустрічі було обговорено організаційні питання щодо організації освітнього процесу, правил внутрішнього розпорядку, форм і методів оцінювання, принципів дотримання академічної доброчесності, студентоцентрованого підходу тощо.

Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

 

ЯРМАРОК МОЖЛИВОСТЕЙ в ХНУРЕ

Харківський національний університет радіоелектроніки запрошує студентів взяти участь у Ярмарку Можливостей!

Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

Ярмарок можливостей – це онлайн відеопроєкт Центру Кар’єра, який демонструє відкритість та зацікавленість українських IT-компаній у студентах ХНУРЕ. Учасники проєкту розкажуть про себе, свою роль в житті студента нашого університету, та дадуть інсайти щодо можливостей, які пропонуються для потенційних співробітників.

Ярмарок можливостей відбудеться 29 листопада 2023 року з 12:00 до 14:00 в онлайн форматі:

  • 12:00 – 12:30: Онлайн відео-трансляція на YouTube-каналі Rabota NURE Представники провідних українських IT-компаній розкажуть про свою роль у житті студентів ХНУРЕ та поділяться інсайтами щодо можливостей для потенційних співробітників.

(https://youtu.be/QZdwau8sS2c)

  • 13:00 – 14:00: Зустрічі з компаніями-учасниками в онлайн мітинг-румах
    По завершенню трансляції, студенти матимуть можливість особисто поспілкуватися з представниками компаній. Дізнайтеся більше про проекти та кар’єрні можливості. 

Посилання на мітинг-руми будуть опубліковані у телеграм каналі Career Center NURE одразу після онлайн-трансляцї.

Учасники Ярмарку можливостей: NIX, Sigma Software, SoftServe, EPAM, GlobalLogic, Distributed Lab, DataArt, Westron.

 

Випускниця ОПП УФЕБ нашої кафедри – призерка Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт

Заходи для студентів, конкурси, семінари, програмиЗаходи для студентів, конкурси, семінари, програмиЗаходи для студентів, конкурси, семінари, програми читати повідомлення повністюЗаходи для студентів, конкурси, семінари, програми

Наша випускниця Олена Єфіміна (гр. УФЕБм-19-1) взяла участь у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт зі спеціальності 073 Менеджмент за  другим (магістерським) рівнем вищої освіти, який відбувся з 27 по 29 вересня 2023 року на базі Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку (м. Одеса). Вона представила свою кваліфікаційну роботу на тему «Механізм забезпечення захисту бізнесу в умовах гібридних загроз» (науковий керівник – к.е.н. С.В. Гришко).

 

22 вересня о 18.00 кафедра військової підготовки офіцерів запасу запрошує до до участі в Zoom-конференції

Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

Кафедра військової підготовки офіцерів запасу Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” продовжує набір студентів на навчання у 2023 році. Запрошуємо студенток і студентів ІI-V курсів до участі в Zoom-конференції, на якій буде роз’яснено порядок вступу та навчання за дистанційною формою на кафедрі військової підготовки.
Початок конференції:
22 вересня о 18.00.
Приєднатись до конференції: https://us05web.zoom.us/j/87677032413?pwd=cRY7kfHyh57lFZjFuxJn60zbhT92hW.1
Ідентифікатор конференції: 876 7703 2413
Код доступу: 111222

Дуже тішимся “новеньким” у нашій великій студентській родині, а тому створили для вас квест-гру “Who Wants to Be a ХНУРЕшник”

І сьогодні ми відкриваємо реєстрацію, але не поспішай відкривати посилання – для початку послухай:

1️⃣Команда для квесту – це твоя академічна група

2️⃣Від команди реєстрацію проходить одна людина

3️⃣Після обробки реєстрацій ми створимо з кожною групою окремий чат у Телеграмі, де й розпочнеться гра https://forms.gle/thx8bMvjdHgaRxH57 Як буде проходити квест?🤔

Після створення чату в ньому буде двоє людей – адмін та людина, що проходила реєстрацію. Ти маєш додати до чату всю свою команду.

10 вересня о 12:00 вам прийде перше завдання. Обговорювати його можна прямо в чаті, а фінальну відповідь треба написати, тегнувши адміна через @.

Якщо відповідь правильна, то ви заробляєте ХНУРЕ-коїни, якщо неправильна – рухаємося далі.

На все про все будете мати 30 хвилин. Тож, реєструйся, аби вже 10 вересня о 12:00 знати все про Перший серед кращих

P.S. Реєстрація закриється 7 вересня‼️

Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

Ми так раді кожному з вас у нашій великій студентській родині, що вже так сильно хочеться привітати кожного з вас та посвятити в студенти🥹

Ми так ретельно готували для вас привітання від найважливіших людей у вашому студентському житті, що вже дуже чекаємо на цей важливий для вас день✨

 

31 серпня о 10:00 ми офіційно посвятимо кожного в студенти

та наговоримо ну дуже багато приємних слів, аби зарядити кожного на щасливий шлях у Першому серед кращих🍀

https://www.youtube.com/watch?v=l7Vj4gLQMQo&ab_channel=NURETV

А одразу опісля відкриємо реєстрацію на нашу гру-квест «Who Wants to Be a ХНУРЕшник», тому радимо бути з нами онлайн❕

Раді, що ти став частиною родини Першого серед кращих⭐️

Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

Who Wants to Be a ХНУРЕшник – твоє єднання з одногрупниками та знайомство з університетом⚡️

Щороку наші першокурсники традиційно проходять квест, формат різниться, але мета одна – допомогти вам краще познайомитися одне з одним у групі шляхом розгадування завдань про Перший серед кращих✨  І цей рік не виключення, але ми дещо змінили формат та створили справжню гру «Who Wants to Be a ХНУРЕшник». Зовсім скоро відкриємо реєстрацію та розкажемо всі деталі, а поки  нагадаємо тобі: раді, що ти став частиною родини Першого серед кращих⭐️

 

Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

Поки наші майбутні бакалаври активно вирішують, якій освітній програмі Першого серед кращих віддати перший пріоритет, Приймальна комісія поспішає на допомогу тим, хто планує вступати на магістратуру🥹
Не плануйте нічого 30 липня о 18:00, адже цей вечір неділі буде наповнений всією важливою інформацією про вступ на магістратуру до ХНУРЕ в 2023 році😉
Ми розберемо всі ключові питання, поговоримо про актуальні зміни та надамо вам «інструкцію» вступної кампанії на магістратуру, тому радимо бути з нами онлайн❕ https://youtube.com/live/3hxtDfJBelQ

                              Обирай своє магістерське майбутнє з Першим серед кращих⭐️

 

Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

Так, так, знаємо, скільки в вас питань щодо вступу, а особливо – щодо квот, тому проводимо для вас екстрений спецвипуск🔥

Уже 5 липня о 17:00 Приймальна комісія ХНУРЕ проведе зустріч-спецвипуск

та розгляне наступні питання:

📌Вступ за квотами (Квота-1, Квота-2)

📌Відмінності квот

📌Вступ без НМТ

📌Особливості проведення співбесід

https://www.youtube.com/watch?v=SfImjuLJ134&ab_channel=NURETV

Не пропусти, аби обрати майбутнє з Першим серед кращих⭐️

Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

Зворотній відлік до захисту дипломів наших майбутніх бакалаврів. Віримо в кожного та кожну

Пропонуємо трошки перепочити від дипломної метушні та розібратися зі вступом на магістратуру❕

Просто зараз пропонуємо переглянути доступні цього року для вступу освітні програми, а вже цієї неділі детально поговорити про твій майбутній вступ із Приймальною комісією ХНУРЕ😉

Чекаємо тебе 11 червня о 13:00 за посиланням, аби обрати майбутнє з Першим серед кращих⭐️
https://www.youtube.com/watch?v=M9JGbXi_UL441010:54

Заходи для студентів, конкурси, семінари, програмиЗаходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

Онлайн-зустріч з Приймальною комісією “Вступ. Магістратура”

Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

Наші майже бакалаври зараз переживають найважливіший період свого першого етапу навчання – захист кваліфікаційних робіт🥹

Зовсім скоро ви будете тримати в руках свої омріяні дипломи та рухатися далі, а для тих, хто планує вступати на магістратуру вже 11 червня о 13:00 пройде онлайн-зустріч з Приймальною комісією🔥
https://www.youtube.com/watch?v=M9JGbXi_UL4

Радимо не пропустити, бо буде багато важливої інформації:
❗️Доступні освітні програми
❗️Ключові дати вступу-2023
❗️ЄВІ та ЄФВІ
❗️Необхідні документи
❗️Відповіді на ваші запитання з чату трансляції

Обирай своє майбутнє з Першим серед кращих 11 червня о 13:00⭐

 

Зустріч з ПК ХНУРЕ “Вступ до магістратури” 29 квітня 2023

Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

Уже в процесі написання свого диплому бакалавра? Хочеш продовжити навчання в Першому серед кращих? 🤔 Відповіді на всі свої запитання щодо магістратури можеш отримати вже цієї суботи 29 квітня о 13:00 😉 Приймальна комісія ХНУРЕ проведе онлайн-зустріч, під час якої ти зможеш дізнатися все про:

📌Електронний кабінет вступника

📌Важливі дати

📌ЄВІ 📌Особливості вступу 2023

📌Доступні освітні програмиhttps://www.youtube.com/watch?v=BI1UwdK-Daw Радимо тобі не пропустити цей захід, адже уже 8 травня відкриється реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ🫣 Обирай своє майбутнє з Першим серед кращих 29 квітня о 13⭐️

Зустріч з Приймальною комісією | Магістратура | 29 квітня о 13:00
Наші канали: https://www.youtube.com/NURE20
                           https://www.youtube.com/nuretv

Міністерство освіти й науки України оприлюднило графік проведення вступних випробувань на вступ до магістратури

Іспити матимуть дві сесії: основну та додаткову. Перша триватиме з 23 червня по 21 липня, друга – з 3 по 16 серпня. Реєстрацію почнуть 8 травня. Вона триватиме до 31 травня включно.

Цим займатимуться приймальні комісії закладів вищої освіти. Потім учасники, що пройшли процедуру реєстрації, отримають екзаменаційний листок. Там буде вказана інформація, яка потрібна для входу до “Кабінету вступника”.

У період з 12 по 14 липня провести реєстрацію зможуть ті, хто з поважних причин не зробив це під час основного періоду.

Зареєстровані вступники до 18 червня отримають перепустки, де буде зазначено: дата, час, місце проведення тесту. Учасникам додаткової сесії такі запрошення надійдуть до 31 липня.

До 25 липня для основної сесії та до 18 серпня для додаткової розмістять інформацію про результати тестування за шкалою від 100 до 200 балів. Її можна буде знайти на персональних сторінках.

Зустріч зі здобувачами та представниками студентського самоврядування кафедри економічної кібернетики та управління економічною безпекою

22.02.2023 відбулася зустріч кураторів, викладачів і здобувачів кафедри  економічної кібернетики та управління економічною безпекою.

Під час зустрічі були обговорені особливості організації освітнього процесу, дотримання принципів академічної доброчесності, проведення контрольних заходів та системи рейтингового оцінювання здобувачів у Харківському національному університеті радіоелектроніки.

Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

 

Агенція «UGEN»  організовує різні кар’єрні заходи для студентів з метою працевлаштування

Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

Агенція «UGEN»  організовує різні кар’єрні заходи для студентів з метою працевлаштування в топ роботодавців з 2016 року. Участь для студентів є безкоштовною.

Хочеш працювати у сфері кібербезпеки та шукаєш з чого почати?

Подавай заявку та проходь відбір на IT Security Champ від UKRSIBBANK 🤩

IT Security Champ — це кейс-чемпіонат, де ти на практиці дізнаєшся, як і з чим працює фахівець з кібербезпеки. А ще зможеш позмагатися за job-offer від ТОПового банку 🔥

Коли? 6 грудня о 17:00-19:30               Де? Zoom                  🧑💻 Безкоштовно!

Нам по дорозі, якщо ти:

🔹студент/ка 4+ курсу або випусник/ця 2019-2022 років;

🔹володієш англійською мовою на рівні Intermediate+;

🔹маєш знання ОС Windows, Linux та роботи мережевих протоколів моделі OSI;

🔹розумієш, що таке ActiveDirectory.

📌 Кількість місць обмежене, тож крокуй назустріч карʼєрі в ІТ уже зараз:

https://forms.gle/6BNpgcH3cfdi1HQC8

💼Найкращі учасники отримають запрошення на роботу в UKRSIBBANK!

Певні, ця можливість саме для тебе. Бажаємо успіхів 😉 Або посилання на публікацію в Телеграм: https://t.me/ukrainiangeneration/1101

 

Можливості для молоді. Команда UGEN
Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

Можливості для молоді. Створюй своє майбутнє разом з UGEN:

— Наші новини: https://t.me/ukrainiangeneration

— Наші історії: www.instagram.com/ugen.team/

— Наш LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/ukrainiangeneration/

Наш сайт: https://www.ugen.agency/

 

Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

Громадська організація «Інноваційна Генерація» (м. Харків, Україна) спільно з Регіональною радою молодих вчених при управлінні освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації (м. Луцьк, Україна), Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради (м. Харків, Україна), Університетом Бедфордширу (м. Лутон, Велика Британія), Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця, Українською інженерно-педагогічною академією (м. Харків, Україна) та Українською Асоціацією з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (м. Київ, Україна) запрошує викладачів та студентів Вашого закладу освіти взяти участь у ІV-му конкурсі стартап-проектів «СПРОБУЙ І ТИ!» серед студентів в рамках проєкту Create Creative Entrepreneurs програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council.

Конкурс проходитиме у декілька етапів з 01 вересня по 15 листопада 2022 року.

Реєстрація команд триватиме до 12 вересня 2022 р. (включно) за посиланням https://cutt.ly/EPgzOUP

Усі команди отримають сертифікат учасника.

Переможці отримають сертифікати (співфінансування) на виготовлення прототипів (товарних зразків) проєктних креативних виробів.

Викладачі-наставники команд, які успішно подадуть стартап-проєкти, отримають можливість участі у Школі педагогічної майстерності «Create Creative Entrepreneurs Leaders School» від британських експертів, а також будуть відзначені подяками за розбудову молодіжного креативного підприємництва та підготовку команд до конкурсу стартап-проєктів.

Creative Spark – програма підтримки підприємництва у системі освіти, п’ятирічна ініціатива, спрямована на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки у семи країнах: Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії, Грузії, за підтримки Британської Ради.

Програма та деталі проведення конкурсу наведені за посиланням https://cutt.ly/aX398c8

 

 

Наші майбутні абітурієнти магістратури🧑‍🎓

Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

Ви уже зареєстрували свої електронні кабінети та готуєтесь до подачі заяв. Уже за тиждень, а саме 19 серпня о 15:00 буде досить важливий день вашої майбутньої абітурієнтської кампанії, адже Приймальна комісія розкладе полицями все, що потрібно знати👨‍💻

Приєднуйтесь до трансляції, аби дізнатися все про фаховий вступний іспит, електронний кабінет вступника, необхідні документи, строки, а також отримати відповіді на всі запитання з чату.🧑‍💼

 

Телевізійний центр знову проводить на Ютубі: “Зустріч з Приймальною комісією ХНУРЕ.

Вступ до магістратури”

Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

Телевізійний центр знову проводить на Ютубі: “Зустріч з Приймальною комісією ХНУРЕ. Вступ до магістратури”. Бакалаври поступово отримують свої дипломи, дехто має змогу зробити традиційну фотографію біля центрального корпусу ХНУРЕ. Вони обдумують своє майбутнє та планують вступати до магістратури, а ми хочемо допомогти розібратися з усіма тонкощами цьогорічної вступної кампанії😉

Уже наступної п’ятниці 29 липня о 15:00 Приймальна комісія ХНУРЕ проведе онлайн-зустріч, під час якої розкаже все про:
💫 Доступні освітні програми
💫 Електронний кабінет вступника
💫 Вступ на 051 та 073 спеціальності
💫 Фахові іспити
💫 Мотиваційний лист
💫 Необхідні документи

Наприкінці як завжди ви зможете отримати відповіді на всі свої запитання, тож якщо плануєт вступати до нас на магістратуру, обирайте своє майбутнє з Першим серед кращих вже 29 липня о 15:00 на каналі NURE TV⭐️

YouTube (https://youtu.be/Y5GvfDcLaHk)
Онлайн-зустріч з Приймальною комісією ХНУРЕ | Особливості вступу на магістратуру | 29 липня о 15:00
Наші канали:
https://www.youtube.com/NURE20

 

Розпочав роботу пункт видачі оригіналів документів про освіту на час воєнного стану

На час дії правового режиму воєнного стану в Україні юридичним відділом, деканатами факультетів, навчальними центрами, АСУ ВНЗ та відділом кадрів в поточну діяльність університету імплементовано механізм видачі оригіналів документів особам, які завершили навчання або були відраховані, шляхом відкриття спеціалізованого пункту на базі одного з корпусів університету.

Звертаємо Вашу увагу, що затримка прийняття рішення про видачу документів може складати до 120 годин та залежить від безпекової ситуації у місті Харків. У мирний час ці процедури були інші, більш прості, але вторгнення російського агресора вимусило нас внести зміни алгоритмів отримання оригіналів з урахуванням реальних кадрових можливостей університету, деперсоніфікації учасників процесу та суворого дотримання інструкцій щодо роботи з оригіналами документів про освіту в частині їх видачі.

Більш детальна інформація та посилання на електронну форму подачі запитів – доступні на спеціальній сторінці відділу кадрів.

Контактні адреси деканатів та центру заочної форми навчання:

Деканат АКТ ХНУРЕ f_act@nure.ua

Деканат ЕЛБІ ХНУРЕ f_ee@nure.ua

Деканат КН ХНУРЕ f_cs@nure.ua

Деканат КІУ ХНУРЕ f_ce@nure.ua

Деканат ІК ХНУРЕ f_tme@nure.ua

Деканат ІРТЗІ ХНУРЕ f_re@nure.ua

Деканат ІТМ ХНУРЕ f_amm@nure.ua

ННЦ ЗФН ceme@nure.ua

Корисна інформація від Команди Academic IQ
Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

1. Менторська програма для студентів, які вирішили продовжувати навчання в країнах ЄС: https://www.ci.edu.pl/aktualnosci/project_fleck/

2. Стипендії для тих, хто залишився в Україні та має намір продовжувати там залишатися: https://www.iwm.at/news/new-non-residential-fellowships-to-support-ukrainian-scholars У конкурсі заохочуються брати участь науковці зі ступенем PhD у галузях гуманітарних та соціальних наук, а також митці, письменники та лідери думок, які працюють з метою поглиблення розуміння українського суспільства міжнародною спільнотою; науковці, журналісти та митці, які документують перебіг війни в Україні.

3. Програма Польсько – української співпраці для науковців з України: https://www.fnp.org.pl/en/fnp-oglasza-nowy-program-dla-polsko-ukrainskiej-wspolpracy-naukowej/ .

4. Програма обміну для студентів та аспірантів/докторантів, які прибули в Польщу після 24 лютого 2022 року: https://nawa.gov.pl/solidarni-z-ukraina;

5. Стипендії від Тайваню для українських науковців та студентів: https://institution.pan.pl/index.php/759-academia-sinica-taiwan-scholarships-for-ukrainian-students.

6. Стипендії від Університету Оулу, Фінляндія, для науковців зі ступенем PhD та аспірантів, які проводять дослідження на тему зміни навколишнього середовища, втрати біорізноманіття та соціокультурної реакція людства на ці процеси: https://www.oulu.fi/en/news/visitants-ukraine-funds?fbclid=IwAR0_-jytlK5s2nH594GOItaelCGE0Xg9TYxjM_SNxXJVfd2mpFKX_rYVPYk.

7. Можливості працевлаштування для українських науковців у Вроцлавському університеті та у Дослідницькій мережі імені Лукасевича: https://uni.wroc.pl/en/university-of-wroclaw-with-help-for-ukraine-and-ukrainian-students/jobs-for-scholars-from-ukraine/ .

Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми
Запрошуємо студентів та викладачів взяти участь у студентському кейс-чемпіонаті Power BI Analytics Challenge від Kernel.
Проєкт буде цікавий для студентів математичних, фінансових та технічних спеціальностей.
Power BI Analytics Challenge — це можливість для молоді вивчити нові, або застосувати на практиці вже існуючі знання для побудови моделі даних, розрахунку величин та візуального аналізу даних використовуючи Power BI Desktop.Головний приз — ноутбук!

Що отримають учасники:

– Сертифікат про участь у кейс-чемпіонаті для усіх учасників, які завантажать рішення;
– Запрошення на відкриті позиції у компанії;
– Консультація з менторами кейсу та можливість почути особистий фідбек на рішення.
Матеріали за посиланням  Міжнародні гранти кафедри ЕК
Грантови стипендії для студентів
Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

Компанія idmedia.ua розпочинає конкурс на вручення грантових стипендій для учнів і студентів. Ми хочемо щоб якомога найбільше студентів могли прийняти участь в конкурсі та мали можливість отримати нагороду.

Детальна інформація за посиланням: https://idmedia.ua/about/grant

До уваги випускників бакалаврів
18 грудня,  о  10-00  відбудуться загальні збори випускників бакалаврів  щодо вступу до магістратури. Запрошуються усі студенти 4 курсу.
Збори проходитимуть в онлайн форматі, на платформі YouTube.
Після виступу Приймальної комісії присутні зможуть задавати питання в чаті і відразу отримати відповіді.
Посилання:

https://www.youtube.com/watch?v=T5fC7jSgf9k&ab_channel=NURETV

 

Навчання у Франції, освітні програми, стипендії 

Заходи для студентів, конкурси, семінари, програми

Запрошуємо на онлайн презентацію можливостей навчання у Республіці Франція.

Зустріч відбудеться у понеділок 15 листопада о 12:50.

Під час зустрічі будуть обговорюватись питання, що стосуються чинних програм обміну, стипендій, правил подання на програми, а також відповіді на питання стосовно навчання за кордоном.

Долучитись до зустрічі можна за онлайн посиланням:

Ідентифікатор ZOOM конференції : 864 3760 6753

Код доступу: 263525

Відповідальні за онлайн захід Відділ міжнародних зв’язків ХНУРЕ.

 

Конкурс на мобільність протягом 2021-2022 академічного року у весняному семестрі

Оголошується конкурс на мобільність протягом 2021-2022 академічного року у весняному семестрі для галузі ICT (код 067 згідно із міжнародним стандартом ЮНЕСКО – ISCED) у Вищій інженерній школі ECAM-EPMI, Сержі, Франція.
Для магістрів другого року навчання з метою підготовки магістерської дипломної роботи протягом 2-х місяців з 28.03.2022 по 30.05.2022.
Для аспірантів, починаючи з другого року навчання, протягом двох – чотирьох місяців.
Для участі у конкурсі необхідно надіслати CV і мотиваційний лист до кінця тижня на електронну адресу координатора міжнародних програм кафедри ШІ Тітової Л.В. liudmyla.titova@nure.ua.
Критерії відбору кандидатів (за важливістю):
-Академічна успішність;
-Знання англійської мови;
-Відсутність досвіду участі в проектах академічної мобільності;
-Наявність несприятливих соціально-економічних обставин (внутрішньо переміщені особи, тощо).
Навчання безкоштовне. На проїзд і проживання надається грант з коштів грантової програми Еразмус+ KA107.

 

СтудентамНова програма міжнародного семестру у Франції для студентів !

Шановні студенти!

Розпочато набір студентів груп 2 та 3 курсів на програму Міжнародного семестру/ International Semester до Університету ISEP (Париж).
Навчання буде проходити у весняному семестрі 2021/2022 навчального року в Парижі на англійській мові.
Для тих, кого цікавить участь у даній програмі потрібно до 25 жовтня зареєструватися за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1ls5B1gvtKecj5JdLUyKioci2rVGoKVOj00EAh4e9f3A/edit?usp=sharing
26 жовтня для студентів, які пройшли реєстрацію буде проведено онлайн зустріч, на якій розповімо всі умови участі.

 

GFPS  SCHOLARSHIP 

Cтипендіальна програма GFPS для українського студентства 

Ти навчаєшся в українському вищому навчальному закладі, береш активну участь в громадському житті і хочеш навчатися в Німеччині? Тоді подавай заявку на стипендію GFPS

Стипендійна програма пропонує:

  • щомісячну стипендію в розмірі 863 євро;
  • можливість провести навчальний семестр в державному університеті Німеччини на твій вибір та допомогу при зарахуванні;
  • безкоштовну участь у двох наукових і культурних семінарах, на початку та в кінці семестру.

 

Scholarship Roar

СТИПЕНДІЯ CHEVENING 2022/2023

Не пропустіть чудову можливість, якщо ви хочете вчитися у Великобританії!

Програма пропонує повну фінансову підтримку стипендіатам для проходження будь-якого магістерського курсу в будь-якому університеті Великобританії.

Chevening пропонує унікальну можливість для майбутніх лідерів, впливових осіб і осіб, які приймають рішення, з усього світу розвиватися професійно і академічно, налагоджувати широкі зв’язки, знайомитися з культурою Великобританії та будувати довгострокові позитивні відносини з Великобританією.

Дедлайн для подачі заявки: 2 листопада 2021 р. https://scholarshiproar.com/chevening-scholarships-uk/

 

Студентам

Магістерські стипендії досконалості Ейфеля МЗС Франції

Програма стипендій Ейфель Міністерства закордонних справ та міжнародного розвитку заохочує українських студентів до навчання у магістратурі та аспірантурі.

https://www.campusfrance.org/en/eiffel-scholarship-program-of-excellence

Студентам

У ХНУРЕ стартував місяць Кар’єри!  Не пропусти! Гаряча подія цієї осені!

З 1 по 31 жовтня у Харківському національному університеті радіоелектроніки проводиться Місяць кар’єри. Компанії-партнери підготували для студентів презентації, вебінари, тестування, конкурси та інші види активностей.

Розклад подій розміщено на сайті відділу практики «Центр-Кар’єра» (http://rabota.nure.ua/page/show?name=career-month). Слідкувати за оновленнями можна на сайті (http://rabota.nure.ua/page/show?name=career-month) та у соцмережах Telegram (http://t.me/career_nure), Facebook (https://www.facebook.com/groups/career.nure/).

Після завершення усіх івентів записи трансляцій будуть доступні на YouTube-каналі Rabota NURE (https://www.youtube.com/channel/UCRR-n9huBrZ3b9T8F45I_9Q).

В заході візьмуть участь такі IT-компанії: NIX, Sigma Software, SoftServe, Epam, DataArt, G5, Solid Software, Distributed Lab, GeoComply, та інші.

Студенти проведуть місяць з користю. Дізнаються про особливості командної роботи, інструменти та технології, отримають поради та настанови від досвідчених експертів! Це перший крок на шляху до працевлаштування!

Студентам

“Рекламне агенство IDMedia оголошує про початок творчого конкурсу.

До участі запрошуємо студентів денної та заочної форм навчання.

Учасникам потрібно написати унікальну статтю розміром від 10 до 30 тисяч символів. Статтю можна написати українською або російською.
Для написання можна обрати одну з запропонованих тем:
1. Основні цілі і завдання зовнішньої реклами. Ретроспективи і перспективи розвитку зовнішньої реклами
2.Зовнішня реклама: огляд основних форматів, розрахунок показників ефективності і чому формат 3х6 найпопулярніший розмір в Україні.
3.Значимість і місце зовнішньої реклами в цифровому світі. Зовнішня реклама як засіб формування іміджу компанії. Як буде виглядати зовнішня реклама через 10 … 20 … 30 років?
4.ЗУ про рекламу. Що повинен знати рекламодавець, щоб його реклама відповідала законодавству.
5. Маркетингові стратегії зовнішньої реклами. Хитрощі маркетологів: огляд і аналіз основних.
Автори найкращих робіт отримають грошову винагороду: 10 000 за перше місце, 4 000 за друге та 2 000 за третє.
Конкурсні роботи у форматі MS Word приймають за електронною адресою grant@idmedia.com.ua з позначкою “учасник гранту”. Дедлайн —  31 грудня 2021 року.
Більш детальна інформація на сайті організаторів: https://idmedia.ua/about/grantКонтакти організаторів:
(044) 466 53 55

Магістерська програма ERASMUS MUNDUS

Лови можливість навчання на магістратурі за кордоном з повним фінансуванням!

Erasmus Mundus Joint Master Degree (EMJMD) – престижна, інтегрована, міжнародна навчальна програма, яка  реалізується  спільно з міжнародним консорціумом вищих навчальних закладів.

 Щоб взяти участь:

1) виберіть магістерську програму в каталозі;

2) подайте документи;

3) пройдіть відбір.

 Каталог вибору магістерської програми:  https://www.eacea.ec.europa.eu/scholarships/emjmd-catalogue_en

❗️ Подача документів: з жовтня 2021 по січень 2022

 

Студентам

 

Рекламне агенство IDMEDIA спільно з SCHOLARSHIP оголошує про старт гранту для студентів ВУЗів України на написание статей на маркетингові тематики

Мета – допомогти талановитим студентам які цікавяться маркетингом і рекламою реалізувати свої ідеї. Переможці конкурсу отримають грошові призи.

Детальна інформація: https://idmedia.ua/about/grant

Студентам

Інфокартка першокурсника ХНУРЕ 2021

 

 

 

 

Нагадуємо випускникам бакалаврату ключові дати та документи для вступу на магістратуру.

Дорожня карта магiстра

СтудентамСтудентамСтудентам

#ДорожняКартаМагiстра #МагiстратураХНУРЕ

Докладніше  сайті ХНУРЕ.

В бібліотеці розпочав роботу відділ відкритого доступу

Шановні студенти!
В нашій бібліотеці розпочав роботу відділ відкритого доступу (https://lib.nure.ua/about/structure/open-ccess)!
Вашій увазі запропоновані журнали, книжки, довідники за різними напрямками: математика та фізика, техніка, економіка тощо.

В цьому відділі ви маєте змогу:
– самостійно шукати і вибирати літературу;
– працювати з електронним та картковим каталогами;
– отримати консультацію досвідченого фахівця з фондів відділу;
– скористатись послугами міжбібліотечного абонемента (МБА).

З питань замовлення літератури по МБА треба звернутись до Озерової Зої Олександрівни, к.443 або здійснити замовлення через Довідкову службу на сайті бібліотеки, або ж на е-пошту: lіbrary@nure.ua, а також на е-пошту: zoia.ozerova@nure.ua

В залі для вас працює Wi-Fi.
Для роботи в відділі вам необхідно мати картку читача!
Відділ відкритого доступу знаходиться в головному корпусі, 4 поверх, к. 443.

Сподіваємось, що відділ стане найулюбленішим місцем для роботи і навчання!
Ваша бібліотека

“Scholarship в Україні”: 84 000 грн – грантовий бюджет для студентів під час карантину

В межах соціального проєкту для студентів “Scholarship в Україні” стартував новий VII конкурс для здобувачів вищої освіти.
За підсумком проведення VI конкурсу 5 студентів виграли грант на своє навчання. Комусь гранту вистачило на оплату за півтора року навчання, а хтось оплатив рік навчання на другу вищу освіту.  Карантин нам не перешкода і ось вже третій конкурс ми проводимо у режимі онлайн.

Компанія CyberShark проводить та організовує вже VІІ конкурс проєкту “Scholarship в Україні” для здобувачів вищої освіти сумісно з партнерами-грантонадавачами.

У VІІ конкурсі надається вже 4 гранти з призовим фондом 84 000 грн. Гранти освітяни можуть використати на: сплату навчання в навчальному закладі або будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.

У сучасних умовах під час пандемії цей конкурс є як ніколи актуальним, щоб українські студенти відчули підтримку у непростий час та не втратили надію у достойне майбутнє.

Детальніше про діючий конкурс:

Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може будь-який здобувач освіти 1-5 курсів (в т.ч. і магістри), незважаючи на фаховий напрям навчання. Переможці (а їх буде четверо) отримають грант на навчання у розмірі 15 000 грн кожен, а студенти, які займуть 2гі та 3ті місця, отримають заохочувальні грошові призи.

Студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем організаторами та надіслати на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua для оцінки журі.

Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінках проєкту грантонадавачів:

  1. І грант –  з теми “Сучасний розвиток фінансових ринків в Україні та світі: проблеми та перспективи розвитку фондового ринку та недержавного пенсійного страхування”, подавати заявку на сторінці “https://turbozaim.com.ua/konkurs/
  2. ІІ грант – з теми “Нове авто VS б/в авто: переваги та недоліки під час вибору транспортного засобу“ , заявки подавати на сторінці https://autotrading.net.ua/scholarship/
  3. ІІІ грант –  з теми “Як Covid-19 вплинув на інтернет-маркетинг?” –  умови на сторінці грантонадавача https://aweb.ua/ua/scholarship (готову роботу направляти на поштову скриньку grant@aweb.ua)
  4. IV грант – з теми “Система знижок, промокодів та акцій як інструмент у завоюванні прихильності на просторах інтернету” – умови на сторінці грантонадавача https://codes.com.ua/sh

Готові роботи приймаються до 5 липня.

Гранти освітяни можуть використати на сплату навчання в будь-якому навчальному закладі або сплату будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.

Освітнім закладам, студенти яких беруть участь у конкурсі, ми надаємо сертифікати учасників соціального грантового проєкту “Scholarship в Україні”.

Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні» можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.

Global Career Day

Свята промайнули з космічною швидкістю і ти скучив за кар’єрними фестивалями?
Цієї весни маємо ще один шанс для прокачки своїх професійних навичок і можливості знайти омріяну роботу!
 19 травня разом з нами на Global Career Day:
– долучайся до вебінарів роботодавців;
– став провокативні питання під час дискусій;
– отримуй персоналізовані поради до свого резюме;
– вигравай призи компаній за свою активність!
Відкинь хвилювання щодо сесії та поринай у світ кар’єрних можливостей від GENESIS, MINDY SUPPORT, L`Oreal, Jooble, MARS Ukraine, ENGLISH PRIME, Pharmbills, FOZZY GROUP, Start Deutsch Schule.
❗ Реєструйся до 18 травня та отримуй максимум кар’єрного апгрейду:
Registration link:  

 Хочеш приймати кращі ділові рішення та досягти вершин в управлінні проектами? Ласкаво просимо до Astound!

Спікери розкажуть з чого почати роботу над проектом, як закласти міцну основу для успішної його реалізації. Навчать визначати шлях розвитку проекту за допомогою оцінювання й визначення його обсягу, розподілу ресурсів, брифінгів, а також дадуть декілька важливих порад про роботу з зацікавленими сторонами/стейкхолдерами. Ви також дізнаєтеся, як налаштувати процес роботи з досвіду PMO Astound Commerce: від заміток про ретроспективні збори проекту до поліпшення життєвого циклу розробки рішень. Розгляд цього процесу з усіма деталями й інших засобів управлінні проектами буде представлений під час вебінару.

 ❗ Коли відбудеться захід19 травня об 18.30 . Участь безкоштовна.

Деталі: https://dou.ua/calendar/37616/

Registration at the link:↘ 

Студентам

Єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ). До уваги вступників до магістратури!

11 травня стартувала реєстрація вступників, які планують складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ).

Реєстрацію здійснює Приймальна комісія закладу вищої освіти до 3 червня 2021 року включно. Кроки, які потрібно виконати для успішної реєстрації, доступні за посиланням: https://nure.ua/abituriyentam/vstupna-kampanija/poryadok-podannya-dokumentiv-na-vstup-do-magistraturi

 

СТИПЕНДІЯ STEPHEN M. KELLEN

Не прогав! Стипендії на навчання на бакалавраті у Німеччині та Франції.

❗ Дедлайн: 15 червня 2021. Вимоги:

–        вступити на подвійну бакалаврську програму (ВА) в університеті Sciences Po, спільно з університетом Freie Universität Berlin

–        відмінна академічна успішність

–        есе на тему, мотиваційний лист

Фінансування: оплата 2 років навчання, грант $6000 в рік на проживання в кампусі університету Sciences Po в Нансі і грант $7000  на оплату проживання (2 роки) в кампусі університету Freie Universität Berlin

Студентам Конференція для студентів з науковими керівниками, 7 травня 2021 року (м. Київ, дистанційно)

Місто проведення: м. Київ, прийом матеріалів: до 3 травня; публікація на сайті: 7 травня; поштова розсилка: 17 травня; форма участі: дистанційна; тематика: мультидисциплінарна; обсяг матеріалів: до 5 сторінок. УВАГА! Конференція студентська. Науково-педагогічним працівникам ВНЗ, викладачам коледжів та працівникам науково-дослідних установ рекомендується брати участь лише у якості наукового керівника.

Кожний учасник отримає іменний сертифікат. Конференцію зареєстровано УкрІНТЕІ (ДНУ у сфері управління МОН України). Посвідчення № 219 від 25.02.2021.

Збірнику з матеріалами конференції буде присвоєно унікальний коди ISBNта DOI. Кожній роботі в збірнику можна присвоїти унікальний DOI за бажанням автора, або замовити швидку індексацію роботи в Google Scholar. Безкоштовно кожен учасник може зробити запит на термінове отримання офіційного підтвердження про участь у конференції, завіреного цифровим підписом та електронною печаткою для надання такого документу в ВНЗ при заповненні рейтингу, захисті дипломних тощо.Сума внеску за публікацію роботи  обсягом до 5 сторінок (включно) становить: 130 грн. Більше інформації .

 

 Студентам Запрошуємо взяти участь у Форумі вищої освіти 2021

Запрошуємо усіх охочих взяти участь у Форумі вищої освіти 2021, який відбудеться 24 квітня в онлайн-форматі. Один з 15 проєктів на тему “TechTalents: поєднання зусиль університету та бізнесу для розвитку талантів” буде презентувати Олексій Турута, доцент кафедри програмної інженерії Харківського національного університету радіоелектроніки, координатор програми TechTalents.
На форумі презентуються найкращі успішні кейси із розвитку університетів, окремих освітніх програм, досліджень, налагодження співпраці з бізнесом, партнерами та громадами, роботи викладачів та адміністрації, розбудови студентського активізму та інших прогресивних практик. Цього року на форум було подано 116 заявок, з яких відібрані 15 найкращих. Форум вищої освіти 2021 проводиться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Голови Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України, організаторами якого є міжнародний фонд відродження, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, Спільнота для навчання та викладання “Прагни вище”, KSE. Участь безкоштовна, реєстрація за посиланням.

 

 Студентам Запрошуємо взяти участь у XXV Міжнародному молодіжному форумі

Запрошуємо усіх охочих взяти участь у роботі XXV Міжнародного молодіжного форуму: «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті», який відбудеться у Харківському національному університеті радіоелектроніки 20-22  квітня у форматі онлайн. В рамках Форуму буде проведено 11 тематичних конференцій та виставка технічної творчості молоді. Пропонуємо ознайомитись з матеріалами конференцій та експонатами виставки. Якщо у вас виникли будь-які питання з приводу роботи Форуму, ви можете звернутись до організаційного комітету:  е-mail: mref21@nure.ua; тел: 7021397, кімн. 437.

 

Студентам Запрошуємо взяти участь у VII-му   конкурсі проєкту «Scholarship в Україні»

26 березня 2021 року стартував VII конкурс проекту “Scholarship в Україні” для студентів ЗВО. Грантонадавачами виступають партнери проекту:
– TurboZaim – сервіс порівняння фінансових послуг, який надає актуальну інформацію щодо пропозицій фінансових організацій.
– AVTOBOOM – компанія, яка займається підбором і поставкою “під ключ” автомобілів з Америки.
– Aweb – інтернет-маркетингове агенство.
– Codes.com.ua – сервіс.
В рамках цього конкурсу ними надається грант переможцям в розмірі 15 000 грн. Для участі в конкурсі студентам потрібно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих організаторами тем. Участь у конкурсі безкоштовна! Детальні умови – на офіційному сайті проєкту.

За умовами конкурсу участь можуть взяти студенти:
– громадяни України;
– 1 – 5 курсу (в т.ч. магістри);
– денної форми навчання;
– на контрактній та бюджетній основі.

Конкурс проходить у такому порядку:
1. Обов’язкова реєстрація на участь у конкурсі.
2. Збір і оцінка робіт запрошеним незалежним журі.
3. Вибір 3х кращих робіт в кожній тематиці.
4. Захист відібраних робіт.

Етапи проведення конкурсу:
1. Прийом заявок та робіт – з 26 березня по 5 липня 2021 року
2. Оцінка робіт членами журі – за 5 по 19 липня 2021 року
3. Захист робіт та нагородження переможців – липень 2021 року
За підсумками захисту будуть визначені переможці. Студенти, які посядуть перші місця, отримають грант на навчання на суму 15000 грн кожен, а студенти, які посядуть другі та треті місця, отримають заохочувальні грошові призи (по 4000 грн та 2000 грн у відповідності).

 СтудентамОголошено приймання заявок на здобуття стипендій на навчання
У рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ та дослідників словацькою стороною оголошено приймання заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині у 2021/2022 академічному році. Заявки подаються в онлайн режимі на інтернет сторінках за веб-адресами: https://www.stipendia.sk або https://www.scholarships.skде також можна дізнатися детальнішу інформацію щодо умов участі у стипендіальній програмі.

Подання триває до 30 квітня 2021 року.

СтудентамЗапрошення до інтернет-опитування “Безпека та довіра”

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні «Безпека та довіра». Це дослідження проводиться з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки у районах м. Харкова та Харківської області.

За результатами опитування будуть встановлені пріоритетні напрями забезпечення публічної безпеки і порядку на території Вашого мешкання на поточний рік та оцінено ефективність роботи правоохоронних органів у минулому році. Пройти опитування можна на комп’ютері, планшеті або смартфоні за посиланнями (натисніть, введіть або скопіюйте посилання у адресну строку браузера):

survey.univd.edu.ua/index.php/448549

Ви можете також пройти опитування, натиснувши на цей банер на сайті Харківської обласної державної адміністрації (внизу головної сторінки) або Вашої районної адміністрації. Також можливо зайти через наведений QR код з будь якого мобільного пристрою. Відповіді на запитання займуть у Вас 10-15 хвилин. За необхідності Ви можете перервати заповнення анкети та продовжити її заповнювати у вільний час – для цього натисніть «Продовжити пізніше» у правому верхньому куті екрана, а для повернення натисніть «Завантажити незавершене опитування» у тому ж місці. Опитування абсолютно анонімне. Результати обчислюватимуться в узагальненому вигляді з групуванням по районах міста та області. Це щорічне моніторингове дослідження проводиться з 2013 року Харківським національним університетом внутрішніх справ (науково-дослідною лабораторією з проблем протидії злочинності) спільно з Головним управлінням Національної поліції в Харківській області за підтримки Соціологічної асоціації України, Консультативної місії Європейського Союзу та Харківської обласної державної адміністрації в рамках комплексної регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області та Плану заходів з реалізації стратегії розвитку Харківської області на 2021–2027 роки. Якщо у Вас виникнуть запитання, Ви можете звернутись до виконавців за адресою: ndl@univd.edu.ua.

Конференція для студентів з науковими керівниками, 16 квітня 2021 року

(м. Кропивницький, дистанційно)

Студентам

Місто проведення: м. Кропивницький, прийом матеріалів: до 12 квітня; публікація на сайті: 16 квітня; поштова розсилка: 26 квітня.

Завантажити інформаційний лист конференції

Форма участі: дистанційна; тематика: мультидисциплінарна; обсяг матеріалів: до 5 сторінок.

Конференція студентська. Науково-педагогічним працівникам ВНЗ, викладачам коледжів та працівникам науково-дослідних установ рекомендується брати участь лише у якості наукового керівника.

УВАГА! Конференція студентська. Науково-педагогічним працівникам ВНЗ, викладачам коледжів та працівникам науково-дослідних установ рекомендується брати участь лише у якості наукового керівника. Сума внеску за публікацію роботи  обсягом до 5 сторінок (включно) становить: 130 грн.

ДЛЯ МОЛОДІ України: ZOOM EDITION

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Erasmus Student Network Kyiv, за підтримки Представництва ЄС в Україні у співпраці з МОН України, Міністерством молоді та спорту України, Інформаційним центром Еразмус+ молодь та Європейський корпус солідарності, закладами вищої освіти України та випускниками Програми Еразмус Мундус, перетворюють квітень на місяць Програми ЄС Еразмус+ 4 заходи для молоді всієї України, безліч безкоштовних можливостей саме для Вас – навчання, практика, викладання та стажування в провідних європейських університетах, молодіжні обміни та волонтерства.

Tоп-поради для подачі заявок на участь

історії успіху від українців у межах Еразмус+

✔5 квітня – «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – KYIV» – https://bit.ly/39wRpzp

✔12 квітня – «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – NORTH» – https://bit.ly/3rIgIEN

✔19 квітня – «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – WEST» – https://bit.ly/3uahzzX

✔26 квітня – «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – SOUTH-EAST» –

https://bit.ly/2Pdp1vr

РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА. Кожен захід має окрему форму реєстрації для участі. Підтвердження

щодо участі будуть надіслані учасникам на е-пошту вказану під час реєстрації.

СТИПЕНДІЙНА ПРОГРАМА GFPS ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО СТУДЕНТСТВА

Ти навчаєшся в українському вищому навчальному закладі, береш активну участь в громадському

житті і хочеш навчатися в Німеччині? Тоді подавай заявку на стипендію GFPS!

Стипендійна програма пропонує:

  • щомісячну стипендію в розмірі 863 євро;
  • можливість провести навчальний семестр в державному університеті Німеччини на твій вибір та допомогу при зарахуванні;
  • безкоштовну участь у двох наукових і культурних семінарах, на початку та в кінці семестру.

Вимоги:

  • бути громадянкою/громадянином України та постійно проживати на території України;
  • під час подання заявки та перебування у Німеччині (у разі отримання стипендії) мати статус

студента/-ки українського ВНЗ та вік, що не перевищує 26 років;

  • навчатися на денній формі навчання;
  • раніше не отримувати стипендії на навчання в Німеччині більше ніж на один семестр;
  • відповідати вимогам посольства Федеративної Республіки Німеччини в Києві ;
  • впевнено володіти німецькою мовою на момент отримання стипендії;
  • брати активну участь у житті громадянського суспільства та цікавитися європейськими ідеями.

Дедлайн: 30 квітня

Детальніше про заявку та стипендію: https://bit.ly/3rxb5JI

24 квітня, в форматі Sprechstunde ми розкажемо детальніше про стипендію. Якщо маєш питання

та для реєстарації на зустріч пиши на адресу: ukraine@gfps.org

Заповнити реєстраційну форму можна за посиланням

Команда студентів ХНУРЕ – переможці Кубку Харкова з футболу серед іноземних громадян

Іноземні студенти Харківського національного університету радіоелектроніки взяли участь у Кубку Харкова з футболу серед іноземних громадян – «Kharkiv African Community Championship». За результатами змагань команда посіла перше місце та виграла кубок іноземної ліги Харкова. Президент команди – Осман Осман, начальник відділу по роботі з іноземними громадянами та особами без громадянства ХНУРЕ. Змагання відбулись 28 березня на базі спортивного комплексу Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”.

Студентам Студентам Студентам Студентам Студентам

До уваги студентів

Запрошуємо студентів ХНУРЕ на навчання до Федеративної Республіки Німеччина

Запрошуємо студентів третього, четвертого та п’ятого курсів Харківського національного університету радіоелектроніки взяти участь у конкурсному відборі для навчання за програмою «Інтернаціональний семестр» в Університеті Аален, Федеративна Республіка Німеччина (Осінній семестр 2021-2022 навчального року).

Студентам, які бажають взяти участь, необхідно до 30.03.2021р. підготувати пакет документів:

  • Академічна довідка за останній рік (деканат факультету);
  • CV;
  • Рекомендаційний лист від декану факультету (англ. мовою);
  • Мотиваційний лист (англ. мовою);
  • Сертифікат володіння англійською мовою (не нижче В2)

З програмою курсів для бакалаврів ХНУРЕ можна ознайомитись за посиланням.

З програмою курсів для магістрів ХНУРЕ можна ознайомитись за посиланням.

Усім зацікавленим звертатися у Відділ міжнародних зв’язків, кімната 3 головного корпусу або за електронною поштою: international_dept@nure.ua

Королівство Саудівська Аравія повідомляє про можливість отримання безкоштовної освіти

в саудівських університетах. Детальна інформація щодо стипендій за посиланням та в інформаційному листі.

  Студентам Запрошуємо магістрів ХНУРЕ на навчання у Швеції

Відкрито конкурсний відбір для магістрів Харківського національного університету радіоелектроніки для навчання у Королівстві Швеція в Університеті Ліннеус (Осінній семестр 2021-2022 навчального року).  Студенти матимуть можливість отримати стипендію на навчання в Університеті Ліннеус за програмою ERASMUS +.
З програмою курсів можна ознайомитись за посиланням. Усім зацікавленим звертатися у Відділ міжнародних зв’язків, кімната 3 головного корпусу або за електронною поштою: international_dept@nure.ua

До уваги студентів

Агенція Campus France пропонує вашій увазі інформацію, розміщену на офіційному українському сайті, щодо документів та оформлення візи

для навчання у Франції. Також є можливість записатись на безкоштовні консультації з представниками Campus France у Харкові, які відбуваються з 3 березня кожної другої середи.

Студенти ХНУРЕ розпочали навчання у Франції

В рамках договору укладеного між Харківським національним університетом радіоелектроніки та Університетом міста Лімож (Франція), з 1 березня студенти ХНУРЕ, які пройшли конкурсний відбір, отримали стипендію від Erasmus+ та розпочали навчання за програмою «Інтернаціональний семестр». Керівник програми Тетяна Ткачова, начальник відділу міжнародних зв’язків Харківського національного університету радіоелектроніки.

Студентам Студентам

Відбулися захисти звітів з навчальної та виробничої практики

06.03.2021 р. на кафедрі ЕК в режимі онлайн-конференції в присутності комісії відбулися захисти звітів з навчальної та виробничої практики студентів освітньо-професійної програми Економічна кібернетика.

Усі студенти продемонстрували високий рівень підготовки та знань предметної області.

Вітаємо всіх студентів з успішним проходженням практики та бажаємо успіхів в подальшому навчанні.

Студентам Студентам Студентам Студентам

 

Студентам🔥Шукаємо розробників, менеджерів проєктів, дизайнерів і маркетологів на проєкт Boot Camp

(https://it-kharkiv.com/tvij-pershyj-dosvid-v-it-za-odyn-klik-vid-tebe-na-boot-camp/)Харків.
Якщо у вас є досвід роботи в IT, ви маєте портфоліо чи готові Pet-проєкти на Git, реєструйтеся на Boot Camp за посиланням.

(https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSddskrLU2BbVArzC-2MEzhFhobYxgf06fYgrcaQed2fi5E14Q/viewform?usp=sf_link)

🚀Ми шукаємо початківців:

– HTML-фахівців
– Angular.js-розробників
– React.js-розробників
– Java-розробників
– Python (Django)-розробників
– PHP-розробників
– Node.js, Firebase-розробників
– Тестувальників
– Маркетологів
– Спеціалістів з Product Management
– Менеджерів проєктів
– Фахівців з Data Analysis
– UI/UX-дизайнерів

Нагадуємо, якщо бачите себе в списку — реєструйтеся за посиланням (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSddskrLU2BbVArzC-2MEzhFhobYxgf06fYgrcaQed2fi5E14Q/viewform?usp=sf_link).
Якщо маєте власну ідею екопроєкту, також зазначайте це у формі реєстрації.

📨Після реєстрації ми надішлемо тобі листа із запрошенням на тестування.
На тебе також чекатиме тестування із soft skills.

⏰Старт розробки: квітень 2021 р.
Презентація проєктів: травень 2021 р.

До зустрічі на Boot Camp!

 

Хакатон Empowering Youth

Ти коли-небудь замислювався про те, щоб перетворити ідею на діючий прототип, на продукт чи послугу, а зрештою – на компанію, яка є невід’ємною частиною життя?

Garage48 запрошує тебе на хакатон Empowering Youth, що буде проходити онлайн 1-4 квітня 2021 року.

Ми запрошуємо студентів з таких галузей:

Розробка та дизайн програмного забезпечення

Маркетинг

Розвиток бізнесу

Проектний менеджмент

А також чекаємо мотивовану молодь зі сфери транспорту, медицини, соціального благополуччя, туризму з баченням та внутрішнім стимулом створювати нові рішення та нові продукти, послуги та використати цей хакатон як можливість втілити першу версію своєї ідеї у реальність!

Реєструйся як індивідуальний учасник чи команда, з ідеєю чи без неї до 28 березня

Використовуй унікальну можливість!

Курс лекцій з французької мови

З 25.02.2021 р. у ХНУРЄ розпочнеться курс лекцій з французької мови (початковий рівень, А-1). Заняття будуть проходити на 5-ій та 6-ій парі щовівторка та щочетверга в гібридному форматі (ауд. 336 головного корпусу та онлайн за цим же розкладом).

Курс лекцій буде проводитись для співробітників та студентів ХНУРЕ.

Лекції буде проводити пан Емманюель Ніколя Фешо.

Для всіх зацікавлених, які зареєструються у таблиці, буде надіслана анкета для визначення рівня володіння французькою мовою.

Усім бажаючим прослухати цей курс необхідно до 22.02.2021 року зареєструватися за посиланням у таблиці, у домені nure.

зареєструватись до 22 лютого у таблиці

 

Університетська агенція Франкофонії (УАФ) запрошує прийняти участь у конкурсі на отримання стипендії для проходження професійного стажування! 

Використовуй унікальну можливість!

Стажування проводиться від одного до трьох місяців у 2021 році за умови, якщо це передбачено навчальним планом.

Місце: будь-яка країна. Кінцевий термін подання документів: 23 березня 2021 року.

Період проходження стажування: з 15 квітня по 17грудня 2020 року.

Витрати за рахунок агенції: щомісячна стипендія, проїзд в обидва кінці, медичне страхування.

ВАЖЛИВО: До конкурсу допускаються кандидати, які на момент проходження стажування не мають жодного диплому про вищу освіту.

Програма «Всесвітні студії» фонду Віктора Пінчука

1 лютого 2021 року Фонд Віктора Пінчука розпочав 12-й конкурсний добір учасників грантової програми «Всесвітні студії», яка з 2009 року надає можливість талановитим молодим українським студентам та професіоналам отримати гранти на навчання за магістерськими програмами в 200 кращих університетах світу. Метою програми є формування групи професіоналів, здатних стати рушійною силою перетворень в Україні.

Прийом документів триватиме на сайті програми worldwidestudies.org з 1 лютого до 15 травня 2021 року.

Підтримка надається тим аплікантам, хто планує навчання в галузях, які є особливо важливими для розвитку України, а саме: аграрні науки, альтернативна енергетика, державне управління, інженерія та технології, публічне право, екологія й охорона навколишнього середовища. Фонд також може розглядати заявки для отримання гранту в інших галузях, але потенційні кандидати мають представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.

Стипендія фонду Конрада Аденауера

 для навчання в  Німеччині

Фонд Конрада Аденауера надає підтримку для навчання іноземців у вищих навчальних закладах Федеративної Республіки Німеччина. Завдяки такому сприянню молоді люди мають можливість здобути диплом вищого навчального закладу ФРН (магістерська стипендія) або ступінь доктора наук (написання та захист дисертації) й поглибити свої фахові знання. Таким чином ФКА хоче зробити внесок у підвищення кваліфікації молодих науковців, очікуючи, що згодом на своїй Батьківщині стипендіати зможуть взяти на себе відповідальність за розвиток держави та суспільства, зокрема – у політиці та публічному управлінні, науці та економіці, мас-медіа та культурі, а також у міжнародних організаціях.

Кінцевий термін подання аплікаційного пакету документів: 28 лютого 2021 року.

Подавати заявки можуть студенти всіх наукових дисциплін, які найпізніше станом на червень 2021 року закінчать щонайменше чотири курси вищого навчального закладу.

СтудентамВебінар 15 лютого 2021р. о 19.00 «Стипендіальна програма ім.Л.Кіркланда і як на неї потрапити?”

15 лютого 2021 року о 19.00 (за київським часом) відбудеться вебінар на тему: «Що таке стипендіальна програма ім.Л.Кіркланда і як на неї потрапити?”

Вебінар буде проводити Іван Кульчицький (https://www.facebook.com/kulchytskyy.ivan),

який має досвід участі у цій програмі

Участь безкоштовна. Реєстрація: https://forms.gle/38R8UftDXswQvkA88

Про цю програму та її умови Ви можете прочитати за посиланнями:

https://www.prostir.ua/?grants=stypendialna-prohrama-im-lejna-kirklanda-2021

https://kirkland.edu.pl/ru/

Кінцевий термін подання заявки – 1 березня 2021 року

Кому буде корисна дана інформація:

Якщо Ви:

  • маєте повну вищу освіту (магістр або спеціаліст);
  • віком до 45 років;
  • громадянин України;
  • експерт; політик; працівник державних органів влади; підприємець; менеджер; представник ГО; діяч культури та мистецтва; викладач, науковець чи журналіст,

та хочете вивчити європейський досвід у своїй галузі, пройшовши 9-ти місячне проєкне або 4 місячне наукове стажування в Польщі, найкращий варіант подати свої документи на стипендію імені Л.Кіркланда.

Прослухавши Вебінар Ви дізнаєтеся:

  • Що таке стипендійна програма ім.Л.Кіркланда?;
  • Чи варто Вам подавати документи на програму ім.Л.Кіркланда?;
  • Які документи потрібно готувати для подачі на стипендію?;
  • Як правильно заповнити аплікаційну форму?;

Зареєструватися для участі:

https://forms.gle/38R8UftDXswQvkA88

Студентам

Розпочався прийом заявок на здобуття стипендії імені Фулбрайта

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта/Київського офісу Інституту Міжнародної Освіти оголосило про початок приймання заявок для участі у чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування й проведення досліджень на 2022-2023 академічний рік.За посиланням інформація про щорічні конкурси для українських науковців, викладачів, спеціалістів, студентів та випускників ЗВО, представників громадських організацій. Програма імені Фулбрайта посідає чільне місце у системі міжнародної освіти та успішно діє з 1946 року, нині – більш аніж у 160 країнах світу. За час існування Програми в Україні – з 1992 року – понад 1100 українців навчалися, стажувалися, проводили дослідження у США; більше ніж 750 американців викладали в українських вищих навчальних закладах і займались науковою працею.

 

Студентам

Запрошуємо взяти участь в опитуванні

Харківський національний університет радіоелектроніки бере участь у соціологічному моніторингу розповсюдження залежної поведінки серед молоді “Молодь та наркотики”. Окрім запитань про залежну поведінку до складу опитувальника включено психодіагностичні методики спрямовані на вивчення особистості, скринінг проявів найпоширеніших серед молоді психологічних проблем таких як: депресія, тривожність, травматичний досвід, булінг тощо.

Опитування повністю анонімне та регулярно проводиться з 1995 року серед студентської молоді міста Харкова Соціологічною Асоціацією України та Харківським національним університетом внутрішніх справ за підтримки Департамента науки і освіти ХОДА в межах комплексної регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2020-2022 роки.

Пройти опитування можна за посиланням.

 

YEP запрошує стартапи на інкубаційну програму YEP!Starter

YEP!Starter — інкубаційна програма для стартапів на ранній стадії розвитку. Вона зекономить тобі 10 000 годин, необхідних для того, аби стати професіоналом.

Інкубаційна програма для стартапів YEP!Starter відбувається за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Міністерства закордонних справ Естонії та Garage48.

У 2020 випускники програми отримали 157000$ інвестицій у стартапи. Ми готові навчати, щоб ти також перетворив свою ідею на масштабний прибутковий проєкт. Безкоштовно, долю зі стартапів також не беремо. Ти готовий?

 

Вступ до аспірантури

Відділ аспірантури та докторантури з 4.02.2021 р по 12.02.2021р. проводить прийом документів для вступу до аспірантури на контрактній основі.

Вступні іспити з 16 по 24 лютого, зарахування з 1 березня 2021 р.

 

СтудентамКонкурс на стипендію ім. Лене Кіркленда в 2021/2022 н.р.

Дослідження в Польській академії наук – Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркленда

Стипендія надає можливість пройти наукове стажування в Польщі,  у тому числі в інститутах Польської академії наук.
Пропонується два види стипендії;
• стипендія Кіркленда – це 9-місячна стипендія для експертів, що мають щонайменше 2 роки професійного досвіду;
• Кігкленд Reseагсh – це 4-місячна стипендія для дослідників із щомісячною стипендию розміром близько 1450,00 евро.

Заявки можна подавати до 1 березня 2021 року.
Більше інформації можна знайти на веб-сайті програми (польською та англійською мовами) та веб-сайті Представництва ПАН у Киеві.

Повний текст листа.

Запрошуємо студентів взяти участь у студентському кейс-чемпіонаті Financial case

від Kernel.

Студентам   Вітаємо з прийдешніми святами та  запрошуємо ваших студентів взяти участь у студентському кейс-чемпіонаті Financial case від Kernel.
Проєкт буде цікавим для  всіх, хто полюбляє аналітику даних і хотів би розвиватись у галузі міжнародних фінансів
Хто може брати участь:
для студентів 3+ курсів та випускників 2018-19 рр. економічних та/або STEM спеціальностейДедлайн подачі рішення: 14 лютого
Деталі та реєстрація на сторінці проєкту
 
Офіційне запрошення.
Будемо щиро вдячні за співпрацю та поширення інформації серед  студентів та у соціальних мережах.
Інформація для розміщення у соціальних мережах за посиланням
 — https://docs.google.com/document/d/1SRQpaVfSHvN8BSqVK70-dqsKf5vAE22WESGqBTw_ndk/edit?usp=sharing. З вдячністю та повагою, Команда CASERS

Головна кейс-спільнота України

FACEBOOK: CASERS

MOBILE:  +38 (050) 056 27 70

VIBER/TELEGRAM: +38 (050) 056 27 70

.
.
Студентам
Цього тижня (21 -24 грудня) на кафедрі ЕК відбувся онлайн-захист магістерських атестаційних робіт.
Представлені до захисту роботи були виконані на високому професійному рівні, відрізнялися різномаїттям тем та містили багато аналітичного матеріалу. Відповідно і оцінки були отримані високі.
Щиро вітаємо всіх наших студентів-магістрів з успішним захистом!
Напередодні новорічних свят бажаємо всім Вам успіху, нових та цікавих зустрічей, творчої наснаги та, звичайно, здоров’я!
#КафедраЕК – це Лідер Освіти, що Генерує Особистість!

 

Інститут програмних систем Макса Планка (MPI-SWS) пропонує дослідні стажування студентам і аспірантам. 

Очікується, що стажисти будуть вирішувати нові складні дослідницькі завдання в тісній співпраці з аспірантами та викладачами інституту. Успішні стажування часто призводять до публікацій у співавторстві на провідних наукових конференціях. Можливості стажистів обмежені, а прийом дуже конкурентоспроможний.

Всі стажери отримують щомісячну стипендію, безкоштовне житло та проїзд в інститут, в якому проходить стажування, і назад.

Терміни подачі заявок на літнє стажування:

Ранній термін: 31 грудня (для стажувань, що починаються в травні або червні)

Пізній термін: 31 cічня (для стажувань, що починаються в липні або серпні)

СтудентамУвага! Міжнародні програми для студентів!

У четвер об 11.30 відбудеться онлайн захід: “Презентація навчання та освітніх програм у Франції”.

Під час заходу директор Аьянс Франсез м. Харкова Фабріс Дісд‘є та представник Кампус Франс Анастасія Дербунова презентують можливості для участі у міжнародних програмах для студентів.
Зустріч відбудеться в онлайн форматі.

 

 

 

 

Студентам     АНКЕТУВАННЯ СТУДЕНТІВ

В РАМКАХ WARN-ПРОЄКТУ   “АКАДЕМІЧНА ПРОТИДІЯ ГІБРИДНИМ ЗАГРОЗАМ”  ERASMUS+  CAPACITY BUILDING PROJECT 610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP

Для оновлення освітньо-професійної програми Управління фінансово-економічною безпекою, спеціальність 073 Менеджмент (в рамках WARN-проєкту Erasmus+ Capacity Building Project 610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP https://warn-erasmus.eu/ua/ ) проводиться постійне опитування роботодавців та студентів щодо оновлення навичок в умовах гібридних впливів.

анкета для студентів:          Анкетування работодавців та студентов в рамках WARN-проєкту Erasmus+

 

Студентам   Студентам

Запрошуємо студентів взяти участь  у літньому професійному конкурсі   від компаній-лідерів українського бізнесу People Management Challenge.

Це перший міжгалузевий кейс-чемпіонат за напрямком управління людським капіталом.

Серед партнерів проєкту компанії METRO, UKRSIBBANK, GRAMMARLY, WARGAMING та інші.

Викладачі та студенти можуть використовувати цей кейс як елемент літніх стажувань, додаткових онлайн занять. В рамках кейсу відбудуться вебінари та панельні дискусії. Це класна можливість продовжувати професійний  розвиток та представити університет перед компаніями-лідерами ринку.

Головний приз — 10 000 грн — чудова можливість провести літо з користю))

Офіційне запрошення на участь у чемпіонаті у вкладенні до листа!

Просимо поширити інформацію серед студентів і викладачів та на офіційних ресурсах університету у соціальних мережах.

Інформація  за посиланням: https://bit.ly/2VG2Jm4

Збирайте команду та долучайтеся до чемпіонату!

📌 Деталі та реєстрація: https://bit.ly/2BpW3Sc

Головна кейс-спільнота України     CASERS

 

СтудентамОнлайн захист бакалаврів на кафедрі ЕК

23 червня відбувся захист атестаційних робот здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання за спеціальністю 051 Економіка освітньо-професійної програми “Економічна кібернетика”.

Члени атестаційної комісії відзначили, що студенти беруться за важкі, але цікаві для них проекти, вільно володіють рідною мовою. Всі роботи виконано на актуальні і сучасні теми.

Вітаємо наших, тепер вже бакалаврів з прекрасними результатами захистів і бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

Студентам Студентам Студентам

СтудентамCASERS продовжує інформувати  провідні ЗВО та викладачів-новаторів України

про найцікавіші можливості для практичної освіти від представників бізнесу та органів державної влади.

Наразі, запрошуємо Ваших студентів взяти участь у новому кейсі від Національного банку України – Коронакриза: НБУ завдає удар у відповідь

Викладачі можуть використати цей кейс у своїй програмі.

Запропонований реальний кейс з Національним банком України може бути відмінним доповненням!

Щоб взяти участь, необхідно:

1. Бути студентом, або випускником 1-3 років;

2. Бути громадянином України;

3. Любити фінанси та мати жагу до реформування банківського та фінансового

сектору України;

4.Брати участь можна самостійно або в команді від 2 до 5 осіб

5. Зареєструватись на платформі casers за посиланням – https://casers.org/cases/koronakriza-nbu-zavda-udar-u-v-dpov-d

Офіційне запрошення від Національного банку – Студентам

ДО УВАГИ кандидатів для навчання на кафедрі війскової підготовки офіцерів запасу

За умов виконання карантинних заходів щодо запобігання поширення захворювання на COVID-19, прийом документів на зарахування кандидатом для навчання на кафедрі військової підготовки офіцерів запасу Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” буде здійснюватися з 25 травня 2020 року:

  • в електронному вигляді за електронною адресою: kafedraVPOZ2020@gmail.com 
  • або індивідуально за адресою: ВІТВ НТУ “ХПІ”: 61098, м. Харків – 98, вул. Полтавський шлях, 192. (щоденно, крім суботи-неділі з 09.00 до 13.00   на КПП зі сторони танка).

     Телефони для довідок:                 095-016-89-33 (основний);  067-5-427-427

      Документи для зарахування кандидатом:

  • заява (зразок на сайті кафедри/ВІТВ-абітурієнт-заява студента);
  • копію паспорта (1, 2, прописка);
  • копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • посвідчення про приписку до призивної дільниці.

      ДАТИ ЗБОРУ КАНДИДАТІВ НА НАВЧАННЯ, БУДУТЬ ВИЗНАЧЕНІ ПІСЛЯ РОЗГЛЯДУ НАДАНИХ ДОКУМЕНТІВ.

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ В МАГІСТРАТУРУ ХНУРЕ!

З 12 травня 2020 року починається реєстрація на ЄВІ (єдиний вступний іспит) з іноземної мови, який проводиться у формі ЗНО!
У 2020 році для вступу до магістратури ХНУРЕ необхідно скласти 2 вступних випробування: (…)
  1. 1) ЄВІ з іноземної мови (у формі ЗНО);
  2. 2) вступне фахове випробування зі спеціальності (складається в ХНУРЕ, серпень)
Приймальна комісія ХНУРЕ звертає увагу, що для вступників, які будуть вступати до магістратури на неспоріднену спеціальність (тобто якщо попередній ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) здобуто за іншою спеціальністю або іншим напрямом), тепер немає необхідності складати додаткове фахове вступне випробування. Додаткове фахове випробування при вступі до магістратури ХНУРЕ у 2020 році скасовано!

3D визуализация бизнесмен красный восклицательный знак — стоковое фото   Порядок перевірки на академічний плагіат

атестаційних робіт на здобуття ступеня «магістр»

здійснюється  відповідно до таких документів:

1. Положення про атестаційну роботу здобувачів ВО на другому (магістерському) рівні (Наказ ХНУРЕ від 01.11.2019 р. №419).
2. Положення про протидію академічному плагіату в ХНУРЕ (Наказ ХНУРЕ від 28.04.2017 р №290).
3. Інструкція щодо порядку перевірки на академічний плагіат атестаційних робіт на здобуття ступеня «магістр» (Розпорядження ХНУРЕ від 29.03.2019 р. №51Р).

Студентам 15 листопада 2019 року   в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбудеться

XV Міжрегіональний Ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття». Час проведення: 11.15 – 14.00.

Шановні студенти, запрошуємо вас відвідати Ярмарок вакансій!

Увага, студенти 4 курсу!

У 2020 році усі студенти при вступі до магістратури будуть здавати Єдиний вступний іспит з іноземної мови. На даний час на сайті Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/pidgotovka-yefvv-yevi/   є повна інформація щодо тестів 2019 року. Прохання ознайомитись з цією інформацією для їх підготовки до ЄВІ 2020 року.