Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ЕК)

Мова:

Зменшення нерівності

ЦІЛЬ 10.

ЗМЕНШЕННЯ НЕРІВНОСТІ

10.1. Міжнародний проєкт Erasmus+ КА 2 СВНЕ «Universities-Communities: strengthening cooperation /UNICOM»

Загальна мета проєкту – розробити державну політику Міністерства освіти та науки України щодо третьої місії українських університетів; дослідити найкращі практики співробітництва між ЗВО та територіальними громадами на підставі релевантного досвіду країн ЄС (Італія, Німеччина, Швеція, Чехія та Латвія); розвиток соціальної ролі університету та стимулювання співробітництва ЗВО та громад; впровадження ефективних моделей співробітництва між об’єднаними громадами та ЗВО для забезпечення соціальної згуртованості, інклюзії та стійкого розвитку.

Координатор проєкту від ХНУРЕ – к. н. держ. управ., доцент кафедри ЕК  Колісник М.М.

 

 10.2. Міжнародний воркшоп «Третя місія університетів – виклики та європейські перспективи», який виконується в межах проєкту Еразмус + КА2 «Університети – громади: посилення співробітництва» (https://eces.nure.ua/nauka-i-mizhnarodne-spivrobitnictvo/mizhnarodnij-proiekt-erazmus-unicom)

 

10-12.07.2023 кафедра ЕК ХНУРЕ виступила співорганізатором та модератором міжнародного воркшопу «Третя місія університетів – виклики та європейські перспективи», який виконується в межах проєкту Еразмус + КА2 «Університети – громади: посилення співробітництва».

Науковий захід зібрав більше 150 спікерів та учасників з 14 країн світу, які обговорили освітні, наукові, соціальні, культурні, екологічні та інші питання розвитку ЗВО у сучасному турбулентному світі.

Серед спікерів воркшопу були заступник міністра освіти та науки України, керівниця Національного Еразмус-офісу, представники НАЗЯВО, європейських агенцій забезпечення якості, НАПНУ, європейських університетів, неурядових організацій. Максим Колісник, доцент кафедри ЕК, модерував секцію з підприємництва в університетах.

Проєкт Еразмус+КА2 розрахований на 4 роки та має на меті розробити державну політику Міністерства освіти та науки України щодо третьої місії українських університетів. Цілями проєкту є: дослідити найкращі практики співробітництва між ЗВО та територіальними громадами на підставі релевантного досвіду країн ЄС (Італія, Німеччина, Швеція, Чехія та Латвія); розвиток соціальної ролі університету та стимулювання співробітництва ЗВО та громад; впровадження ефективних моделей співробітництва між об’єднаними громадами та ЗВО для забезпечення соціальної згуртованості, інклюзії та стійкого розвитку. Виконавцем проєкту від ХНУРЕ є кафедра ЕК.

Зменшення нерівності Зменшення нерівності Зменшення нерівності Зменшення нерівності Зменшення нерівності Зменшення нерівності