Конкурс: Erasmus Jean Monnet: Modules
Назва: Україна-ЄС: Цифрові інновації встановлюють зв’язки для змін
Проект: #101047751
Акронім: EUDI4C
Період: 2021-2024 роки
Загальний обсяг фінансування – 24 тис. евро.
Координатор:
професор кафедри економічної кібернетики та управління економічною безпекою, професор, доктор економічних наук
Учасники проекту:
завідувач кафедри економічної кібернетики та управління економічною безпекою професор, доктор економічних наук;
доцент кафедри економічної кібернетики та управління економічною безпекою, доцент, кандидат економічний наук;
Лазло Вертеші
Dr. habil, PhD з економічних наук, PhD з юридичних наук, Будапештський університет технологій та економіки, Угорщина;
Девід Кайла
доцент, PhD з економічних наук, заступник декана факультету права, економіки та менеджменту, Університет Анже, Франція.
Загальна мета проекту – привернути увагу української спільноти до необхідності цифрових інновацій у всіх сферах суспільства з метою сприяння інтеграції та співпраці між Україною та Європейським Союзом, впроваджуючи найкращий досвід та стратегії для змін.
Основні завдання:
- надання студентам необхідних знань та навичок у сфері розвитку цифрових інновацій як ключового чинника української стратегії щодо інтеграції до ЄС;
- заохочення молодого покоління, дослідників, професіоналів-практиків, викладачів та інших академічних представників до вивчення цифрових інновацій Європейського Союзу;
- заохочення молоді до поширення досвіду досліджень цифрових інновацій ЄС та політики їх регулювання;
- сприяння діалогу між науковим світом і суспільством, виявляючи прогалини в цифровізації та визначаючи напрям стратегії для українського суспільства з урахуванням досвіду ЄС у цифровій сфері;
- поширення теоретичних і практичних знань про роль цифрових інновацій в ЄС та їх значення для України;
- просування наукових знань про розвиток цифрових інновацій та їх вплив на інтеграцію до ЄС;
- створення та посилення співпраці за програмами Erasmus+ між університетами-партнерами.
Курси проекту:
- Цифрові інновації, що працюють для людей;
- Політика і стратегія ЄС щодо цифрового регулювання та кібербезпеки у цифровій ері.
Силабус дисципліни про проєкту EUDI4C –
НОВИНИ ТА ПОДІЇ ПРОЕКТУ І ЗАХОДІВ, ЩО ПРОВОДЯТЬСЯ ДЛЯ ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЇ
30 квітня 2022 року
Презентація результатів навчання з дисципліни «Україна-ЄС: цифрові інновації для змін»
За результатами вивчення курсу «Україна-ЄС: цифрові інновації для змін» слухачі представили презентації та висловили думку щодо розвитку цифрових інновацій у ЄС та використання європейського досвіду в Україні. До заходу було запрошено Дубровіну Надію, PhD з економічних наук, доцента Університету економіки та менеджменту в Братиславі. Надія Дубровіна проводить дослідження щодо розвитку цифрових інновацій в медицині у країнах ЄС, зокрема у Словаччині і виступила експертом щодо оцінки результатів навчання.
Вдячні кожному, хто долучився до співпраці в межах імплементації міжнародного проєкту Еразмус+ Жан Моне Модуль «Україна-ЄС: Цифрові інновації встановлюють зв’язки для змін» #101047751-EUDI4C, який реалізується на кафедрі економічної кібернетики та управління економічною безпекою Харківського національного університету радіоелектроніки.
27 квітня 2022 року
Відбулася зустріч з з László Vértesy Dr. habil; PhD jur; PhD œc. Будапештського університету технологій і економіки. Захід було організовано у форматі «живої бібліотеки». Учасники заходу мали можливість дізнатися про імплементацію цифрових інновацій в банківському секторі та публічному адмініструванні в ЄС, а також про особливості цифровізації сучасних бізнес-процесів та роль права в мінімізації ризиків цифрової економіки.
Зустріч з з László Vértesy організована в межах міжнародного проeкту Еразмус+ Жан Моне Модуль «Україна-ЄС: Цифрові інновації встановлюють зв’язки для змін» #101047751-EUDI4C, який реалізовується на кафедрі економічної кібернетики та управління економічною безпекою Харківського національного університету радіоелектроніки.
22 квітня 2022 року
Гостьовий лектор з Будапештського університету технологій і економіки László Vértesy
#ХНУРЕ #nure #JeanMonnet #ЖанМоне #erasmus #digitalinnovations
Відбулася он-лайн лекція на тему «Digital law application in business and Artificial Intelligence».
Спікер лекції – László Vértesy, Dr. habil; PhD jur; PhD œc. Будапештського університету технологій і економіки.
Учасниками зустрічі виступили студенти, аспіранти та викладачі Харківського національного університету радіоелектроніки, а також інших закладів освіти.
Під час зустрічі спікер проаналізував особливості процесів діджиталізації правового регулювання суспільних відносин у державі.
Зустріч з László Vértesy організована в межах міжнародного проекту Еразмус+ Жан Моне Модуль «Україна-ЄС: Цифрові інновації встановлюють зв’язки для змін» #101047751-EUDI4C, який реалізується на кафедрі економічної кібернетики та управління економічною безпекою Харківського національного університету радіоелектроніки.
21 квітня 2022 року
Зустріч з David Cayla у форматі «живої бібліотеки»
Відбулася зустріч з David Cayla PhD, доцента з економіки Університету Анже, Франція. Захід було організовано у форматі «живої бібліотеки». Учасники заходу мали можливість дізнатися про особливості регулювання конкуренції в умовах цифрової економіки, а також про стан та розвиток цифрових інновацій в ЄС.
Зустріч з David Cayla організована в межах міжнародного проекту Еразмус+ Жан Моне Модуль «Україна-ЄС: Цифрові інновації встановлюють зв’язки для змін» #101047751-EUDI4C, який реалізовується на кафедрі економічної кібернетики та управління економічною безпекою Харківського національного університету радіоелектроніки.
20 квітня 2022 року
Гостьовий лектор з Будапештського університету технологій і економіки László Vértesy
#ХНУРЕ #nure #JeanMonnet #ЖанМоне #erasmus #digitalinnovations
Відбулася он-лайн лекція на тему «Digitalization of Public Services and Public Administration, Е-government».
Спікер лекції – László Vértesy, Dr. habil; PhD jur; PhD œc. Будапештського університету технологій і економіки. Учасниками зустрічі виступили студенти, аспіранти та викладачі Харківського національного університету радіоелектроніки, а також інших закладів освіти. Спікер представив напрями розвитку цифровізації публічного адміністрування, а також визначив виклики, які постають перед суспільством Угорщини під час впровадження цифрових технологій.
Зустріч з László Vértesy організована в межах міжнародного проекту Еразмус+ Жан Моне Модуль «Україна-ЄС: Цифрові інновації встановлюють зв’язки для змін» #101047751-EUDI4C, який реалізовується на кафедрі економічної кібернетики та управління економічною безпекою Харківського національного університету радіоелектроніки.
13 квітня 2022 року
#ХНУРЕ #nure #JeanMonnet #ЖанМоне #erasmus #digitalinnovations
Он-лайн лекція László Vértesy, Dr. habil; PhD jur; PhD œc. Будапештського університету технологій і економіки.
Тема лекції «Digital Banking 1.0-4.0, FinTech рішення в банківському та страховому секторі».
Зустріч з László Vértesy організована в межах міжнародного проєкту Еразмус+ Жан Моне Модуль «Україна-ЄС: Цифрові інновації встановлюють зв’язки для змін» #101047751-EUDI4C, який реалізовується на кафедрі економічної кібернетики та управління економічною безпекою Харківського національного університету радіоелектроніки.
9 квітня 2022 року
Відбулася лекція David Cayla PhD, доцента з економіки Університету Анже, Франція. Тема лекції «Регулювання конкуренції у цифровій економіці». Під час лекції були розглянуті особливості та принципи регулювання конкуренції у цифровій економіці з погляду закордонних економістів, проаналізовано особливість функціонування копаній у даному середовищі.
Лекція з David Cayla організована в межах реалізації міжнародного проєкту Еразмус+ Жан Моне Модуль «Україна-ЄС: Цифрові інновації встановлюють зв’язки для змін», #101047751-EUDI4C, Харківський національний університет радіоелектроніки, кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою.
Долучитися до групи у Facebook https://www.facebook.com/groups/1261162841037419
7 квітня 2022 року
Європейська виконавча агенція з питань освіти і культури провела установчу зустріч з координаторами міжнародних проєктів, які в 2021 році були обрані для фінансування за програмою Еразмус Жане Моне Модулі. Ці проєкти будуть фінансуватися в 2022-2024 роках. Кафедру представляла координатор проєкту Еразмус Жан Моне Модуль “Україна-ЄС: Цифрові інновації встановлюють зв’язки для змін” #101047751 Іріна Колупаєва.
18.02.2022
Участь в міжнародній конференції «Сучасні
проблеми в макро- та мікроекономіці: теорія та практичні докази»
Викладачі кафедри ЕК (завідувач кафедри економічної кібернетики та управління економічною безпекою, проф. Полозова Т.В., проф. Колупаєва І.В., доцент Шейко І.А.) взяли участь в міжнародній конференції «Сучасні проблеми в макро- та мікроекономіці: теорія та практичні докази», організована Братиславським університетом економіки та менеджменту. В конференції взяли участь науковці та практики зі Словаччини, Великої Британії, Чехії, Індії, Швеції, України, Болгарії, Казахстану, Німеччини.
Викладачі представили дослідження на тему «Цифрова трансформація: виклики та стратегічні можливості розвитку країн». Участь у такому заході дозволила представити на міжнародному рівні основні напрями реалізації, зміст, завдання та робочий план проекту Erasmus Jean Monnet Module
#101047751-EUDI4C.
15.02.2022.
Робоче засідання 1
Відбулося р18.02.2022
Викладачі кафедри (завідувач кафедри економічної кібернетики та управління економічною безпекою, проф. Полозова Т.В., проф. Колупаєва І.В., доцент Шейко І.А.) взяли участь в міжнародній конференції «Сучасні
проблеми в макро- та мікроекономіці: теорія та практичні докази», організована Братиславським університетом економіки та менеджменту. В конференції взяли участь науковці та практики зі Словаччини, Великої Британії, Чехії, Індії, Швеції, України, Болгарії, Казахстану, Німеччини.
Викладачі представили дослідження на тему «Цифрова трансформація: виклики та стратегічні можливості розвитку країн». Участь у такому заході дозволила представити на міжнародному рівні основні напрями реалізації, зміст, завдання та робочий план проєкту Erasmus Jean Monnet Module #101047751-EUDI4C.обоче засідання учасників проекту, в ході якого було обговорено такі питання:
- визначено ролі членів команди проекту;
- затверджено робочий план реалізації проекту;
- визначено рекомендації експертів щодо змісту силабусу та робочої програми дисципліни;
- уточнено зміст дисципліни «Ukraine-EU: Digital innovations for changes»;
- визначено заходи та заплановані результати на весну 2022 року.
25.01.2022
Проект Еразмус+ Jean Monnet Module #101047751-EUDI4C «Україна-ЄС: Цифрові інновації встановлюють зв’язки для змін» презентовано на засіданні кафедрі економічної кібернетики та управління економічною безпекою. Координатор Іріна Колупаєва представила напрями реалізації проекту та планові заходи з викладання та дослідження.
InfoDay
Kick off / Launch of the project
18.01.2022
“Ukraine-EU: Digital innovations making connections 4 changes” #101047751–EUDI4C
#ХНУРЕ #ЖанМоне #Digitalinnovations #Erasmus+ #JaneMonnet #InfoDay ##kickoffoftheproject
У рамках тренінгу з підготовки грантових заявок Еразмус+ Жан Моне Іріна Колупаєва презентувала проект «Ukraine-EU: Digital innovations making connections 4 changes #101047751-EUDI4C», що переміг у 2021 році. Координатор проекту ознайомила учасників з особливостями складання грантової заявки, а також представила план реалізації проекту #101047751-EUDI4C. Проект стартує з січня 2022 року на кафедрі економічної кібернетики та управління економічною безпекою ХНУРЕ у співпраці з колегами з Університету Анже (Франція) та Будапештського університету технологій та економіки (Угорщина).